Náklady na péči bych Klausovi s chutí naúčtoval, řekl Hamáček. Vám naúčtují miliardy za likvidaci země, opáčil syn exprezidenta

Někteří politici se pustili do Václava Klause za to, že v minulosti patřil k největším kritikům vládních opatření a koronavirus bagatelizoval. Teď, když covidem sám onemocněl, mu sice přejí opatření, obvykle si však neodpustí nějaký ten dodatek, jímž upozorní na to, jaké má Klaus názory a že například popíral existenci přeplněných nemocnic.

Nikomu nic zlého nepřeji, ale obávám se, že v případě nějakých komplikací, exprezidentovi lékařskou péči neposkytne Institut Václava Klause. Přeji mu brzké uzdravení, ale náklady na péči bych mu s chutí naúčtoval,” uvedl Jan Hamáček na Twitteru.

To nenechal bez povšimnutí exprezidentův syn, Václav Klaus mladší, který s otcem sdílí obdobné názory. “Vám pak naúčtují stovky miliard korun za likvidaci země a tisíců lidí. A za Vaše výběrko na čínské školní testy a tisíc podobných věcí. Radši bych mlčel být Vámi. Když jste měl covid Vy, přál jsem Vám brzké uzdravení (a nic víc),” nebral si servítky Klaus mladší, když šlo o jeho otce. Hamáčkovi také rázně připomněl, že má v současné době máslo na hlavě, když pořídil nefunkční čínské testy za přemrštěnou cenu.

Pravdou je, že Václav Klaus závažnost koronaviru popíral a odmítal také očkování. Když nyní onemocněl, okamžitě vyhledal lékařskou pomoc a podrobil se vyšetření v Ústřední vojenské nemocnici. Dnes byl podle vlastní zveřejněné fotografie znovu na testech. Jinak se léčí doma.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments