Nechutný útok na moderátorku ČT. “Feri byl nejlepší, zasloužíte si všechno, co se vám děje.”

Moderátorka České televize Linda Bartošová v souvislosti s kauzou Dominika Feriho promluvila o tom, s čím se téměř každý den coby pohledná žena a bývalá účastnice soutěže miss setkává. Především jde o nejrůznější slovní narážky na její vzhled, ale i nepříjemné obtěžování. Bartošová podle svých slov chtěla upozornit na svou zkušenost, když už se toto téma v České republice začalo řešit. Čtěte více: Krásná moderátorka ČT promluvila o sexuálním obtěžování. Zažívá hrozné věci skoro každý den

Jak se ale zdá, svým vyjádřením jen přilila olej do ohně. Teď na svém twitterovém účtu totiž zveřejnila reakci, která jí přišla od jednoho z mužů, jichž se její slova podle všeho dotkla. Ten se ve svém sprostém příspěvku rovněž zastává chování Dominika Feriho.

Feri byl nejlepší a kvůli lidem jako jste vy musí jít do hajzlu. Doufám, že jste teď šťastná,” začal neznámý pisatel hodně zostra. “Ale nevykládejte si to tak, že neberu vážně všechno, co jste napsala v tom článku na aktualne.cz – určitě vás holčičky hrozně deprimuje, když vám někdo okomentuje vzhled nebo vás urazí komentářem někde na twitteru.

Ty, i kdybys byla stokrát miss, tak vzadu v hlavě budeš mít pořád pocit, že jsi méněcenná malá holka, a to do tý doby, než se ti podaří zničit kariéru nějakýmu úspěšnýmu chlapovi. Všechny jste stejný a zasloužíte si všechno, co se vám děje,” uvedl dále pisatel, který svůj příspěvek uzavřel velmi sprostým očastováním.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments