Neuvěřitelně odporný čin. Otec zabil své děti, protože měly “hadí” DNA

Na první pohled idylický život jedné krásné rodiny se proměnil v naprostou tragédii. Američan Matthew Taylor Coleman zastřelil své dvě děti pistolí na ryby poté, co seznal, že v jejich žilách koluje “hadí DNA”. Čtyřicetiletý muž se k činu přiznal a uvedl, že chtěl zabránit tomu, aby z nich vyrostla monstra. Matka dětí se domnívala, že jely kempovat, jak informuje The Guardian.

Coleman své děti vyvezl na výlet do Mexika, kde je chladnokrevně zastřelil svou sperfishingovou pistolí. Jako důvod podle policie uvedl, že jejich matka v sobě má hadí DNA, kterou šířila dál. Těla dvouletého syna a desetiměsíční dcery našel v pondělí místní farmář na ranči kousek od mexického Rosarita.

Kamerové záznamy potvrdily, že otec se s dětmi v sobotu ubytoval v hotelu. Ten opustili v pondělí ještě před svítáním. O pár hodin později se zpět vrátil samotný Coleman.

Matka dětí je zcela zdrcená. “Měli jet kempovat, ale na poslední chvíli odjeli někam jinam,” vypověděla vrahova manželka podle listu The Times. “Doma jsme se nikdy nehádali,” dodala smutně. Nechápe, proč se její manžel dopustil tak hrůzného činu.

Při pohledu na Colemanův Instagram by přitom jeden nabyl dojmu, že žije idylickým životem otce od krásné rodiny. Spolu s manželkou byli sportovci, žili u pláže a provozovali školu surfingu.

Coleman na policii mimo jiné vypověděl, že ho osvítil QAnon. Jde přitom o rozšířený systém konspiračních teorií, který zažil vrcholu za vlády amerického prezidenta Donalda Trumpa. Příznivci těchto teorií věří nejrůznějším nesmyslům o tom, že stoupenci Demokratické strany pojídají malé děti apod.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments