24. 7. 2024

53 příspěvků u článku “Obavy z třetí dávky vakcíny sílí. V Německu po její aplikaci museli oživovat seniory

 1. Kdo by to čekal?Vždyť jsou ty vakciny tak bezpečné!!!!!
  Už konečně začínáte vy svědci kovidovi chápat,jakého nebezpečného experimentu jste se zůčastnili?Ale to ještě není konec.Poznáte to sami na sobě třeba za 5,nebo 10 let.Tak honem pro další dávku očkování,ať nemáte zpoždění!

  1. ale třeba měli štěstí a zkoušeli na nich jen placebo a to funguje – víra tvá tě uzdraví

  2. nene, oni to nepochopí nikdy, šílenci v TV neustále vykříkují, že my, co se nechceme nechat píchnout jsme vlastně vrazi.

  3. Pane Blahna ! Podle toho co se dnes děje v Evropě bude možná ta nejmenší starost očkování na covid .V Evropě ted probíhají mnohem horší experimenty.

   1. To máte pravdu,já jen reagoval na článek.Kdybych zde měl
    veřejně prezentovat,co se celkově v Evropě chystá,asi by mě zavřeli za šíření poplašných zpráv.Ne proto,že to není pravda,
    ale proto,že by se lidé mohli na to připravit a oni by svůj záměr
    nemohli provést.Tím bych se stal nebezpečným.

    1. Troufl bych si říci, že nejen v Evropě. Na všech kontinentech…bohužel. A to jsem Austrálii a N.Z. považoval za záchytný pomyslný bod, kam by bylo možné odejít a v klidu dožít. A zkusit to jinde …kde ? I ze Srí Lanky se k nám dostávají informace o neskutečných represích.

 2. Zajímavé. Když někdo zemřel, vždy za to mohl covid. Když má někdo problém po očkování, nemusí to prý souviset.

  1. COVID by byl úžasná biologická zbraň, kdyby ovšem soudruzi v Číně neudělali chybu. Protože to v těle napadá prakticky jakoukoliv buňku, vybavenou tím ACE2 enzymem, příznaky mohou být od nespavosti, přes střevní potíže po svědění kůže. Prakticky cokoliv. Takže pokud bude mít vakcína nějaké dlouhodobé následky, krásně se rozprostřou do všech možných poruch zdravotního stavu. Nebude to prostě jenom nějaká konkrétní nemoc, bude to široké spektrum potíží. Přijde se na to, až se plošně tyhle statistiky zvednou a sečte se to. Nebo možná ne a mRNA bude bomba technologie pro výrobu dalších vakcín. Každopádně dobrodruhů a průkopníků jsou plné hřbitovy.

 3. Nám bude stačit uznání protilátek které máme .COVID -CHŘIPKA pobyt na ÁRU 24.12.2020 Protilátky změřeny 06.09.2021 výsledek S CoV2 IgG(SP) Li z 50 až 400 celých 400 . ps covid mi ale zjistili 19.12.2020 a potíže jsem měl už týden předtím. Takže kolik je to měsíců : Říkali že po 8 měsících nemůžeme mít žádné protilátky .Zde vidíme jak nám lžou . je to skoro 9 měsíců po prodělání covidu a pak se nedivte ,že nechceme vakcínu

  1. Oni samy nevědí a jen vychází v obecně známých a naučených pravidel. Vsechno je individuální. Jen je smutné jak se nás snaží obelhat a masírovat nutnou propagandou. Farmacea mají ten plán hodně dobře rozjetý.

   1. 10. 2020 covid bez vážných problémů, bez lékařského zásahu. Červen 2021 IgG 62. Září 2021 IgG 27. Stále dostatečná míra protilátek (min. 12)
 4. I v ČR mnozí kvůli vycestování chvátali pro vakcínu, aby to bylo lehčí a bez problémů. Já znám dva případy známých, co covid prodělali, za 2 měsíce po covidu se nechali chytře naočkovat a jedné začalo vynechávat srdce a druhý ve 44 letech dostal po 2.dávce mrtvici. To není žádné scifi, ale skutečnost a takových případů je určitě více, o tom se ale nepíše. Marně říkali mnozí zkušení lékaři, nechte to alespoň 6 měsíců od prodělané nemoci. Tak běžte pro další dávku a cestujete třeba i do pekla….

  1. Mám to ve svém okolí stejně. Maminka i sestra prodělali covid a i tak po krátké době od prodělání nikdo neměřil protilátky a nechal ji očkovat. Výsledek takového nezodpovědného počinu je takový, že měli velice špatnou reakci a dlouhodobě se z toho zotavovali. Tohle nejsou už jen výjimečné případy, ani zanedbatelné jednotky. Jenže to nechce žádná vláda ani mainstreame přiznat. Nehodilo by se to do celého plánu.

   1. Známá ve 30 letech po vakcinaci měsíc na ARU, šlo jí o život. Další, mladší kluk, co dočasně ochrnul. Další manželé, oba 90 let, co po vakcíně oslepli, stará se teď o ně soused. Čekací doba po vakcinaci 15 minut je směšná, může Vás to zabít 3 dny až dejme tomu 3 měsíce po vakcinaci. Důvod – tvorba sraženin. Mechanismus vychází z mRNA technologie, kde se Vám to dostane do krve, má to zůstat ve svalu a tam způsobit reakci. Jenže ten, kdo to píchá se trefí do cévy a jde Vám to do krevního řečiště.

    Mitochondrie v buňce cévní výstelky vyrobí s-protein, ten je pro buňku cizorodý, vyloučí ho na svůj povrch, lymfocyty tuhle divnou buňku s s-proteinem na povrchu zničí. Tzn. vlastní imunita Vám ničí Vaší zdravou výstelku cév, buňky, co syntetizovaly ten s-protein. Výsledek ? Sraženina, poškozený epitel cév, možná se Vám v cévách začne usazovat cholesterol, tělo si tak opravuje poškozenou výstelku cév. A časem se ten usazený cholesterol utrhne a máte třeba mrtvici. Kdoví, jak to jednou dopadne.

    Taky je možný, že si Vaše imunita blbě ošahne ten s-protein a zafixuje se i na něco třeba z těch buněk cévní výstelky, na nějakou jejich část. Pak se může stát, že Vám bude zdravé buňky cévní výstelky, nebo jiné buňky, třeba nervové, bůhví, kam se Vám to krví dostane, ničit Vaše vlastní imunita a máte autoimunitní problém. A pak už Vám nikdo nepomůže, znám jednoho, co na autoimunitní onemocnění pomalu umíral 5 let a nebylo to vůbec hezký.

 5. Doplním. Covid -chřipku jsem si odbyl na ÁRU v nemocnici ,Začalo to začátkem prosince 2020 a na Štědrý den ráno ve 4 jsem volal rychlou . Ležel jsem na ÁRU napojen na kyslík ,vedle mne pacient o rok mladší odešel .Bohužel . Na vánoce jsem byl oslaben samé starosti s prodejem a tak dále. Vím jedno .Je třeba si imunitu udržet a dodržet režim. Ted si dělám zázvorový čaj a trochu koketuji se cvičením. Mám oproti jiným trochu složitější režim jsem po dvou operacích bederní páteře a břišní kýly. ,diabet 2 a za rok 70 let . To co mne ukazuje jak nám lžou s covidem je to že jsem si více jak po 8 měsících znovu nechal změřit protilátky . Laboratoř mi poslala data covid 19 S CoV2 IpG(SP)Li a mám z možných 50 až 400 celých 400 .Takže česká prolhaná vládo ,prolhaný ministře zdravotnictví Kene _Vojtěchu koukejte říci pravdu a netahejte český národ za nos. Vím kšeft s vakcínami a likvidace důchodců s zakázanou s vakcínou .AstraZeneca je Váš úkol. Ale máte zodpovědnost k českému lidu

 6. Pane blahna oni to poznaj za 5 10 let ale jako neočkovaný padesátník se bojím na druhou stranu aby nás to nezkosilo za měsíc? Už docela váhám ale abych řekl pravdu mám strach z vedlejších účinků.

  1. Jsme dva.Taky jsem se bála vedlejších účinků,těd mám první dávku za sebou a bylo to hrůza teploty,zvracení,průjem,klouby,ruka bolela,že jsem s ní hýbat nemohla.Jednu hadru na hlavě,druhou na ruce a už se bojím co mě čeká po druhé

   1. Jednoduché řešení.Na druhou dávku prostě nejít.Stejně se už
    prokázalo,že ty dvě dávky nic neřeší a je nutné jít na další.
    A tak to bude pokračovat dále a dále.

   2. Hlavně se proboha nevakcinujte v probíhající další vlně COVIDu, která zase za chvíli přijde. Vakcinovat maximálně do konce srpna, aby Vám naběhly protilátky, na to je třeba minimálně měsíc i kdyby jste je pak měla jenom 6 měsíců, do února Vám asi vydrží. Vakcína Vás na několik dní po vakcinaci oslabí, viz. ty vedlejší účinky, pokud kolem půjde COVID, oslabená dočasně vakcínou (jakoukoliv, i na chřipku) ho snáze chytnete a budete mít horší průběh.

    Další problém je možný ADE (protilátkově závislé zesílení), kdy při poklesu vakcínou vyrobených protilátek po x měsících po vakcinaci můžete opět COVIDu usnadnit práci (děje se to u několika již používaných vakcín na jiné nemoci). Pokud k tomuto poklesu protilátek dojde někdy v březnu, už bude po další vlně pandemie, tak snad dobrý. Pokud jste COVIDa už prodělala, stačí první dávka, ta druhá by Vám mohla vystřelit protilátky “do nebe”, do nějakých až nefyziologických, morbidních hodnot a je otázka, jestli to taky není špatně. V Izraeli už přiznali veřejně, že COVID miluje kompletně vakcinované jedince (čili 2 dávkami) – ne že by je vraždil, ale rád je infikuje. Že by to bylo tím výše popsaným ADE (antibody dependent enhancement) ?

    Je možný, že to tady v ČR ještě někdo nepotkal, někdo opravdu dobře izolovaný od společnosti. Ten možná bude překvapen. Ať si říká kdo chce, co chce, pokud to někdo přirozeně prodělal, je připravený, jde jenom o to si to každý rok připomenout, prodělat to znovu. Pozitivní nerovná se vážně nemocný. Testování PCR je k ničemu, může odhalit třeba už zničenou virovou částici, její Vaší imunitou rozbitou část, v níž objeví hledanou sekvenci RNA, to ale ve finále znamená, že to Vaše tělo potkalo, zabilo to a normálně se s tím popralo, třeba i bezpříznakově. Při příští infekci už to bude znát, protilátky vyrobí rychleji, rychleji to zlikvidujete, tudíž se Vám to v těle tolik nenamnoží a nebude dál rozdávat tak veliké virové nálože ostatním jako loni.

  2. Pane Rendy, nebojte se, jezte vitamíny preventivně zejména v období chřipek, zejména vitamín D3, zinek a Quercetin, pokud nemáte výraznější problémy stále jste ještě mladý a než se dát očkovat, to bych raději si zjistil možnosti včasné léčby. Najděte si lékaře, který nepodlehl covidové propagandě a je schopen racionálně uvažovat a zkonzultujte s ním léčebné protokoly včasné léčby.

   1. Koupit domů pulzní oxymetr, cena zhruba 1000 korun. Měřit si saturaci krve kyslíkem. Při poklesu pod 92 si můžete zavolat pomoc. Problém je, že lidi volají pomoc pozdě, když už mají přidušené orgány v těle, taky dost zničené plíce, takže je mnohem větší pravděpodobnost, že to dopadne špatně a dojde k multi-orgánovému selhání. Taky si asi za 300 korun koupit domů CRP test, z kapky krve zjistit při infekci hodnotu CRP (c-reaktivní protein) a zejména pokud máte horečku, ale horečka není podmínkou, pokud bude ta hodnota vysoká (zjistíte z návodu, já měl hodnotu 21) jste zralí na léčbu antibiotiky. Co si lidi neuvědomují je, že sice máte potvrzeného COVIDa, ale ten tam může jenom sedět, dělat jenom suchý kašel a otevřít cestu nějaké bakterii a ta udělá zápal plic. Sedíte doma, máte přeci COVIDa, ten je přeci virový a antibiotika na něj nefungují, čekáte, až se Vám bude špatně dýchat. Odvezou Vás do nemocnice, bakterii zabijí antibiotiky ale Vy už máte zničené plíce.

    1. Já nevím, při poslední kontrole na plicním mi to naměřilo jen 78, ale cítím se v pohodě, covida nemám. Prošla jsem si jen běžným nachlazením.

 7. A co na to říká Burešův čoklík Vojtěch? Nebo ludry Vašáková, Kubek, Flégr a zbytek ,,waxíků”.

 8. Vy neočkovaný hlupáci,já už mám 3 dávky a teď jsem nesmrtelný.Jsem terminátor.Ničeho se už nebojím.Nikdy neumřu.Jen bych potřeboval peníze.Mohli byste mi něco poslat,když stejně brzy umřete.Budu na vás s láskou vzpomínat. CSOB 73988343/0300 Děkuju

  1. -To ti nestačej “dáfky”?Na co potřebuješ peníze když po tom Gatesovým koktejlu stejně brzo natáhneš?

  2. dezider, hej, hlupák jsi tak akorát ty…………..po 10 dávce dostaneš furtál zdarma neboj se.

 9. Není třeba “pečlivě vyšetřovat”. Pokud mají z předchozího očkování, nebo po prodělání choroby vysokou hladinu imunity, je takováto reakce, případně končící i smrtí, více-méně zákonitá. Ti ostatní z toho nejsou venku, protože úmrtí na reakci buněčné imunity (funguje do jisté míry nezávisle na protilátkách) se dostaví později.
  Pokud se nebudou před očkováním testovat protilátky a stav buněčné imunity, je očkování hazard, narůstající s každou další dávkou.

  1. Přesně tak to je, zbývá odpovědět na otázku, proč je MZ a propagátoři vakcinace tolik proti plošně aplikovanému testu na protilátky.

   Domnívám se, že proto, že by se brzy a prokazatelně zjistilo, že se po vakcíně protilátky často nevytvoří nebo nemají dlouhodobý charakter. Bylo by vidět, že ty narychlo vytvořené vakcíny jsou, kromě kšeftu a vedlejších účinků, víceméně na nic.

   1. Je to oprqavdu jen kšeft, z něhož jdou velmi tučné prebendy. Jiný význam to nemá a těm monstrům, co z toho ty prachy dolují, jsdou lidské životy naprosto lhostejné.

  1. Náš bývalý soused to stihl hned po první. Jo, hlavně že ty vakcíny jsou naprosto bezpečné, teď nově i pro těhotné v prvním trimestru. Neskutečný hnus.

   1. Znám dva 90-leté manžele, co po vakcíně oba oslepli. 30-letou měsíc na ARU, mladšího kluka dočasně ochrnutého. ANO, vakcína stejně jako COVID dělá sraženiny.

    1. A přitom máme naději, že covida nedostaneme, ovšem to nucené očkování nás může doživotně poškodit. Pokud ten zbytek živopta bude dlouhý. Děs.

  2. To mi ani neříkej hele.To je smutný.Trochu se mi sevřel žaludek.Řekni,že kecáš.Tohle není sranda.Já určitě dostal dobrou vakcínu.

   1. Třeba jste měl štěstí. Zatím. Tak vám držím palce, aby vám to vydrželo. Taky znám dost lidí, kteří neměli žádnou reakci- bohužel i několik, kteří na tu šmakuládu doplatili.

   2. Pokud by to byla vakcinační kampaň DOOPRAVDY, pak pro kontrolu MUSÍ existovat kromě vakcinovaných i kontrolní skupina, která dostane placebo a ta slouží právě k indikaci účinnosti vakcíny. Je to dobře popsáno i na Wiki…. Ale je otázka… opravdu existuje kontrolní skupina, která dostala placebo ?
    Držím Vám palce, abyste neměl žádné vedlejší následky, ani teď, ani v budoucnu a spokojeně žil ještě dlouhý čas. Moji 3 příbuzní to štěstí neměli, už jim chodíme na hroby zapalovat svíčky…

 10. Ta úpornost, kterou nám ti nahoře chtějí vnutit očkování experimentálními sračkami není jen o velkých prašulích. Jsou v tom ještě jiné zájmy. Pro naše hlavouny je to forma důchodové reformy. Jste si určitě všimli ve svém okolí, že umírá nějak víc důchodců i lidí před důchodem. Každý kus, který ujídá z koláče a po očkování pojde, je jim dobrý. A pro eugenické šmejdy, kteří vlastní ty farmaceutické korporace a ovládají většinu zkorumpovaných vlád světa je to zase prostředek depopulace. Ti šmejdi se tím už roky ani netají. Stačí sledovat prohlášení takových šmejdů jako je předseda ekonomického fóra Klaus Schwab nebo Billa Gatese. Je to boj o zdroje a horní 0,01 procenta nejbohatších šmejdů světa se už nechce dělit s ostatními o krásy a zdroje planety. Vypadá to, že chtějí nás co nejvíc vyhubit už do roku 2030, podle té jejich agendy 2030.

 11. Promoření, přirozená infekce, to je ta jediná možná cesta. Protože co si budeme říkat, i ti vakcinovaní to pravděpodobně loni potkali, jejich imunita si vir ošahala celý. A pak si dali navíc ještě šmakuládu, protože asi měli drsnější průběh COVIDu a tudíž velkou motivaci se očkovat, případě moc hltali zprávy na Seznamu. A je to v pořádku, pokud se bojíte, nevěříte si, očkujte se. Vakcína vystřelí protilátky proti s-proteinu, ale jenom proti němu. A pak přijde někdo chytrej a bude tvrdit, že vakcína nás zachránila. Jenže nezachránila, zachránilo nás hlavně promoření, který se prolnulo s následně vakcinovanými. A nikdo neřekne, kolik z těch, co se vakcinovalo, tou infekcí ještě před vakcinací prošlo s příznaky nebo i bezpříznakově. Možná to byli všichni následně vakcinovaní.

  Jediný, kde má vakcína smysl jsou imunitně slabí, slabí proto, že jim nefunguje imunita (i poučená vakcínou), ale pořád slabá, pomalá, nepřesná. Jediný, co vakcína u takto oslabeného jedince udělá je, že ho jednak naučí to hledat a hlavně vyrobí do zásoby protilátky (ale různou hladinu, možná žádný). Pak přijde nějaká nová vlna COVIDu a nová iniciační dávka viru a záleží jenom na tom, jak bude tahle prvotní dávka vysoká. Pokud bude větší než množství protilátek aktuálně v krvi (každá COVID částice má na sobě vím jí 20 spike proteinů) a tyhle spike proteiny všech částic viru v iniciační dávce tyto předem vyrobené protilátky nestihnou hned obalit, vir pronikne do buňky a začne se exponenciálně množit. Zásobní protilátky v krvi dojdou a mezitím se musí začít tvořit protilátky nové. No jo, ale imunita oslabeného jedince nefunguje, je pomalá, slabá, nepřesná. Takže i plně očkovaní imunitně nedostateční lidé mohou být a někteří budou nadále ohrožení, někteří dokonce na vakcinaci nezareagují vůbec, zásobní protilátky nula a pak překvápko.

  A tady selhává stát, neměří se plošně lidem protilátky po vakcinaci, asi jediný okamžik, kdy to má smysl, změřit, jak dotyčný na vakcínu zareagoval, aby se danému člověku řeklo hele měsíc / dva po vakcinaci nemáte protilátky vůbec nebo hrozně málo, jste dál ohrožený. Plus nějaká prevence, třeba balení vitamínu D se zásobou od října do konce února do každé rodiny, ne každý na to má, si to jít koupit. Minimálně lidi nad 65 let. Naštěstí už jsme to poznali a brzo bude klid. Dávám tomu rok.

  1. Vitamín D může předepsat lékař. Mám autoimunitní onemocnění, tak ho beru. Pojišťovna ho hradí – nic nedoplácím ( některé lékárny si ale účtují doplatek tak do 10,- Kč)

 12. Zajimavé je, že nás, co brojíme proti genocidě, páchané vládami světa, už nikdo nestíhá za šíření poplašné zprávy, když hovoříme o tom, že tzv. vakciny proti covidu zabíjejí lidi. Nebude to náhodou proto, že je to pravda?

 13. Nejdůležitější je vyčistit si imunitní systém,aby se mohl sám bránit.V případě nákazy se tělo brání a medicína by měla mít postup,jak oběti pomoci,ovšem něčím ověřeným.Nikdo si nenaleje
  do auta s naftovým motorem do nádrže čaj jenom proto,že babička řekla,že je to nafta.Lidi do sebe nechají píchat něco,o čem nic nevědí.Neznají ani svůj skutečný zdravotní stav.Ten zná pár pilotů a jiných prominentních jedinců,ale u běžného občana se skutečná diagnostika nedělá ani v případě nemoci.Krev má asi 127 parametrů,ale ty nikdo nezjišťuje,protože to něco stojí.Takže ze tří
  údajů se dělá diagnóza – a pacient požírá bedny prášků a zdraví se
  samozřejmě nelepší.Na druhé straně – kdo chce požírat cokoliv,
  co si poctivě opatří,ať si užije.Jenom by bylo slušné se napřed rozloučit s pozůstalými.

 14. Jen blbec se nechal naočkovat. A všechny ty uplacené virology, bez milosti pozavírat a zbavit majetku. Všichni jsme věděli, že je to podvod. Ulhaný ministr zdravotnictví, žádné Finsko ale 🔐zavřít. Ten tzv. premiér Babiš ještě nabádá k očkování 🐮🐂🐄. Kubek, Hamáček a další 🐷🐖, okamžitě se omluvte těm, kterým jste vyhrožovali za to že na ty vaše zloděliny, lhaní a ohrožování zdraví spoluobčanů upozorňovali. Do této kategorie patří i banda, která podvodně ovlivnila volby a celá 5ti koalice. Nedovedu si představit, jak budou s tímto jhem vládnout???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *