Obrovská tragédie. Žena (54) šla zkontrolovat pole, našli ji v těle obří krajty v neporušeném stavu

Život skýtá nepřeberná nebezpečí a jen v našich luzích a hájích se máme tendenci domnívat, že na světě není nic horšího než koronavirus. Jenže v jiných koutech světa číhají i jiné hrozby. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila nebohá žena z indonéského ostrova Muna. Jak informují místní média, v poli nedaleko vesnice Perzipan Lawela u pobřeží Sulawesi bylo nalezeno tělo nafouknuté krajty. Jak se brzy ukázalo, krátce předtím tento had zkonzumoval jednu z místních obyvatelek.

Čtyřiapadesátiletá Wa Tibaová odešla ze svého domu, aby zkontrolovala kukuřičné pole vzdálené přibližně 800 metrů od jejího domu, protože její úroda čelila pravidelným útokům divokých prasat. Když se nevrátila ani po setmění, její sestra zburcovala přibližně stoku vesničanů, kteří se vyzbrojili mačetami a jali se prohledávat okolí.

Krajta mřížkovaná patří k největším hadům světa. / Foto: Shutterstock

Jejich nález v poli byl pro ně šokující. Před jejich zraky se rozprostírala nafouknutá sedmimetrová krajta mřížkovaná, kterou okamžitě usmrtili a rozřezali. V jejích útrobách nalezli neporušené tělo pohřešované ženy. Bohužel už ji nebylo pomoci.

Krajty se obvykle živí savci. Svou kořist nejprve udusí a následně vcelku pozřou. K podobným incidentům dochází v těchto končinách pravidelně. Před časem se stal například na ostrově Sulawesi, kde krajta usmrtila a pozřela místního farmáře.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments