Okamura promluvil o Ferim. Padla slova o kastraci

Zdá se, že Tomio Okamura našel další silné předvolební téma, kterým by mohl oslovit zejména ženskou část populace. Jde totiž o násilí na ženách, o němž se začalo mluvit poté, co se ukázalo, že poslanec Dominik Feri dlouhou dobu přinejmenším zneužíval, ale možná i znásilňoval dívky nejen z Právnické fakulty.

V souvislosti s kauzou poslance koalice SPOLU, Dominika Feriho, který je ženami obviněn z několikanásobného znásilnění a sexuálního obtěžování, se objevují další svědectví. Jenom pro upřesnění bych upřesnil, kdo tvoří koalici SPOLU: Je to ODS, KDU-ČSL a TOP 09,” uvedl Tomio Okamura na půdě Poslanecké sněmovny ve svém projevu. “Skandální na tom všem je, že snad nejznámější poslanec koalice SPOLU a čestný předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg jednání svého kolegy Dominika Feriho veřejně schvaluje. Ponižování, sexuální násilí a obtěžování je podle Schwarzenberga asi v pořádku a za chování poslance Dominika Feriho vůči ženám se omlouvat nehodlá.

Pravdou je, že Dominik Feri zatím nebyl ani obviněn, natož odsouzen. Situace se pro něj ale nevyvíjí dobře a někteří jeho kolegové včetně Karla Schwarzenberga skutečně zareagovali trestuhodně.

Co by však Okamura s Ferim udělal v případě, kdy by se podezření naplnila, to demonstroval na příkladu usvědčeného násilníka. “V hnutí SPD jsme obecně pro zpřísnění trestů za znásilnění. Viz nedávná kauza znásilnění nezletilé české dívky u Terezína nelegálním africkým islámským migrantem, za který dostal tento odporný násilník směšný trest. Připomenu, že dostal pouhé dva roky. A až po odvolání čtyři roky. Ovšem maximální sazba je dva až deset let,” uvedl Tomio Okamura.

Já jsem někde říkal, že by si zasluhoval, a ostatně dělá se to v České republice, není to nic nelegálního, já myslím, že tady by byl optimální trest kastrace. To je podle mého názoru adekvátní trest. Tento násilník měl být odsouzen ke kastraci, ta se ostatně provádí u sexuálních deviantů v České republice,” prohlásil Okamura na adresu sexuálních deviantů. Podle něj aktuální tresty, které si tito lidé od soudu odnášejí, neodpovídají závažnosti skutku, který spáchali.

Foto: Shutterstock

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments