“Otec je stupidní a zoufalý, je to zrůda.” Andrej Babiš mladší promluvil, tátu by nejraději vygumoval

Syn českého premiéra Andreje Babiše nezvykle tvrdě promluvil o svém otci. Několik rozhovorů novinářům poskytl už dříve, ale v nich mluvil spíše v náznacích a ostřejší slova nepoužíval. To se však změnilo a v rozhovoru pro server Forum24.cz nechal otevřený prostor svým emocím.

Podle svých slov chce Andrej Babiš mladší Čechy před svým otcem varovat. Z vývoje v České republice má totiž obavy. “Máte ostudu za premiéra, trestně stíhaného, kterým se zaobíral europarlament. On je natolik stupidní a zoufalý, že se ještě obrátí proti Evropské unii a říká jim, že jsou zbyteční,” uvedl Andrej Babiš mladší. “O takové zrůdě, jako je on. Někdy mě to chytne, zaváhám a neřeknu, jak věci jsou.

Podle premiérova syna dnes už musí být každému jasné, jak to bylo s Čapím hnízdem, přestože se případ stále vleče a není jasné, zda Andrej Babiš stane před soudem.

Víte, kdybych mohl, rád bych ho vygumoval z historie. Ale to nemůžu. Když jsem byl mladší, chtěl jsem něco dokázat, vystudovat, aby se ze mě něco stalo. Lidi si myslí, že se chci mému otci pomstít. Ale on si zaslouží… Já si zasloužím spravedlnost a ta moje spravedlnost automaticky je jeho karma. To by bylo jeho potrestání,” říká Andrej Babiš mladší. “Vím, co je to za šmejda, a vím, čeho je schopen.

V případu Čapí hnízdo byl podezřelý právě i Andrej Babiš mladší. Jeho stíhání však policie nakonec zastavila. Ukázalo se však, že premiérův syn byl zřejmě unesen na Krym manželem Babišovy spolupracovnice.

Premiér Andrej Babiš svého syna označil za nemocného člověka. Má prý trpět schizofrenií. To však Andrej Babiš ml. v rozhovoru odmítá a tvrdí, že nebere žádné léky.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments