Patricie Pagáčová se naštvala na své fanoušky kvůli otázkám na těhotenství. Na něco takového se ženy neptá, poučila je

Herečka Patricie Pagáčová dala svým fanouškům na sociálních sítích příležitost, aby se jí zeptali na cokoliv. To pochopitelně vzedmulo velkou vlnu zájmu od těch, co tuto mladou ženu sledují a fandí jí. Jenže ne všechny otázky se Patricii nakonec zamlouvaly, a tak se své fanoušky rozhodla poučit o tom, na co by se žádné ženy, tedy ji nevyjímaje, ptát rozhodně neměli.

Jde o těhotenství. Pravdou je, že otázky na něj Patricii Pagáčovou pronásledují už nějakou dobu, obzvlášť potom, co vstoupila do manželství a dokonce dala vale svému dívčímu jménu Solaříková, pod kterým ji znali zejména diváci Ulice, kde mnoho let ztělesňovala roli Terezy Jordánové. Na to, zda náhodou není těhotná, se Pagáčové diváci ptali také po jednom z přenosů letošní SuperStar, ve kterém se objevila v upnutých šatech, jež ukazovaly lehce vypouklé bříško. Tehdy z toho bylo spíše faux-pas.

Nikdy nevíte, co za tím vězí

Tentokrát už to ale Patricie Pagáčová nenechala jen tak a v instagramovém příspěvku zdůvodnila, proč takové dotazy do budoucna nechce vidět. “Nikdy totiž nevíte, co se ukrývá v pozadí. Dotyčná za sebou může mít například potrat(y), takže si představte, jak otázka “A kdy budeš mít miminko?” může být bolestivá. Pár se taky může už delší dobu snažit a nedaří se,” sdělila Pagáčová a naznačila, v čem je možný problém. “Pár se taky může už delší dobu snažit a nedaří se. A nebo se na to jednoduše ještě ta žena necítí, partner třeba jo a můžou se kvůli tomu možná i hádat. Nebo naopak ona chce, on ne.

Dodala také, že podle ní taková věc, jako je dítě, jednoduše naplánovat nejde. Proto vyzývá své fanoušky, ať se nejen jí, ale žádné ženy už na takovou otázku raději neptají. Nabízí jednoduchý recept: počkejte, dokud vám to neřekne sama, vždyť donekonečna to také tajit nemůže. “Jo a navíc pro netěhotnou je to celkem urážka, protože si to může vyložit jakože má pupek a to nechce nikdo slyšet.

Foto: Facebook P. Pagáčové

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments