28. 5. 2024

5 příspěvků u článku “Penny Market oholil zákaznici. Zaplatila dvě kila masa, ale dostala jenom jedno. Je z toho skandál

  1. Pokud jsem to správně pochopil (čtu takové články velmi letmo), tak se jednalo o balíčkované maso.
    To se nekupuje, ani v úmyslu sebedestrukce.
    Často svinstvo nabodané vodou a chemií, aby to maso onu vodu v sobě udrželo a zvýšila se tak gramáž a následně prodejní cena. Tyto triky jsou veřejně dostupné na youtubu třeba, či serverech co se zabývají poškozováním zákazníka. Neprozrazuji nic co by nebylo mnohokrát zveřejněno již. Jenže to by zákazník musel někdy sledovat namísto bajek o červené Karkulce a jiné v hlavních zprávách, kde se to pohádkami a pohádk@ři jenom hemží.

  2. Mě se stalo také v Penny že sem kupil asik tak 30dkg salámu a až doma sem zjistil že ho Mužů dát nanejvýš psovi

  3. V Penny se mi už mnohokrát stalo, že se cena položek v mém nákupu neshodovala s cenovkami na prodejně, nebo mi narazili něco navíc. Od doby, co mi to docvaklo, vždycky kontroluju, co mi razí, plus si ihned po nákupu procházím účtenku. Několikrát jsem je musela upozornit na chybnou cenu, či artikl.

    1. Do Penny už nechodím od té doby ,co mi účtovali 100 rohlíků,místo 10.Prišla jsem na to až doma,tak bylo pozdě jít něco reklamovat.Nikdy jsem si nekontrolovala účtenky,ale od té doby ano.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *