26. 6. 2024

400 příspěvků u článku “Petr Fiala dostal těžký úder. Na kritika dotací prasklo, že jeho neziskovka od státu kasíruje desítky milionů

 1. To je tak na special OVM a Fokus zaroven a special reporteri čt a special 168 hodin – bude mimoradna schůze sněmovny ?? vysetrovaci komise ke stretu zájmů- doufam , ze bojovnici od piratů uz sepisuji udaní do Bruselu .A milion chvilek by mel okamzite zacit demonstraci!ALE pardon . Já zapomenul u STB a v ksč BYL ZA 30 let jen babis a jedina zlodejna je čapák§ jestli za tim nestoji rusko a putin nebo ten lukasenko ci zeman .Uvidime NA ČT .

  1. Co na to ta proArabska proMuslimská promigrantská kurv.. Pekarová ?!!! A kdy vyplave obžaloba na dobytka Ferriho ( 8 svědectví- fotografie z mobilu + sms zprávy nestačí k obžalobě ?! ) ?

   1. Tys neuvěřitelný idiot z Burešovic chlíva.Připosraný imbecil s falešným profilem.Koblihářsklá retardovaná chamraď!

  2. A nezapomínejme, že velká spousta dnešních antibabišovců by ho ještě v roce 2013 volila. A kde byl ten hlavní milník, kdy se z příznivců stali odpůrci? Když jim v roce 2015 začal do firem posílat kobry a zaváděl EET. Proč asi…

  3. Fiala ale není člen vlády, tudíž nemůže o dotacích rozhodovat. Zároveň ve sdružení je jen ve správní radě, není majitelem. Pokud by se stal premiérem, bylo by namístě, aby správní radu opustil, tak jak se chtělo po Babišovi, aby nevlastnil Agrofert.

  4. Za aktivní pomoc při zřizování té “neziskovky”, by měl Fiala obdržet státní vyznamenání. Ona totiž pomáhá lidem tam, kde stát na lidi kašle.

  5. ČT tuto sviňárnu neodvisílá to by stříleli do vlastních řad a mohli by zasáhnout zmetka Moravce krávu Fridricovou nebo parchanta Dvořáka.

  6. Mafie má jiné starosti, ovládnout ještě hrad když se jim nepodařilo se zděšenou láskou vystrčit Zemana a na hradě ho nahradit. Teď mafie tlačí zeleného mozkomora kontráše soudruha Petra, a Pavla v západním nato žoldu, klasické dvě strany jedné mince.

 2. Těžký úder by měli dostat redaktoři Mixu. Nějak se v tom ztrácejí, pletou si hrušky s ředkvičkama. Pokud je někdo aktivní v neziskové oblasti, řídí nebo je aktivní v nějaké neziskovce, je přece úplně normální, že neziskovka podle druhu své činnosti dostává od státu dotace, protože v civilizovaných zemích je neziskový sektor státem podporován. Problém by nastal pouze v případě zneužití peněz, které neziskovka čerpá, tedy v případě využívání peněz na něco jiného. Naproti tomu se Česko už mnoho let potýká se zneužíváním dotací premiérem, který dotace získává podvodně a přihrává si je do své vlastní kapsy, do svých vlastních komerčních firem. Takové podvody žádná civilizovaná země nepřipouští. Ale rozlišování těchto “drobných nianci” je zřejmé na Mix21 příliš složitá matematika.

  1. Máte v tom trochu guláš.Nikde na světě nejsou státem dotovány neziskovky,které mají jakákoli politický podtext.To je jenom naše rarita.
   Já osobně bych ponechal státní podporu jen neziskovkám,které mají
   jako hlavní činnost péči o lidi.Všem ostatním bych podpory odebral.
   Ať si finance získávají pro své činnosti od svých sponzorů a ze svých členských základen.To samé by platilo pro partaje.Ani komunisti si nedovolili financovat svoji stranu ze státního rozpočtu.Každý člen strany do stranické pokladny odevzdával 1% ze své čisté mzdy.

   1. Tak jinak – víte něco o Barmě? Pokud ta neziskovka opravdu pracovala na projektech v článku uvedených, vůbec přece nejde o nějakou politickou agitaci, ale o podporu konsolidace naprosto otřesných poměrů v té zemi.

    1. I to je špatně.Nejprve by VŽDY mělo být postaráno o lidi ve vlastní zemi.A to se tady neděje.A hrát si na sluníčkáře v cizí zemi za peníze našich lidí by mělo být trestné.Barmu ať prvotně řeší OSN.K tomu byla vytvořena.

    2. Tak jinak.Jsou ty dotace od státu do koruny vyúčtované?Jaké nákupy a jaký provoz té neziskovky byly nebo nebyly placeny z těch státních dotací?Když měli na provoz své neziskovky peníze odjinud a vyvíjeli politický tlak na juntu v Barmě za státní peníze je vše OK.

    3. Co má co naše nějaká “neziskovka” řešit situaci v Barmě? Od toho je zde OSN. Kromě organizací zabývajících se péčí o zdraví lidí a nebo zvířata bych prostě okamžitě všechny zbavil státní podpory. Pokud někdo chce “řešit” něco v Somálsku, tak ať to dělá za své prachy.

    4. A kolik peněz tam bylo skutečně odesláno na uvedenou činost, a kolik peněz zůstalo za nechty těch z neziskovky. To se nikde nepíše.

  2. Taky jsi si hrábnul, co šmejde !!!!!! Podporovat politické neziskovky je normální jenom u nás v havlobludáriu, zavedeným zlodějskýma stranana. Jinde na vás, demopijavice serou.

  3. ale, vždyť to tam je napsané, že je malér jen v případě zneužití. Ale je tam taky napsané, že se nedá zjistit, kam peníze jdou a to už by mohl být problém. Dotace neziskovek mají být transparentní.
   Jinak, pokud vím, tak dotace nesmrdí nikomu.

  4. Jo? A čemu mi to jako normalitu občanovi je? Nebyly by ty peníze lepe využity pro matky samoživitelky kterým nezodpověděni neplatiči vyzivneho ?

  5. Agrofert produkuje potraviny a vše kolem, aby uživil národ čs. potravinami, Fiala produkuje politické plky, k těm dotace nepotřebuje.

   1. “Produkuje potraviny a vše kolem, aby uživil národ čs. potravinami” je hodně silné tvrzení. Jste si 100% jisty, že potraviny vzniklé v koncernu Agrofert jsou vyrobeny čistě z čs. zdrojů? O kvalitě se ani nebudu zmiňovat-

  6. Neziskovka = bez peněz.
   Tohle je prostě NEOMLUVITELNÉ.
   Tady lidi s postižením škemrají o peníze a tihle vyžírkové si je jen tak neziskovkují.
   K pláči.

  7. Kolik ty všechny neziskovky stojí stát?Asi by jsme se divili, co jich existuje, parazitují a kolik lidí se okolo nich točí.

  8. Miloši, problém by nastal POUZE v př. ZNEUŽITÍ peněz- asi jste si nevšiml, jak velká částka to je. Dohání kritizované čapí hnízdo. A kde je vidět nějaký efekt?!! Že se zajímají o Barmu? U nás by totiž veškeré kecy byly dohledatelné, kdežto Barma……..je daleko. Navíc veřejnost o neziskovce p. Fialy ani nevím, natož aby znala její výplody

  9. Tak nevím , neziskovka pro hlídání dodržování práv žen v Barmě , není to nějak ujeté ? Proč ne třeba ženy v Laosu , Či v Kambodži Na ty je též u nás zřízená nějaká ta “nezisková ” neziskovka ? Nebo demokratická politická kultura ? Vám to opravdu není divné ? Vždyť evidetně parazitují na státu . Kolik těch ziskovejch neziskovek se tu ještě objeví ? To Vám opravdu nevadí , kolik peněz nerůznější , naprosto zbyteční vykukové vytahaj z kapes daňového poplatníka ?

  10. Milos ty tady pouze kalíš vodu. Přečti si na co byly dotace použity.
   každému je jasné že to byl typický ODSsácký tunel. Obecné fráze ohledně neziskovek jenom zakrývají podstatu.

  11. ty jsi ale vskutku velký debil, jinými slovy, je nutno podporovat neziskovky, které pašují muslimy a negry do Evropy, tak jsi to myslel???????

  12. Asi jste si to Miloši špatně přečetl a nepochopil – bojovník proti neziskovkám a figuruje u neziskovky, která bere peníze od státu. Klasika. Kolik se z toho asi odfiltruje na politiku?

  13. O kterých dotacích to mluvíte? Agrofert získává dotace zcela v souladu s českou legislativou – tak, jak jí nastavily během svého vládnutí vlády ODS, ČSSD a KDUČSL … proto taky se jim nedaří dostat babiše za katr …:-)

  14. Was heisst “v civilizovaných zemích”? Takže “v civilizovaných zemích” je normální založit si neziskovku a pak se ucházet o dotace či nabízet státu “studie” ladící s oficiálními představami takže se žádný úředník neodváží podporu či zakázku odmítnout nechce-li zakusit nelibost ze strany ůnejvyšších míst”? Něcona způsob výsadby růží na počest xxx-tého sjezdu KSSS?

  15. Vážený pane, neziskovky jsou samy o sobě podvodné organizace. Zisk se netvoří protože zaměstnanci všechny prostředky spotřebují ve formách výplat a odměn s tím, že nevytvářejí žádnou prospěšnou činnost pro společnost. Pouze jí ždímají. Za mě bych všechny neziskovky zrušil a jejich zaměstnance poslal do skutečného pracovního procesu vytvářet skutečné hodnoty.

  16. Zajímá mě kde máte dukaz o tom že strká dotace do kapsy nemyslíte že by to mohlo být oboustranně nebo bezmezně věříte panu Fialovi že má na hlavě svatozář 🤔🤔🤔

  17. Jak je vidět, příliš vysoká matematika je to zcela evidentně pro vás, a jste to vy, kdo zde míchá ovoce. Měřit věci onoho článku přece není o využití či zneužití dotací. Měřítkem věci je, že pan Fiala jedním dechem odsuzuje dotace od státu komukoli, a přitom o ně sám prostřednictvím neziskový opakovaně velice úspěšně žádá.
   To je primární merit věci – článku.
   Sekundární je způsob využívání dotací, ať legální v souladu se zákonem, či nelegalni, tedy v rozporu se zákonem.

  18. Miloši máš to nějaké pomotané. Tady se vyhodilo skoro 50 milionů za naprostý nesmysl, o kterém navíc nikdo neví, že vůbec je. Fiala je mnohem větší nepřítel státu a Českého lidu než Babiš. Ten alespoň dělá něco smysluplného a ne žvásty o Barmě.

  19. Miloši, Co to tady plácáš ?? Jako myslíš, že je v pořádku, že tenhle sketa vykřikující po všech, že kradou, tak sám provozuje tuhle šílenost a peníze čerpá na nějaké projekty v Barmě. Tady se nebavíme o Babišovi ale o tom, jak krade Fiala přes neziskovku, v které šéfuje jeho syn. Takže skoč do zdi a neobhajuj dementa, který paktuje k tomu všemu ještě se Sudetoněmeckým Landsmanschaftem. Tohle může volit jen největší hlupák.

  20. jestli si mám vybrat mezi euro dotacemi pro české firmy a českými dotacemi pro neziskovky řešícími nějakou Barmu, tak hlasuju pro první případ. A vím, že se díky Pirátům stanou z euro dotací české dotace, ale to už je takový český bonzácký kolorit …

  21. Dotace na nesmysly, platíme to všichni, s rozdilem, že Fiala má nahrabáno, takže on nikdy nouzi nepociti

  22. OMYL NJEDE O ZNEUŽITÍ DOTACÍ VTOMTO OHLEDU, NEČETL JSTE ČLÁNEK AŽ DO KONCE….KDE SE JASNĚ PÍŠE ŽE JDE O PROBLÉMM DŮVĚRYHODNOSTI….KDYFIALA A ODS HORUJÍ PROTI DOTCÍM…A PŘITOM JE SAMI BEROU……….navíc dotace jsou LEGITIMNÍM EKONOMICKÝM NÁSTROJEM VLÁDY NA USMĚRŇOVÁNÍ EKONOMIKY STÁTU………….. A PAKLIŽE TOHLE PAN FIALA NEVÍ…SI BY MĚL CHODIT NA ZÁKLADNÍ PŘEDNÁŠKY O EKONOMII, NEBO SI ZJISTIT ÚDAJE KOLIK DOTACÍ JE V USA……

 3. “Jde o tyto dotace: Burma Center for Transitional Studies z roku 2014 v hodnotě 1 941 237 korun, stejná dotace z roku 2013 v hodnotě 1 917 262 korun. Partnerství pro smíření a reformy v Barmě z roku 2017 ve výši 1 899 924, následuje Posílení role ženských a etnických občanských organizací v demokratizaci Barmy v roce 2015 za 1 779 300 korun. Dále také Burma Foreign Affairs and Translation Study Program v 2011 za 1 550 000 a o rok déle ta samá dotace ve výši 1 600 000 korun.” – a to je jen nepatrný zlomek rádoby projektů, kam všichni politici “ulívají” naše daně. (budou jich tisíce) A zatímco dennodenně slyšíme “kde vezmeme na důchody, tady se nikdo neptá kde na to vezmeme – berou a kradou bez ptaní. Stejně jako si bez této otázky v tichosti přidávají na platech a odměnách. Vidno, že zdroje jsou.

   1. A ty desítky mega na neziskovku, která je úplně k ničemu je OK? Jo já zapomněl, není to Babiš…

    1. jaké desítky ?? umíte číst a jaké zdroje čerpala tato společnost v letech 2019 2020 a čerpá v roce 2020 by mne zajímalo více než to co bylo v letech 2010 a 2011, 2012… a kromě toho je tam jedním z mnoha členů správní rady..zjišťoval někdy někdo z těch “objevitelů” jak tam vůbec funfují vnitřní procesy a kdo a o čem rozhoduje, nebo stačí našim “yntelygentům” výkřik do TMY zcel ave stylu “fšici kradnú” ???? to by nesměl nikdo kdo vleze do politiky a to jakékoliv i na krajské a jiné úrovni dělat vůbec nic jiného a okamžitě skončit ??

     1. Já to říkám pořád,chceš jít do politiky?Tak si vyber!Bud politika nebo vlastní business obojí je absurdní nesmysl,stejně jako neziskovky které pomáhají venku.Je mi úplně jedno co s těmi lidmi bude,však nikdo se taky nestará co já nebo on a co ti další?Navzájem jsme si všeci u zádele tak na co si pořád budem hrát?

   2. Dotaci 50 mil. společnost vrátila…a jinak ta linka na chleba je pro české občany, nikoli etnické či barmské ženy..umíte číst?

   3. Nezlobte se ale Čapí hnízdo je stavba, která slouží lidem v ČR a toustový chléb vyrábějí zase lidé u nás, ale rozvoj demokracie v Barmě je podle mě fantasmagorie. Kdyby přispěli na plíny do LDN, tak by udělali záslužnou činnost.

    1. Jo ale to by se tam nikdo nemohl přiživovat.Svatý a bezúhonný Fiala, ten se tedy pěkně odkopal a pak to volte.

   4. Čapí hnízdo nebo linka na toustový chléb má nějakou hodnotu i pro občany. Jakou hodnotu má slohová práce nějakého středoškoláka o Barmě. Jsou to pouze ukradené miliony ze státních peněz. Komplet všechny neziskovky zrušit. Založit jen Veřejně prospěšné společnosti. Jejich prospěšnost důsledně kontrolovat.

  1. Před revolucí za komančů byli nahoře darebáci a kradl kdekdo, co se dalo….ale teď je tam zvolená banda loupežníků bez zábran a loupí se po miliardách….. každý se tam cpe z hrabivosti a snaží se zajistit dokud tam je… těch směšných pár jednotlivců, kteří to myslí vážně, nemá vůbec šanci něco změnit.
   Po revoluci si kdejaký lotr založil s.r.o. ….teď je pro darebáka výhodnější vymyslet neziskovku, která je třeba úplně k ničemu, ale stačí vědět, koho podplatit (pardon, dát provizi), aby dostala dotace.

  2. Kradou bez ptaní? Pokud něco víte, máte podat tresní oznámení….Tyhle peníze těžko mohou jít na důchody nebo něco jiného…

 4. Dvacet let tvrdím verbez ODS TOP KDU největší zločin politiky rozkradli dva bilio ny zničili spoustu rodin,občanů ekonomiku a neustále má voliče nevěřím že je tolik zlodějů.kmotru kteří je volí zbytek je banda retardu,fanatiků,pitomcu kteří si nevidí do huby

  1. TOP09 je strana německých šlechticů. Karel Schwarzenberg nechal protiprávně oplotil les u Květova na Písecku a zrušil k nevoli Klubu českých turistů turistickou trasu. To nikomu nevadí, v tom se českého národa chvilkaři nezastanou. Přitom tvrdí, že jsou proti tomu, když mocipáni porušují zákony, protože na to mají moc rovnějších. A hle? Tohle je nezajímá. Protože jim sudeťáckej landsmanchaft posílá na alternativní účet penízky?

   1. Zaprvé, nebyl to Karel Schwarzenberg, ale jeho dospělý syn Jan.Tak nevím co do toho taháte Karla. A zadruhé, pokud je toto největší problém TOPky, tak je to jistě na podobné úrovni jako Čapák, výrobní linka na stovky let známý (přesto revoluční) toastový chléb apod.

  2. Vy jste tedy opravdu troškař. Je pravdou, že zejména ODS v čele s tím, co nezná špinavé peníze, se na rozkrádání podílela nejvíce. A ČSSD jim při tom sekundovala. Vyhledejte si “Rozkrádání ČR a zjistíte, že to bylo téměř 3x víc.

  3. Viděl bych to na víc, a to o hodně víc! Ty prachy mohli za tu dlouhou dobu také produkovat peníze z investic, nebo snížit dluh a tím pádem by stát netratil každý rok tolik na úrocích z dluhu.

  4. ODS a TOPKA jsou největší pototalitní LUMPOVÉ ,oni chtějí pozvednout naši zem? Jedině ji dovést ke ZPOPELNĚNÍI!!!

  5. V roce 89 soudruzi soukmenovci převlékli kabáty, pak rozdělili Československo, zhasli a rozkradli. Oni a jejich potomci tu všude kolem nás sedí dodnes. 88% lidí ods nevolilo, těch dvanáct je právě počet členů KSČ před rozvratem.

  1. To je pitomost, na rozdíl od Agrofertu neziskovky nikomu nevydělají ani halíř. Nelze z nich krást.

   1. Už jen tím, že ty neziskovky čerpají takové horentní sumy, tak hrabou do svých kapes! Každý z nich si stanoví nadstandartní příjem, to je snad taky rozkrádání peněz z daní daňových poplatníků a obyčejných lidí, kteří odvádějí jistě i náročnější práci než to na co čerpá tento narcis pro svoji neziskovku….ještě by byl zajímavý i seznam všech zainteresovaných v tom spolku

  2. Dostává dotace na publikaci, která je tváří jeho názorů a představ o demokracii. Tyto peníze nejsou určeny pro službu občanům, ale pro službu politické angažovanosti Petra Fialy. K vyjadřování jeho názorů dostává peníze ze státního rozpočtu jeho strana – tam má právo působit na myšlení lidí.

  3. Co je zlodějského na tom, že pobírá dotace, na jejichž výši na rozdíl od premiéra nemá žádný vliv?

  1. To asi ne, ale každopádně z to má, stejně jako my ostatní, újmu, neboť to jde z našich kapes, víme?

   1. Sedí ve správní radě a tam se holt penízky pobírají, nebo myslíte, že tam jsou fleky jen tak jako čestná funkce? Velmi naivní smýšlení..

   2. Jedná se o dotace na vědecké projekty, aby lidé jako vy nebyli stále tak nevzdělaní a hloupí, víme? Všechny dotace pochazeji z našich kapes, to není přece žádný argument, takto prostě společnost funguje. Hlavním problémem je zda jsou tyto dotace oprávněné, zda putují politikovi do kapsy či nikoliv a zda jsou přínosné. Proto otákza Iva byla správná a vy jste se tu pouze znemožnila.

  2. Jestli jste četl pozorně, nelze dohledat za co byly ty částky vynaložené, takže podobnost s Mikulášem Mynářem čistě náhodná!

  3. No určitě to nikdo z nich nedělá zadara . Na to vemte jed . To by se na nějaký báby v Barmě akorát tak vykašlal . Jsme v Česku . V zemi , jak je vidět , neomezených možností , jak se trošku přiživit .

  4. Určitě nečerpá. Je jasné, že to OS založil proto, aby se mohl zadarmo každý týden zúčastňovat několikahodinového, vyčerpávajícího jednání.
   Nebo to spíš bude jednou za měsíc na půlhodinovém “zasedání” správní rady, aby se mohly rozdělit odměny za účast?

  5. Vzhledem k nulovým kontrolám, tak asi čerpá. Minimálně si účtuje nějaké náklady na vlastní režie.

  6. Určitě ne….Fiala bude takový Mirek Dušín….. založil neziskovku a jak říkal Standa Gross…. křišťálově čisté je úplně vše…..Ivo, národ už zná, jak to tady všechno funguje..

 5. Těžký úder se nekoná, spíš veliké plus pro Fialu, neziskovky negenerují zisk do kapes jejich provozovatelů, natož vlastníků, které nemají.

  1. Firmy prohlašující se údajně neziskové, mají zisky, resp. příjmy jako málokdo jiný a díky tomu, že jejich provoz financuje stát, i velmi lehce nabytý. Nicméně zisk – coby účetní terminus technicus – není v žádném podnikaní vůbec nijak důležitý a není snad firmy, která by o něj nějak zvlášť stála. Mj. nese sebou totiž nemalou daň ze zisku.
   Jediné podstatné je, aby podnikání dobře uživilo (což neziskovkám lze závidět, protože za sepsaní +/- 20 stránkového “PROJEKTU” o útrapách barmských žen a homosexuálních buzíků zkasírují 2 mil. – 100 tis za stránku). Za zkasírované prachy se nakoupí luxusní kanceláře, drahá auta, služební cesty tam a jinam, mobily a notebboky za statisíce (pan Fiala navíc ještě dobře padnoucí služební oblek), … a je po zisku natotata.

  2. Za tu velkou domů co dostal na nic,ani zisk generovat nemusí,to jste hlupák😂😂😂🤦‍♂️🤦‍♂️Zme vy budete modrej pták?

  3. Určitě ? Tak se někdy mrkněte na přehledy , kde v které ziskovce neberou , za svou práci , žádné peníze . Právě o ty peníze tady jde . Peníze na výplaty . To asi bude ten zisk , o kterém Vy tak silně pochybujete a který je tím důvodem , pro vznik dalších a dalších “nezskovek ” .

  4. kde to žijete? Ziskovky zásadně produkují zisk do kapes svých provozovatelů – stačí se podívat na Člověka v plísni nebo Organizaci na pomoc uprchlíkům a podobné ….

  5. Ne, neziskovky negenerují zisk – jenom dobře živí své “zaměstnanceů a členy správních orgánů. Jak provozovat komerční byznys v oboru, o který není mezi lidmi zájem ale zato je “pokrokový”? Dát mu formu “neziskovky”, žádat dotace, své “produkty” nabízet státu či “veřejnému sektoru” a případné zisky si rozdělit na mzdách. Dotace a odběr “studií” si zajistit pomocí sítě “aktivistů” rozlezlých po státní správě. větší část neziskového sektoru je echt mafie a její “produkty” nemají daleko od prodeje odpustků církví za krále Václava.

  6. Neziskovka jenom čerpá v tomto případě naše daně ma nesmysly, které nikdo z nás nepotřebuje a samzřejmě na odměny těch, kteří ji založili a vedou a odměny prakticky nejsou omezeny. Každému z nás bych přál, mít neziskovku s dotacemi a určovat si výši odměn.

  7. Ty chytraku takže je v pořádku platit utlačovaný ženy v Barmě z mých daní ,podle mě je to malá domů.A ty ku…n mi řeknou že budu dělat do70 aby na to měli?????plat si to ze svýho ty hovado

  1. Je vidět, že jsi jen závistivá primitivní vidle, co musí vstávat v půl páté do družstva nebo k soustruhu a jsi nasr…, že máš v životě kulový, zatímco jiní si chrochtají. Holt když v tom neumíš chodit, sockuješ 😛

  1. Neziskovek máme víc jak 128 000, nejméně 2/3 by se dali zrušit. Na lékaře bez hranic jsem posílal 500 Kč měsíčně než jsem si přečetl, že jsou to pašeráci lidí z Afriky do Evropy.

  2. No tak nejsme v Rusku nebo za totáče, že? Zrušit neziskovku lze velmi težko, musí to udělat sama nebo pokud hrubě porušuje naše zákony…

  3. Zrušit naprosto všechny,už jsou zaběhlí a ví kde a jak se mohou ztrácet penízky do vlastních kapes vždyt se tak nadřou to nemůže být zadarmo.

 6. Všichni slušní občané s mozkem v hlavě snad tu darebackou koalici Spolu volit nebudou ! Snad nezapoměli jaká svinstva a zlodějny ty to strany v čele s Ods dělali když byli u moci a koryt !!! A oni mají tu drzost kázat o morálce a žvanit že “zachrání” Česko ?!! Kecy jim jde jen o to dostat se za každou cenu k moci a korytum od nichž je Babiš vykopl !!! Opět by Ods Top09 Kdu-Čsl chtěli žrát a mlaskat a zasvinit zemi kmotry ( Ods) – migranty (Top09) – dalšimi přizpěvky na církve ( Kdu-Čsl) !!! NEVOLITELNÍ TAK JAKO NEJVĚTŠÍ ZLO PRO TEN TO STÁT PIRÁTI+STAN !!

  1. A nakonec nejvíce zasvinili zemi komunisté, soudruhu Nováku. Ti komunisté, bývalí stbáci, politruci, milicionáři, které opomenul Havel potrestat a část takových jako jste Vy, pověsit. Ten póvl má navíc tolik drzosti, že se stylizují do slušných občanů. K zblití.

   1. Havel přeci řekl NEBUĎME JAKO ONI: a komu se tento slogan asi zalíbil nejvíc? Přesně těm co vyjmenoval pan Novák a ještě zapomněl na Havla který jim svým jednáním dodal odvahu aby konali to co konali. Nevím sice od čeho chtějí zachránit naši zemi to už zase přijedou SOVĚTI

  2. Souhlasím…až na toho Babiše, ten u toho koryta mlaská nejvíc….. a protože mě stíhala STB Bartolomějská, vím dobře, co tam bylo za verbež, která s nimi spolupracovala, normální člověk nemohl pořádně ani vycestovat, natož venku podnikat, jako Babiš…. a ještě chodit dokonce do konspiračních bytů. Ten chlap neměl a nemá vůbec zábrany, jenom žvanit umí..obklopuje se lidmi, které může ovládat……krom toho mu 2/3 národa nevěří, jenomže ta třetina ho bohužel jednotně volí. Po volbách se nic nezmění, dědek mu to přihraje a on se spojí třeba s čertem….potřebuje imunitu.

  3. jak je vidět, všichni tito voliči jsou buď stejní jako oni, a nebo zabednění. Prostě nepoučitelní. Bohužel mají zřejmě nakradeno a je jim jedno , co bude s normálními lidmi.

  4. Lépe a pravdivěji to snad nelze ani napsat škoda ,že je u nás tolik hlupáků a ,kteří to nechtěji akceptovat!

 7. On někradně, iba čerpá. Jako někdo. Koneckonců Agrofert asi bude taky nějaká migrantská neziskovka, tahá sem celé tlupy Ukrošů.

  1. Dokazete lide jako VY chapat , ze se ma merit stejnym metren všem ?§pokud se prokaze vina babisakovi at jde do basy – ale tady za bileho dne kradli ods top cssd us oda lidem atd ani poledne nedrzeli a to je jako OK ??Proc u nekoho clenstvi v ksč a STB vadi a u někoho ne a dokonce se tim dokaze i chlubit apod . A Vam SE TA MIGRACE TECH KLUKŮ OPALENYCH JAKO LIBÍ ??§Ukáčka taky zrovna nemusim ale nepopreme fakt , ze delaji cili pracuji a delaj i problemy to je jasne ale u inzenyru a doktorů z afriky a asie je to sci -fi , ze by nekdy pracovali , max. s nožem ci vybusninou .Jinak vite kolik je jen “neziskovek ” na integrovani nasich “ŘÍMANŮ” – 600 let a nic zhola nic !Naprosta vetsina neziskovek je na vysavani statnich peněz – clovekove v tisni a spol . je treba zrusit a to i vcera bylo pozdě.A zaverem nikdo normalni si nezve sve vrahy a nasilniky do vlastniho domu jen totalni vyhulenci a vypatlanci jako piratstvo a spol .a jedina firma co cerpa dotace je asi agrofert a rop zapad jih sever a ty dalsi rozkradacky ?? bezte se uz lecit z toho antibabisovismu – babisak se smeje diky VAM bude mit i klidne 40%.

   1. Podle Vaší logiky může dnes Babiš krást, protože před ním kradli ti ostatní. Migrace Vám vadí, protože Vás s ní Babiš straší. Ale ti migrant i ČR vůbec nestojí. Výše dávek u nás pro ně není zajímavá. A závěrem Vašeho hloupého a zmateného příspěvku – co podle Vás hulí Angela, která je zve do SRN a která rozhodně není členka Pirátů?

    1. TO JSEM VŮŮŮŮŮBEC nenapsal rikam kazdymu stejnym metrem a padni komu padni – jinak co SRN lezi vedle nas a priklad v nemecku dostane negr davky a znasilnovat a vrazdit pojede treba do ČR – VASE lži jsou jak z dílny piratů – byl jste nekdy v teplicich ustí o Praze NEMLUVĚ – ANGELA NEHULI NIC TA LUDRA UZ JE STARA A ZDECHNE A ZUSTANE PO NI JEN BORDEL A ZMAR JAKO PO HAVLOVI !!!

     1. Vaše výplody jsou výplody chorého mozku, plné sprostoty a napadání ostatních. Na víc asi rozumově nestačíte. Co takhle kdybyste zkusil provaz, když jste evidentně nespokojený se svým životem?

     2. Nemam zajem , myslim , ze tenhle havlofasismus a pseudodemokracie uz znicila hodně lidem obcanům a rodinám zivot – to by se VAM hodilo – nekteri ho urcite pouzili a to nevedeli co muze nastat s volbou PIRATSVA .

     3. No, tak hlavně, že máte Vy jasno. V hlavě máte ůplně jasnou oblohu. U nás se tomu říká, že je vymetená.

 8. Fiala je jen zloděj jako vždy byla celá ODS, no a Piráti jsou taktéž, Hřib -satan jeden z největších…

  1. Aby mohli dostat peníze z rozpočtu a nekontrolovaně je odklánět. Všechny neziskovky mimo hospic, péči o nemocné, paliativní péči nekompromisně zrušit. To by jsme koukali kolik peněz by přibylo na smysluplné věci. V tomto případě platí ,, Zloděj honí zloděje”.

  2. No dyk to tam píšou . Jde o práva žen v Barmě . To Vám nestačí ? Nebo jsou Vám jejich práva lhostejná ? Stejně jako mně .

  3. Tak musí se přilepšit kamarádům a rodinným příslušníkům poskytnout teplý a dobře placený flíček, ne?!

  1. už na pohled je to nesympatický a odporný člověk chtějící vládnout a krást a ods vzniklo z dílny Kluse a to byl profík mezi zloději, hnus

 9. Pane Fialo, pokud jsou výše uvedená sdělení pravdivá, nezbývá Vám
  nic jiného, než hodit ručník do ringu nebo si chcete počkat na porážku
  KO, v lepším případě milostivějším RSC ( doufám, že jsem použil
  správný termín)? To už zřejmě nerozchodíte. Zřejmě však nebudete poslední.
  Divil bych se , kdyby se něco nenašlo na další naše politické lídry.
  Tady už nejde o politické programy a kvality kandidátů. Vítězem se stane ten,
  na kterého se vyšťourá nejméně špíny. To je tedy kritérium. Vypadá to , že
  se vydáte do Barmy a budete zde přednášet politologii s výrazným akcentem
  na demokracii a jako vzor budete uvádět tu naši, jen pozor , aby jste Barmu nevrátil do doby kamenné.

  1. On se může klidně vymluvit , že Babiš taky žádný ručník nikam neházel . On je přece slušnej lídr , ten pan Fiala .

  2. Byl potrestán vládnutím, ukazuje se neschopnost té mafie starat se o vlastní spoluobčany. Loutky, komici, podivné figury, proslulí cimrmanovští trpaslíci kteří vám vlezou všude. Bohužel váleční trpaslíci.

 10. Nic co by překvapilo. ODS byla, je a stále bude spolkem bezcharakterních a prolhaných trotlů, kteří systematicky vysávají stát, lépe řečeno rozkrádají stát, a podporují neplatiče daní a ještě ze sebe dělají hrdiny. Stejně jako odnož ODS – TOP09, stejné hnízdo, stejné podvodné praktiky. A tahle tlupa chce vládnou státu-už to jednou zkusili a dopadlo to katastroficky.

  1. Nemusím připomínat, že ANO by ještě v roce 2013 volila spousta jeho současných odpůrců. A co se vlastně stalo, že se od ANO tolik lidí odklonilo? Bylo to v roce 2015, kdy Babiš namířil reflektor na zlodějské účetní knihy podnikatelů. A náhle se z něj stal psanec a kmotři a redaktoři ODSky začali psát ve velkým masírky proti němu. No, nedivím se.

 11. Tak to by se mělo opravdu vyšetřit pořádně. Kam ty dotace šly? Partnerství pro smíření a reformy v Barmě z roku 2017? Je to vůbec možný? Barma totiž od roku 1989 neexistuje. Od roku 1989 je to Myanmar. Není to, jak říkáme v Brně, nějaká fligna?

 12. Pan Fiala káže vodu a přitom pije víno. Mělo by se to prošetřit. Ostatně vést volební kampaň antikampaní, je ubohé! Co chce třeba udělat pro obyčejné občany se nedozvíme?

 13. a předpokládám že 4 melouny dostal MIX 24 od estébáka za tuhle blbost, podpora neziskovky tudíž nikdo z toho nemá zisk, co tedy fialovy chcete dokázat, jedině pochválit , že tu neziskovku zadarmo vede

  1. Tak zrovna tahle neziskovka je pro nás “velkým přínosem” – za nemalý peníz. Asi většině z nás je úplně jedno jak tam žije. Asi by ty miliony měly být použity pro naši zem

  2. Ty peníze od státu jdou z našich daní (jiné příjmy stát prakticky nemá). Peníze od soukromých dárců zčásti taky (odepisují si je od zdaňovaného zisku). Takže mrhá naše peníze na totální pitomosti.

 14. Křišťálově čistý Fiala. Řvou, že nebude na důchody, ale to co se cpe do neziskovek, to je netrápí ? Nevolitelná banda zlodějů a příživníků.

 15. Jó, svou neziskovku a světe div se zaměřenou na migranty pod názvem “Sdružení pro integraci a migraci” má i bývalý ministr vnitra Ruml. Taky celá povedená rodinka havloidů Kroupových sosá dotace na svou obskurní, tentokrát politickou neziskovku na přepisování historie Post Bellum. Nejvíc dotací ovšem sosá Pánek se Štětinou na svou neziskovku Člověk v tísni, až 1,5 miliardy. Ta se nechvalně proslavila tím, že na východě Ukrajiny prováděla špionážní a rozvratnou činnost pro USA, respektive pro americkou rozvratnou organizaci NED a taky byla zapletena do pokusu o státní převrat v Bělorusku a pokusu vraždy Lukašenka. Do pokusu o státní převrat v Bělorusku byla zapletena i další obskurní neziskovka Občanské Bělorusko. Na jejich stránkách najdete samá nechvalně známá a profláklá jména, jako Štětina, senátor Fischer, Šabatová, Schwanzenberg, opět Ruml atd. Za peníze nás všech se serou do cizích států. Člověk jen žasne kolik z těch politických šmejdů si udělalo přes neziskovky ze státu dojnou krávu a ještě furt mají málo. https://www.civicbelarus.eu/about-us/ https://www.youtube.com/watch?v=pF2sClfq6pY&t=2s https://www.migrace.com/cs/organizace/tym/spravni-dozorci-rada

  1. STACI to napsat tahle chátra 77 a havloidi je ta nejvetsi sebranka povl spodina co se kdy dostala k moci v ceskoslovensku !!uz jen , ze nese letiste nazev po tom tvorovi z hradecku a nechal ho zvolit na HRAD klesl národ na samé dno .Tihle odporni bezchrakterni cenzura cenzura jsou ostuda všeho .Driv jsem se komoušům divil – dnes né , naopak rikam meli byt jeste o hoooooodně tvrdší , 30 let “demokrrrrracie ” MI davá za pravdu .

   1. Většina chartistů má nějaké máslo na hlavě z období před rokem 1968. Mnozí na začátku 50. let i vraždili, nebo při takovýchto aktech asistovali. A někteří razili cestu komunistzům před rokem 1948 a není jejich zásluhou, že je komunisté po “Vítězném únoru” nevzali mezi sebe, ale strčili do kriminálu už tehdá.

    1. To je Mě jasne proto jsem to napsal – staci stetina ci siklova atd.- me to nemusite rikat – staci co se nesmi rikat o havlovi to byl super hajzl !!!Vite u ME je dnes vice i ten komouš co neprevlekl kabát nez ty bezcharakterni zrudy z chatry 77 a spol – tim nechci urazit pravé chartisty to ne§ tem dokonce naš novodoby JEZIS z hrradecku kradl penize a bonzoval na ně – je to o lidech – ano mnoho se zmenilo jen vime kdo je kdo lide jsou stejni , kdo byl slusny je slusny i ted , cloveka nepredeláš.

  2. Clovece,odkud Te vykopali?? Tak Post Bellum prekrucuje historii?A vsechna ta dalsi “odhaleni” ukazuji pouze na to,ze budes hodne nemocny a frustrovany clovek,zijici v jine realite,nez vetsina…Ovsem znalosti a vedomosti o deni ve svete afungovani jednotlivych zemi mas tedy dokonale…Proc jsi s tim neprisel uz driv?Mohlo byt na svete dobre a vsichni mohli byti stastni…Tipuju,ze pod Tvym pseudonymem a silnymi slovy se ukryva zabedarovanej pritroublik,bez jakychkoliv socialnich kontaktu…Trefa,ze jo??

   1. Ale copak, že by ozvala potrefená husa? Věřím, že z dotací od státu se velmi dobře vegetuje, kór když pro to není třeba máknout. Tipuj si co chceš namyšlenej chytráku. Mně ale můžeš tak akorát vykouřit bambus.

 16. Myslíte si, že tento Petr Fiala je svatý??? Ale kdepak… Jde jen o jedince, s vlohy farizeje, který se každému dokáže postavit do očí coby bazilišek… Tak co můžete od takového jedince očekávat??? Nic dobrého!!!

 17. to je pokrytec a lhář a kdo lže ten i krade a spolu nám ty loupeže půjdou tak dobře jak tunel blanka a církevní restituce, že šmejdi. na každou svini se vaří voda.

 18. Opozice a její opochátra staví pouze na likvidaci Babiše. Vše je pro ně dovoleno, mantinely nemají. Tato sebranka být u moci, národ Český již neexistuje. Přísahám, že jsem Babiše nevolil.

 19. K čemu nám je dobrý výzkum o Barmě? Jak se nám to hodí? Jaky efekt to přinese? Zlepší se snad u nás něco, nebo pomůže to Barmě?

 20. Jenom další kraďák v řadě,zaslechl jsem,že snad přes jeho synáčka.Nemám potvrzeno.”Kdo krade,může i zabít”.

 21. No vida a jen Babiš je ten zloděj a lump !! A ted se ukazuje že ti jeho kritici jsou totéž a přitom ho kritizují ha ha ha ,,, Hamba jim

  1. Takže to opravdu nepoužívali tam, na co žádali.Bude to někdy vyšetřeno, nebo se to zamete pod koberec?

 22. Tak nic jiného než klasický modrý pták.. Nebo modrý kmotřík? Nebo modré prasátko?? ODS nic vic.

 23. TELEVIZE DRŽÍ HUBY ŽÁDNÝ FANATISMUS ZÁKEŘNÝCH REDAKTORU,NOVINÁŘU!! NA BABIŠE BY UŽ KVIČELI PIRÁTI BĚŽELI UDÁVAT DO ERUSELO PEXA,ZADECHOVSKÁ UŽ NEPRÁSKÁTE NEHODÍ SE VÁM TO A CO DNESKY VLEZ RYT MORAVEC NEBUDE KNUČET NAPADAT KMOTRA FIALU A CO MILION OPIČÁKU,OVCI NEPUJDOU DĚLAT NA NÁMĚSTI BU BU BU

   1. Vazeny vite kolik STBaku bylo v OF V 89 ??KOLIK V ODS TOP KDU CSSD ANO US – nezrapnujte se prece tomu co pisete nemuzete verit nebo VAM nikdo nerekl jak probihala saskarna sametova rrrevoluce ??§napisi VAM jen treba ruml sacher stetina siklova havel dlouhy kocarnik jezek calfa i toho chudak dubceka museli oddelat protoze toho dost vedel.

  1. Zapomenul jste nas poslat do kldr ruska na kubu ci nas nazvat koblihy bolseviky – kdo ma jiny nazor na svet a viru havlismus je automaticky hlupak co NAM sebrat volebni pravo to uz taky nejakej ” demokrat ” navrhoval – no ty zilky spise praskaji TEM havlistům uz nevedi co – uz zbyva jen podvodvolby jako v uSSa jinak nic – Ja se karmy nebojim spise by se meli bat ti co to tu rozkradaji a nici od 89 aby nesli za havlem do pekla !! muzou tam zase poslouchat ty jeho cance a zgryndy ale s demokracii v pekle nepochodí tam je system a řád.

 24. Dělají, jak proti sobě bojují a jací jsou to rivalové, ale jsou všichni stejní, je to mafie. Mělo by se jim stát, že k volbám nepřijde nikdo. Opravdu ani jedna noha.

  1. TO je to nejhloupejsi prave nejvetsi STRACH maji z toho , ze nekdy prijde ta “mlčicí vetsina ” a prevrati vse narubyxa odezene ty prasata od koryt — spatně kazdy k volbam a predevsim k temto hrozi dalsi Unor 48 diky piratstvua spol .,

  2. Nebojte oni by poslali rodinne prislusniky jako pri volbach do senatu a i treba 5 hlasy by byli zvoleni nemejte obavy tihle “demokrati ” dokazi cokoliv ZASE BY TO NEJAK ŠLO .viz TOP 09.

 25. jak je vidět naše politická scéna je jedna černá díra na peníze, hlavně neziskové organizace zrušit je

 26. Fiala je už od pohledu zmetek. V době pandemie mu nikdy nešlo o lidi amísto aby byl nějak užitečný tak čekal jen jestli Babišovi něco nevýjde aby se potom prezentoval jako spasitel. O ničem chvála bohu nerozhodoval protože to by jsme asi skončili špatně. Jde mu jen o sesazení Babiše ale na to nemá koule protože nic neumí, jen trapně kecat. Je darmožroutů který parazituje z peněz daňových poplatníků. Nikdy nic nedokázal a místo aby pro blaho lidí něco udělal tak celé volební období jen osočuje Babiš. Proto ho daňoví poplatníci neplatí. Neziskovký jsou jen jsou jen kamufláží a černou dírou na finance

 27. Nejsem si jistý že potřebujeme informace o Barmě, za které stát platí ročně skoro dva milióny. Časopisy jsem také na pultech neviděl. Tak kdo je čte? Není to proti zákonům, ale proti zdravému rozumu ano a podvodem to čpí na sto honů. Já když se rozhodnu, že si založím podobnou neziskovku, tak mi stát ty peníze nedá. O tom jsem přesvědčen

  1. Ale je to proti zákonům! Státní správa má totiž podle zákona zacházet s penězi daňových poplatníků “s péčí řádného hospodáře”, což někteří její členové evidentně nedělají.

 28. Mix24 je ve své podstatě podobný dezinformačním Parlamentním listům financovaným Ruskou federací, nebo Sputniku provozovanému Ruskou federací, nebo odulýmu Xaverovi financovanýmu bůhvíodkud, nejspíše ale z kruhů okolo zEmana a Bureše. Je to už tisíckrát vyzkoušení taktika, kdy se napíše hlavička článku tak, aby se chytli ti nejtupější, kteří nerozeznají rozdíl mezi hodinkama a holinkama a začali rozčileně diskutovat, aniž by tušili, že ze sebe právě dělají blbce.

  1. To je neskutecnej blábol to je jak z pera havla ,nevim jestli se mam smát ci brecet a presne ve stylu dnesnich havlofasistů – kdo nejde s nami atd .co pan GENERAL pavel ci drahos stb BAS a dalsi a a dalsi stbak havel. JA vam vase videni sveta zavidim za vse muze zeman babis rusko putin a lukasenko .

  2. Ti nejtupější , jak píšete se už chytili Čapího hnízda. A protože sami nic nikdy nevybudovali a nic nedikázali , tak mají z toho depky, které ventilujíé svojí nenávistí na někoho,kdo je úspěšný.

  3. Co se divíte, vždyť sovětský svaz vytvořili marxleninyssti (mužík s pseudonymem marx narozen v německu živený Engelsem žil v Londýně), mužík s pseunonimem lenin poslaný ze západního exilu kvůli úlevě od východní fronty za 1 světové valky, po jeho smrti jim to sebral Dzugasvili stalin tak poslali mužíka s pseudonymem hitler (jméno matky Hiedler, otec se jmenoval Schickelgrubr). Nás odstranili z cesty mnichovskou zradou. Když fašisti prchali ponechali nás stalinovi. Východ a západ jsou dvě strany jedné mince jak vidíme i dnes kdy nám mafie tlačí na hrad soudruha Petra, a Pavla žoldnéře nato.

 29. Bylo jasné že před volbami se dozvíme pěkné věci , podobně jako mladým Babišem možná je to pravda, ale to načasování? Údajně neoznámení trestní činnosti je trestné?

 30. Je to křivák od pohledu,totálně bez charakteru který se schovává zato,že hájí naše zájmy.Nedá se mu věřit ani pozdravení už jen pro to že zastupuje ODS.Volit ho mohou jedině blázni.

 31. Tak to vidíš Péťo už na Tebe také došlo co jsi se nakecal o poctivosti
  a najednou se ukázalo že jsi hajzl a zloděj.Teď musíš do ČT škemrat
  aby Tě z toho vykecala třeba Moravec, Volner atd.nebo zkus Kroupu
  to je taky pěknej slintoň.

 32. česká televize Moravec čekáme ve 12 hodin jak napadnete Fialu a takovým sousobem jak to děláte na Babiš přeci jak říkáte zloděj je i Fiala

  1. ČT09 a hlavně Moravec nikdy nepujdou proti Demo žumpě to již ví každé malé dítě ! ČT09 je odporná hlásná trouba Demo žumpy placená námi všemi byť 60% národa nemuže strany Demo žumpy ani vystát !!!

 33. Nedávno senátorka Němcová “brečela” u Českého rozhlasu jak ji b yylo ubližováno za komunistů. Co říká na tyto bezcharakterní zrůdy ve straně jejíž je členkou vysávající rozpočet této země do vlastních kapes. Už mě to doopravdy sere.

 34. Dotace hýbou ekonomikou a nevyhnou se jim ani rádoby pravicoví mravokárci. Co si o tom má myslet řadový občan-volič, kterému jeho zaměstnavatel nedá ani zákonem příslušející mzdu a ti, kteří pobírají úřednický plat, to ani nedokáží kontrolovat ! A tak nám veřejné finance z eráru vesele ubývají do ukrytých kapes politiků nebo jejich přátel….

 35. Reaguji na zprávu o neziskovce p. Fialy. Bohužel není koho volit. I to ANO má také nějaké skandály. Ale za p. Babiše se alespoň lidem trochu přidalo a ne jako za p. Kalouska asi 40kč důchdcům. On ten státní dluh stejně nikdo nezaplatí, protože nejméně polovina naší země už je rozprodaná. A jediná kauza co pořád slyším, tak to je pořád Čapí hnízdo. Ale někdo musel ty dotace u nás schválit!!! A neziskovky bych také zrušil. nechal bych pár potřebných. To samé je se soukromými školami. Když chtějí být soukromé, tak bez dotací. Tak jako bych zrušil zdravotní pojišťovny a nechal pouze dvě. Co tam utíká našich peněz a na léčení už moc nezbývá. A tak bych mohl pokračovat dál. Asi nejmenší zlo je volit ANO.

 36. Tak největší zloděj křičí chyťte zloděje ! p.Babiš by ho měl jako premier hnát k soudu a potrestat a né aby se to zase zametlo pod koberec,že!!!!!

 37. Podpořím neziskové organizace v případě,že zaměstnanci budou pracovat bez nároku na mzdu.V jiném případě to jsou vyžírky státních peněz.Rozsévat tzv.dobro kdy se mám z toho dobře hlavně já je super Pan Fiala je představitel kritiků kteří káží vodu a pijí víno.Vše jenom nepracovat..

 38. Fiala rád kritizuje, ale na vlastní chyby se nedívá. Pro mě je absolutně nepřijatelné, aby tento politik (v případě že by získal mandát) byl premiérem. Co se týká všech politiků tak by dnem nástupu do poslanecké sněmovny měli ukončit veškeré svoje aktivity v dozorčích radách, ve vedení firem, v hlavních funkcích neziskovek, atd a neměla by tato funkce přecházet na žádné členy rodiny. Pokud tak neudělají, neměli by mít umožněno vedení žádných resortů – ať už jde o ministerstvo financí, zdravotnictví, školství, dopravy, obchodu, prostě nikde kde dostávají dotace od státu. Jenže u nás je největším nešvarem to, že podíly se převádí na manželky, děti, sourozence a jiné rodinné příslušníky, čímž se ztrácí kontrola na financováním a dotacemi firem ve kterých působili. Každý politik by měl předložit majetkové poměry a každý rok zveřejnit nově nabitý majetek. Pan Fiala by měl doložit veškeré dotace co jeho neziskovky získaly a u každé ,,pravdivě,, uvést na co byla dotace využita.

  1. Toto morální bahno současného stavu bylo zavedeno Turbodědkem a jeho suitou již po sametové revoluci.

  2. Ono vyjde nastejno když je na postu někdo bez firmy a platí si ho nějaký mafián-zpravidla se neví kdo-podívejte třeba na Bhema.Ať je raděj vidět na ekonomické aktivity politiků než aby si je platili různí zločinci.

 39. To se nám to kibicuje, když nám to lidé platí.
  “Slušňák”? Ne je to gauner jako každý jiný. ODS se prostě nezmění. Fiala by měl rezignovat.

 40. Kdo nekrade primo tak krade legalne timto zpusobem, ze pane Fialo, takove legalni capi Fialovo hnizdo

 41. Kritika vlády i Babiše za každou cenu,tak to je celý Petr Fiala.Že toho moc nedokázal a chtěl by na výsluní,tak to je jasné i každému politickému analfabetovi.

 42. Napíši to upřímně. Letos jsem nechtěl jít k volbám. Ale nyní vím, že k volbám půjdu a už teď vím, koho za žádnou cenu volit absolutně volit n e b u d u !!!

 43. no prosím, jen další gauner v celé řadě gaunerů, deroucích se k plným korytům………………..

 44. My máme opravdu tolik peněz, že můžeme pomáhat kdejakému čmoudovi, těch pár miliard by se hodilo na něco nám všem prospěšného, třeba léčbu malých dětí, aby se nesbírali víčka. Je to humus od politiků a pokud je to pravda ihned zastavit a většinu neziskovek zrušit.

 45. fiala je stejny super gauner jako jeho kolegove super grazli nečas topolanek dalik klaus havel všecko neskutečně špinava žumpa lidi pořadně si promyslete koho budete volit jako nejmenši zlo pro obyčejne lidi nashle

 46. Ví vůbec někdo, kolik je tady parazitujících neziskovek a kdo je z nich přiživován_? Jsou to uměle vytvořené černé díry.

 47. Jednou, k tomu dojít muselo,ODS se snaží zbavit Fialy a dostat do vedení někoho funkčního a ne tohohle greedeatha.

 48. Zvedá se mi žaludek jen když Fialu vidím. Neskutečný farizej. Schovaný a přikrčený, když o něco jde ale potom vyplave a následně napadá a kritizuje. Na občanech mu vůbec nezáleží. Nepomůže jen škodí. Jeho politika je čím hůře tím lépe. Jediná politika je Antibabiš . V době coronavirové krize se projevil v plné parádě.

 49. Nemám rád Babiše, ale ten cucá z Bruselu a všichni opozičníci řvou.P.Fiala cucá z českého a to horem i dolem,nic prodejného nevytváří a to je v pořádku?
  A nakonec řekne.:Vy jste udělali dluh!!
  Kdo mu ty dotace dává,měl by jít sedět na Bory, za rozkrádání státního majetku.
  Není to důvod, proč p. Fiala jaksi zmizel z obrazovek?

 50. Babiš je a jenom on podle p.Fiali z ODS…….ve střetu zájmu?!? Tohle mám lidi zlatí volit, vždyť bych si podřezával vlastní větev, nemám pro něho slov…..to je na zamyšlenou…..

 51. Někdy mám nutkání navštívit na MU nějakou přednášku tohoto pana “profesora”. Zatím jsem ho párkrát slyšel, jak nedovedl dát zpaměti dohromady tři souvislé věty za sebou. Byť je jeho oborem vlastně žvanění o ničem (německy se těmto “naukám” říká příznačně “die Plapperwissenschaften” od slovesa plappern = žvanit). Musím s politováním (protože mě to rozhodně netěší) konstatovat, že ODS pod jeho vedením jde dosti se svahu, a nedivím se kritickým slovům pana Klause staršího. Těžko volit stranu, která se krok za krokem z pravicově-konzervativní změnila v bruselantsko-aktivistické uskupení se všemi důsledky. 🙁

 52. Cha,cha,cha! Další zloděj, čistější než křišťál! Nevolit! Dotace vrátit! Fiala je obyčejný podvodník jako celá oudess

 53. Ajajajajaj. Tak tohle pro pana Fialu není dobré. Sám jsem ve správní radě dvou neziskovek a v životě by mě nenapadlo, aby některá z nich žádala o dotace stát. Možná jsem sice hlupák, ale hanba by mě musela fackovat. Možná však změním názor.

 54. Ty hlavní zlodějny začnou pokud vyhrají ty dva slepence. Rozkradení ČD a ČP a jejich vyřčená okamžitá privatizace.

 55. Sraz tu mají opět pomatené, nevzdělané a zlé burešovy koblihy, takže netřeba se ani snažit vysvětlit, jak to ve skutečnosti je, protože oni už mají předem jasno, vinnen. U Bureše zase naopak, nevinen ve všech průserech, které má na krku…

 56. se mi to hnusí i číst. to by se podnikalo všem suprově, kdyby mohli dostat nějaké dotace.

 57. Pakliže to tvrdí ParlaDEMENTNIlisty pro idioty a kolaborantské vyžrané prase placené ruským švábem Xaver, tak to bude určitě, ale určitě pravda… 😀 😀 😀 😀 😀 PS: A tenhle web bude taky pěknej humus ala sklep ruské ambasády….

 58. Politické neziskovky…..Jak dlouho už se mluví o tom,že by neměly být našimi penězi dotovány? A miliardy odtékají vesele dál.My jsme zatím neustále medii krmeni padesátimilionovou causou Čapák.Vítejte v Havlistánu!

 59. pan Fiala krituzuje ostatní ale sam krade,kdyz se dostane do vlády ods tak rozkradou zbytek republiky jsou to hyjeny kazou pit vodu ale oni sami piji vino je to ostuda takove lidi aby sli do vlády.

 60. Nevím,co se tím sleduje ale to si může každý najít na wikipedii.Takže jako co?
  To bych rád spíš věděl kdo platí Xavera Veselýho.

 61. Tak ať jde kandidovat na premiérský post do Barmy, když ho ta země tolik zajímá…my jim ho rádi přenecháme. Může tam zkusit čerpat dotace na výzkum mafiánských poměrů v ČR, zejména pak v ODS…

 62. Jestli někde vidíte chybu, nechte to prověřit a podejte trestní oznámení. Tak to chodí v právním státě. Je to jako načmárat na zeď že někdo krade.

 63. Dobrá zástěrka jak podojit stát Fialo… Bylo by zajímavé zjistit u koho ty desítky milionů “na demokracii” vlastně končí…

 64. Tak se Fialo tvý voliči konečně dočkali, na co my ostatní jsme si jen počkali. Překvapení to v žádném případě není, kradli jste třicet let tak co se na vás změní.Až budou tví voliči kroužkovati číslo, nech tě změří dobře v pase, do tepláků blízko. Já vím za každou zlodějnu může přece Babiš i za zlodějny v ODS jak ty vždycky pravíš.U Moravce v tvé CˇT bedna, blekotat můžeš ke svým voličům: Zlodějna bod číslo jedna!!!

 65. S informací přišel vedoucí kolotoče vydávající Sputnik, následně se tato zkazka objevila v Aeronetu, ze kterého čerpaly Parlamentní listy. No a na netu českých komunistů, stbáků, senilních seniorů a vlastenců, ( nácků ) tedy Mix24, blije a z vlastní frustrace se vypisuje ve vulgaritách dno společnosti. Lůza která, nebýt dobromila Havla a jeho handlu s Čalfou netrestat komunisty, částečně by byla pověšena, část zavřena na doživotí, část jen na dvacet let, ale hlavně většině by byly zkráceny důchody. Jen takhle by byly srovnány účty mezi touto spodinou a normálními lidmi, kterými se ten bolševický paskvil, hnusil.

  1. Kteří to jsou ti normální lidé? Vy k nim asi nepatříte protože by jste tu nepsal takové hovadiny. Jaký jste potom vy paskvil? Vy ale nebudete paskvil vy spíše budete obyčejná lůza!!!!!!!!!!

  2. Ty by jsi mohl tak věšet prádlo. Ani na to trestání komunistů jste neměli koule, třásli jste se , aby jste ten bordel vůbec prosadili.

 66. Sprostota nejvyššího kalibru. Okamžitá rezignace. Tak už na pana Fialu taky došlo. KONEČNĚ.

 67. Když jsem viděla v televizi Kalouska a poslechla jsem co tam vykladál.Vážně si myslí i Soukup ,že jim to někdo věří ,že jim jde o lidi.Jsou to opravdu paraziti.Ale pořád tahají za nitky.

 68. Pije víno,káže vodu.To nemůže rozchodit.
  Všichni kandidáti bez rozdílu musí doložit kde jsou jednateli,členy správních rad a pod.A jestliže ty jejich společnosti berou dotace od státu,musí zveřejnit na co se ty dotace použily do koruny,nepřipadá aby z nich byl někdo placen.To nám potom nepřímo narůstá státní aparát placený z peněz daňových poplatníků.Nebo se snad mýlím?

 69. Čistéjší než křištál🤣🤣celej Fiala k smichu. Zlodejska banda ODS. MRTVA STRANA CO NEMA NABIDNOUT!!!🖕🤮🤮🤮

 70. A to tam je údajně v nějakém časpise zaměstnán, kam ty dotace také putují i syn pana předsedy.

  To je tak krásné, když zloděj (Fiala) křičí, chyťte zloděje (Babiše).

 71. Pan Fiala vystupuje jako čistá lilie ale opak je pravdou.Mněl by se nad sabou zamyslet a neútočit před volbami na vládu.Ty jeho komentáře,že má vypracovaný plán a že vláda nemá nic to si myslím je snad každému k smíchu.Ono se říká,že kdo nic nedělá nic neskazí.Neměli bychom hlasovat o koalici, co jim takhle nedat žádné hlasy do voleb,prosím zamyslete se nad tím.

 72. P.Fiala je vlastně ještě horší než p.Nečas, Ten se dal lidsky pochopit,ale tohle je v ODS již přes čáru. Že by odstoupil? Myslel jsem ,že to nejhorší v ODS je p.Novotný,ale tady “smrdí ryba” skutečně od hlavy. Proto ta schovívavost ?
  Další profesor jak Klaus,Drahoš…,aspoň víme, jak je užitná Česká věda,na kterou požadují stále více peněz.

 73. ano neziskovka, jen na osobních nákladech – mzdách a odvodech je podle výroční zprávy za rok 2020 vyplaceno cca 5 257 000 Kč

 74. Klasický postup největší porevoluční zlodějské strany, strany ODS.. Od jeho zakladatele až po dnešek největší zlodějská komunita těch největších bezcharakternich lumpů.. Smutné je že jim to vše zase projde.. A proč vlastně všichni kradou? Protože si to vše pořád necháme líbit.. Dobře nám tak!

 75. V našem státě je téměř 150 000 neziskovek. Ano čtete dobře, slovy sto padesát tisíc !!!!!! A státní dotace dostává velká část z nich. A pak že nejsou peníze. Jsou, ale plýtvá se s nimi, protože nejsou z kapes politiků, ale pracujících občanů. Kromě těch “neziskovek” co se zabývají péčí o zdraví lidí a nebo o zvířata bych všem ostatním zatrhl jakékoliv státní dotace, protože tyto organizace jsou jen ulejvárnou pro lidi co se jim nechce pracovat, a předstírání jakési nesmyslné činnosti jim umožňuje parazitovat na systému, z čehož si udělali svůj způsob života.

 76. Některé neziskovky u nás zřejmě slouží politikům a politickým stranám i různým šíbrům jako pračky po odklonu státních peněz. To už před dobrými deseti lety tvrdili na alternativních webech. Proto taky většina těch pochybných prouprchlických, procikánských a politických neziskovek schramstne většinu dotací na svůj provoz a blíže nespecifikované (další) výdaje a na konkrétní projekty zbydou jen drobné. Na západě je zase běžné, že ti tzv. filantropové zakládají svoje fondy na ochranu lidských práv (třeba Soros, Gates), kam cpou část svých peněz, ale ne aby těmi penězi pomáhali slabším, postiženým, utlačovaným. Jejich motivace je jiná. Oni se takovým způsobem vyhýbají placení daní. Filantropové jsou osvobozeni od placení daní. Těch peněz co nacpou do těch svých fondů je totiž o mnoho méně, než by zaplatili na daních. Všude ti bohatí a mocní šmejdi kradou a podvádějí jak to jen jde. To není jenom u nás. Čím bohatší tím hamižnější držgrešle.

 77. Tak určitě těch 10 milionů bylo nějak smysluplně využito… třeba na podporu ODS, na úplatky, na malou domů nebo tak… v politice je prostě špína. A je jedno, zda nalevo, ve středu či napravo. Hlavně, že zloděj křičí chyťte zloděje.

 78. Je to všechno stejná sebranka, není koho volit, proto volby jsou pro mne tabu. Jeden víc krade, než ten druhý.

 79. Jsem pro takové neziskové organizace, které pomáhají svou činností zejména v ČR. A v zahraničí pouze tehdy, má-li z toho v zásadě republika prospěch, případně ve chvílích živelných pohrom epidemií atp. k prezentaci účasti. Údajně v této “neziskovce”, kterou p. Fiala zakládal pracuje i jeho syn. Mě na tom vadí, že se p. Fiala s touto činností dost hlasitě nikdy nepochlubil, jistě se jedná o velmi zásadní a důležitou činnost při zmíněné částce blízké tolik kontroverzní dotaci pro jistou farmu před mnoha lety. Určitě by činnost a vazba prof. Fialy pomohla zvednout preference ODS do blížících se parlamentních voleb.

 80. Státní dluh ČR od roku 1989 neustále stoupá po desítkách miliard, nyní i po stovkách miliard.
  Jak státní dluh docela rychle umořit?
  Zde je moje řešení:
  1. Ušetřit na nadstandardních platech politiků. 80 000,– plat v senátu? Za to nic nedělání?
  2. Zrušit řadu státních trafik. Národní rozpočtovou radu, Český statistický úřad, Českou hospodářskou komoru a radu dalších. Na co máme ministerstvo financí nebo ministerstvo průmyslu a obchodu? Co tam dělají?
  3. Zrušit většinu ze 128 000 ” neziskovek”, do kterých putují ze státního rozpočtu miliardy ředitelům těchto zbytečných a v řadě případů škodlivých organizací.
  4. Zrušit zbytečné státní zakázky, (hlavně armádní) na kterých se bezostyšně přiživují majitelé soukromých firem.
  5. Zestátnit řadu prosperujících firem, které byly dříve státní. Například Česká spořitelna platí svému majiteli rakouské Erste bank ročně 10 miliard dividend, Plzeňský Prazdroj, který má zisk okolo 3 miliard ročně, ho posílá skoro celý majiteli do Japonska, vodárny, které nyní patří Němcům, Rakušanům, Španělům a Francouzům, posílají na západ dividendy ve výši 1,6 miliard. Celkem na dividendách mizí ročně ( hlavně do západní Evropy ) asi 220 miliard korun.
  6. Zrušit možnost danit v tzv. daňových rájích, kam zbytečně odchází zhruba 200 miliard ročně.
  7. Zrušit vyplácení 30 miliard korun ročně tzv. solárním baronům.
  Napíši li, toto řešení někde na sociálních sítích, tak řada lidí mi nadává a dokonce vyhrožuje smrtí !
  Vadí jim zrušení Senátu, prý je to pojistka demokracie. Také jim vadí zestátnění vodáren a bank. Toto rozkradení státu prý již udělali komunisti v roce 1948. Takže pokud chci, aby vodárny byly opět naše a nikoliv francouzské, německé, japonské a rakouské, tak jsem zloděj ?
  Náš státní dluh jde již do bilionů korun a prý se nic neděje. Před pár lety jsem se dověděl, že náš dluh smaže válka. Poslechl jsem si na YOUTUBE krátké video z 24.6.2015, které se jmenuje : Richard Sulík u Maybritt Illner / ZDF – Únia egoistov — 14 590 zhlédnutí24. 6. 2015 — a tam poslanec Sulík ukazuje debatujícím, jak stoupají dluhy Itálie, Španělska, Řecka a ptá se, dokdy budou dluhy všech států v Evropské unie stoupat. Německá historička mu odpovídá, že se nic neděje. Dluhy, když dostoupí takové hodnoty, že je nejde splatit, tak je smaže válka nebo revoluce.
  Já jsem byl v šoku, když jsem tuto historičku poslouchal, ale poté jsem si uvědomil, že má pravdu. Vždy v historii tomu tak bylo !
  Takže v současném politickém systému – liberálním kapitalismu neboli takzvané demokracii – nás čeká další zadlužování a poté asi dost nepříjemné, šokující a bolestné smazání státního dluhu.”

  https://www.youtube.com/watch?v=RIUiOlnOFCw&t=59s

  1. Jak část volebního programu SPD, proto se ho ty koalice bojí a nálepkují ho. Přišli by o penězovody. Avšak co p. Klaus s p. Třískou rozprodal přes kuponovku do zahraničí ,to se nevrátí.Proč to udělali ? Poláci si to nechali,nebo aspoň rozhodné slovo.

 81. Na takové plky, jako je výzkum našeho fungování v evropské unii , nebo prosazování komunikace mezi politickou a kulturní sférou se dávají dotace ? To se pak nedivím že nejsou peníze na něco užitečného. Protože tady si kde kdo založí neziskovku, kolikrát s naprosto kravským oborem působnosti, která není prospěšná skoro ničemu.

 82. To bylo lží opozice, že Babiš ovládá všechno, včetně státního aparátu. No a politický konkurent si, přes neziskovku, přišel na dobré státní peníze. Takže Babiš nemá všechno pod palcem a agrofertizace státu se nekoná, je účelová tupá lež opozice.. 

 83. ČT a média na povel kmotrů mlčí, Dvořáku a ostatní není to poprvé.
  Policie by měla vyslechnout Fialu shodnou intenzitou nasazení jako
  na Babiše juniora.
  Víme předem, rozkaz vydán nebude.

  1. ČT09 JE HLÁSNÁ TROUBA STRAN DEMO SPOLKU TAK ČEMU SE DIVÍTE ? Proč třeba nic neřikají také o tom že na pobřeží Libye 6 členu neziskovky od dubna pomáhá s naloďovaním migrantu na lodě a čluny vozící migroše do Evropy ? Proč nezveřejní záběry z Italského Janova jak se tam paraziti domáhali jiného jídla než které jim při přistání lodě neziskovky dali členové červeného kříže? Proč neřeší že na Feriho jsou dukazní materialy – fotky a smsky v mobilu jedné z poškozených atd.atd. ?!!!

 84. Pročpak se Fialovi a spol. nechce od vesla?Že by konečně chtěli udělat něco dobrého pro tento stát?Nevěřím!.

 85. Pan profesor i se všema titulama co má, je pokrytec nejhrubšího zrna. Stejný jako kdysi St. Gross se svojí křišťálově čistou pravdou.

 86. Neziskovky? Kolik jich máme, kolik stojí jejich provoz, kdo to financuje? Stát, tak jaképak neziskovky, každý příjem peněz je pro ně zisk jako pro běžného občana. A co užitečného pro nás dělají? Neziskovka by měla žít z dobrovolných darů občanů, stejně tak by měly žít i církve. Co všechno daňoví poplatníci musí platit? A najednou nejsou peníze na zdravotnictví a na důchody! Neměly by zapracovat neziskovky a začít naše potřeby financovat ze zahraničí kam dosud cpaly peníze? Jsme přeci už taky rozvojovka.

 87. Neziskové organizace je moje trauma,onizískávají tolik peněz na svoji nedoloženou činnost a nám dúchodcům vyčítají přidání co pane Fialo,jste žába na prameni a to chcete být premierem a vést tento stát když lžete nám všem a přitom kážete vodu a sám pijete víno?

 88. Zloděj křičí chyťte zloděje! Pokud by se měla definovat podoba baziliška v lidském podání , potom by ji měli vždy modelovat podle pana Fialy a je jedno jaké by měla jméno. Takhle totiž přesně vypadá.

 89. Když se zruší neziskovky ,tak kde budou pracovat ti absolventi v.škol,co naše malá země každoročně chrlí ,ale jsou absolutně nepoužitelní. Protože si to zaplatili,ale nic neumí a nikdo je nepotřebuje. P Dvořáková,co takhle zpřísnit akreditace? V tomhle ale je i min.Plaga.Nepotřebné obory neplatit.

 90. No dvakrát jsem ho volil. Uplné otřesná věc.
  Devátého řijna se nebudu obtěžovat-jeden horší než druhej.

 91. Ta ODS měla vždy šméčka ve financích. Mrtví dárci. Primátor Mladé Boleslavi a senátor již několik let nedodává majetková přiznání. Proč asi, co musí tajit ? Vždy mu to prochází a ani pořádkovou pokutu 50 tisíc nikdy neplatí. Zajímavé, vždy dojde k promlčení.

 92. Marně hledám zvýrazněný článek o tomto tématu zde, i jinde. No nic, musím se večer podívat na objektivní ČT, abych věděl podrobnosti, Doufám v mimořádné vstupy všech politických osobností, hlavně komentátora čehokoliv, pana Kalouska …

 93. Jak může někdo říkat neziskovka když to platíme všichni z našich daní. Takže vlastně ziskovka jen dobře schovaná. ODS všichni jsou……!!! Obzvlášť p. Fiala

 94. Na seznamu bohužel tato informace neproběhla a obávám se, že se tak nestane. Televize také mlčí. Jo kdyby šlo o Babiše, to by byla jiná rychlost.

  1. Proto je potřeba ten to článek dostat mezi co nejvíce lidí ! Snad po jeho přečtení a vzpomenutí na ty svinstva zlodějny Ods se další % voliču od té darebácké koalice Spolu odvrátí a volit ji nebudou !

 95. autor článku by si měl uvědomit co tímto naznačuje. Nebo si to až moc dobře uvědomuje je to cílené pošpinění pana Fialy, Bez důkazy nasadil dementům brouka do hlavy a už se štěbetá jaký je Fiala zloděj. Neziskovka čerpá dotace, normální jev. Udělejte reportáž na to, co se s penězi stalo a pak se ukáže…..PS: nejsem volič ODS ani jejich koalice, ale toto mě fakt vytočilo

  1. Co se stalo s penězi? Pořizovaly se studie o Barmě, která neexistuje. A správní rada řídí neziskovku také asi zadarmo, že?

 96. ODS nám už ukazala jak to doopravdy myslí s občany této země od vzniku ODS nás okrádá, když Klaus udělal privatizaci a vyrobil Koženého a spoustu jiných leváren.Topolánek s Kalouskem nás okrádaly a pak Nečas s Nečasouvou zneužívaly své postavení a vždy přitom mlaskaly.

 97. NO tak dost zavádějící je titulek Neziskovka Fialy…On ji vlastní? Je jen člen správní rady….A to nevolím ODS ani nebudu volit koalici Spolu

  1. Je jen člen správní rady – to je vám málo ?!!! Tak jako Němcová věděla o svinstvech Ods tak Fiala věděl o svinstvu té to neziskovky !!

 98. Pane Kulhánku být členem Centra pro studium demokracie a kultury a nebo panem Fialou podám na Vás žalobu.

  1. Dej si facku ty Demo žumpácký odpade ! Ods je darebacká zlodějská partaj a Fiala je její pimprle hrající si na velikého slušňáka ale je to jen další parazit lačnicí po moci za každou cenu !!

 99. Tak pokud se o tom zmiňují Parlamentní listy a Luboš Veselý ve své Xaver Live show, musí to přece být pravda! … Nebo že by Hrabišovi anální horolezci jen kalili vodu? Tomu estébáckému ubožákovi už nic jiného, než lhát a kopat kolem sebe nezbývá.

 100. Vešechny neziskovky ZRUŠIT!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to neužitečné plýtvání penězi nás všech. Když chtějí některé pomáhat, tak si mohou sehnat sponzory a ti si ohlídají co se s jejich penězi stane. Těm užitečným může po ádném prověření pomoci i stát, ale komu pomůže nějaké plkání a rádoby radění o demokrtizaci někde v pr……., už mě to štve. Lidi nebudou mít na chleba, lidi se honí z práce do práce aby uživili dvě děti a tady se velkoryse rozdávají miliardy na nic.

  1. Toho ještě je. Třeba Českou poštu, České dráhy, Budějovický Budvar, lázně Karlova studánka anebo lze ještě ukrást lidem důchody. Nad důchody obyčejných lidí velkozloději obzvlášť slintají chtivostí jim je ukrást.

 101. Hele Fialo, myslím si že nejsi hloupý člověk. Ovšem kam jdeš, kam kráčíš je neznámo kam!

 102. Neměl by ten šašek odstoupit, Tak kdo je tady zloděj . Babiš?, který jednal podle zákonů. které vymyslelo ODS a Kalousek a nebo FIALA ?

 103. Za celou existenci dostala (neziskovka) 48mil. korun, kdy působí od roku 1993.A p. Fiala není vlastník , ale zakladatel a nyní je ve správní radě. Tak nechápu tento probabišovskej bulvár.

 104. Babiš za 50 000 000 které navíc vrátil státu postavil Čapí hnízdo. Kus pěkně opravené přírody a vkusné stavby. Fiala vysosal od nás všech téměř stejnou částku ze které nevrátil ani korunu na nesmyslné žvatlání o Barmě a podobných nesmyslech.

 105. Nějak se zapomíná na 2miliardy neoprávněných dotací největšího gaunera,stébáckého čobola Bureše.

 106. Zrušit veškeré dotace na neziskovky s okamžitou platností s výjimkou těch co se starají o seniory a děti bez rodičů, dále pak o sociálně slabé, ale NE o ty co se tísni každý měsíc u přepážky pro podporu. Těm už ani…. Velké kulové

 107. Tak a vše by se mělo probrat veřejně v ČT a to ihned….Prima to s tím hlasováním v debatě Česko hledá premiéra měla taky zmíniti, nebo to se nesmí? A co to hlasování nejde to jinak, třeba SMS to by mhli hlasovati všichni, nejen ti co mají drahé telefony…včera ještě Fiala nic neřekl a už měl hlasy připsané…prostě podfuk jak Brno

 108. Konečně ODS dostane přes hubu,mě osobně snížili průměrný výdělek o 40% a tak jsem na důchodě poškozen až o 5500kč měsíčně,pokud bych šel do důchodu dříve,tak by můj důchd byl rozhodně vyšíšíi po úrokové roční srážce,takhle mohl být můj důchd o 3 až 3500kč vyšší

 109. absolutně nechápu, proč stát financuje nějaké časopisy. Kdo a proč to (nejen Fialovi, nebude jedinej) přiklepne, to by mne zajímalo …

 110. Nakonec lidi volili podvodníka. To nakonec poznáte sami, až si budete utahovat opasky. ODS už tady byla a předvedla co umí. Lidi jsou hlupáci…

 111. ODS to jinak neumí než podvádět a hrabat jenom pro sebe. Na lidech jim nikdy nezáleželo. To ukázala, když byla u moci. Rozkradli republiku. Bude to smutné období pro slušné lidi v ČR kromě těch skoro 28% idiotů, kteří je volili.

 112. Proč to nezveřejnili před volbami to by je asi moc nevolili Neziskovým to je prádelna státních peněz neprůhledné a k ničemu zrušit a nebo nedat dotace ať se starají sami.

 113. To je jak se říká: Zloděj křičí chyťte zloděje. N druhém vidí každý chlup ale sám je čistý

 114. Dobrý večera pane Fiala nejste schopný naši vládu zachranit a jen je vše drahé a všichni už toho mají dost a už něco dělejte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *