17. 5. 2024

4 příspěvky u článku “Piráti padají nejvíce ze všech. Lidé se přiklánějí k nečekaným stranám

 1. Kdo by také volil udavače a feťáky. Pro Bartoše mám dobrou radu: ” Ostříhej se, umyj se a najdi si práci.”

 2. Vážení, to co tady někdo nazývá “Podivný předvolební průzkum”, nebo že “Pirátská strana pokračuje před volbami v sérii nepromyšlených až nepochopitelných kroků” je dle mého spíše jen další cílené testování veřejnosti na to, jak bude (a jestli vůbec se někdo případně ozve), s velikou pravděpodobností voličský plebs reagovat na zfalšovaní výsledků nastávajících voleb.
  Uvědomíme-li si, je obecné známosti, že ihned jak přejdou orazítkované písemné dokumenty do elektronické formy na zapisovatelné médium (běžná volební praxe po ručním sečtení orazítkovaných lístků volebních komisí, že výsledek přepíší na flešku a tu přeposílají do centra voleb), tak se reálně s výsledky dále může dít už cokoli, doslova a do písmene “kouzla a čáry na druhou” i takové propracované metodické “šílenosti” ověřené v minulosti, kdy na poslední chvíli díky korespondenčním hlasům z ciziny se do parlamentu dostane s odřenýma ušima zcela evidentní outsider a jen o pár hlasů, stačí jen drobný výpadek serverů před koncem sčítání hlasů (nepamatuje si, co a jak nezvyklé bylo naposledy?!?).
  A dnes představované pseudo-provokační předvolební průzkumy jen s maximální pravděpodobností konspirují (typují sílu povolebního hurikánu), aby případně matematicky i logicky neuvěřitelné konečné a šílené výsledky voleb byly alespoň na oko “De iure”(dle práva), ale hlavně aby vyšly předvídatelně tak jak si někdo, již dnes a plánovaně dopředu zařídil, rozdělil a předplatil.
  Proč si myslíte, že to takto nemůže být?
  Se teď neví, ale nejsem Sibylou, a jsem přesvědčen, neříkám sice nic moc, ale i na má slova, bohužel, nejspíše dojde.
  Všímejte si, kdo a čím, asi přesvědčil a utvrzuje Piráty o tom, že si již dopředu mohou a mají obcházet ministerstva a sebejistě hlásat do éteru, že přece jen oni jsou už jasní vítězi voleb a bez jakéhokoli pochybení je tuplovaně jisté, že volby oni a opoziční poslepované spolky vyhrají?!!?
  Nadutí Piráti a jejich společně opoziční kumpáni mají už dávno potvrzené dopředné avízo (z jejich chování a sebevědomého vystupování ta povýšenecká jistota úplně čiší), že se vše a poměrně snadno dá a už v pohodě “doupravit” (snadno “elektronicky zfalšovat”, mají přece na to dva dny) a bude jisté pro nespokojené velice i enormně složité po volbách dokazovat, že ten cíleně pokřivený výsledek je organizovaně naplánovaným podvodem na všechny voliče.
  Vidíte sami a denně, jak se arogantní Piráctvo vysmívá všem svými kotrmelci (vymlouvaje se na mladistvou nerozvážnost, legraci a pod.), dle momentální situace názorově obracejí jak korouhvička v “Bláznově kronice”.
  PIRÁTSKÉ metodiky podle okamžité potřeby: kam vítr, tam plášť, účel světí prostředky a GIGA-LEŽ se přece hůře dokazuje.
  Proč asi si to mohou dovolit?!?
  Někdo je označí za blázny, někdo za hlupáky, nebo politiku neznalé, ale může to být tak trochu, už ani né možná, ale třeba úplně jinak, jen se to jednoznačně zatím neví…
  Kdo z Vás je přesvědčen a lhostejně hodlá spoléhat na to, že to přece není možné ?!!!
  Zůstanete NAIVNÍMI ???
  Chcete-li, sledujte s rozumem, všímejte si, hledejte v detailech pochybnosti a nedejte se obelhat falešnými slovy jednoznačných podrazáků.
  Hezký den dobrým a slušným.

 3. Piráti + Stan = stejné zlo a verbež jako komouši v roce 1948 !!! Občané voliči koho koliv jiného jen né tu to odpornou koalici !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *