Podívejte se, jak se bydlí v nejdražším bytě České republiky. Teď je k mání se slevou v astronomické výši

Nejdražší byt České republiky už více než rok hledá nového majitele. Teď se pro něj možná blýská na lepší časy, protože jeho stávající majitel poskytl slevu v doslova astronomické výši. Když se byt na pražském Smíchově dostal loni poprvé do nabídky, visela na něm cenovka 320 milionů korun. Jak se ukazuje, bylo to příliš. Teď ho můžete mít o celých 50 milionů levněji. To je skutečně horentní sleva, za kterou byste mohli pořídit třeba dalších deset dvoupokojových bytů v Praze.

Tento byt, který se nachází v nenápadném domě na smíchovském nábřeží, skýtá doslova vše, na co si vzpomenete. V jeho třech podlažích na vás čeká třeba osm teras, wellness, bazén či vinný sklípek, který pojme až tisíc lahví kvalitního vína. Aby toho nebylo málo, můžete si užívat výhledů z jedné z jeho osmi teras. Kochat se můžete panoramatem Pražského hradu, tančícího domu či Národního divadla.

Tento byt je větší než drtivá většina domů, které si můžete v Česku koupit. Jeho 1400 metrů čtverečních poskytuje prostor, na kterém se budete ztrácet.

“Pro pohodlí obyvatel je připraven soukromý výtah propojující 3 hlavní úrovně prostoru, přístup do vstupního podlaží jednotky je centrálním výtahem na čip, který vede i do rozlehlého privátního suterénu,” stojí na webu realitní kanceláře Svoboda & Williams, která má prodej na starosti.

Pokud byste se snad obávali, kam v centru Prahy umístíte svůj početný vozový park, není třeba mít strach. Součástí nabídky je i privátní suterén, kam lze zaparkovat až osm vozů pomocí zakladače, k němuž vás zaveze soukromý výtah.

Interiér bytu skýtá značnou flexibilitu. Je možné tu vytvořit například menší samostatný byt pro chůvu, případně prostor rozdělit na tři samostatné byty, z nichž každý bude mít stále obří 400metrovou výměru.

Foto: Svoboda & Williams

Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments