Poslední fotka před smrtí. Kellnerův průvodce ji zveřejnil jen pár chvil před katastrofou

Spolu s Petrem Kellnerem byli v osudový okamžik na palubě vrtulníku čtyři další lidé. Kromě miliardářovy party v podobě instruktora Benjamia Lraochaixe a Davida Horvátha, který nehodu přežil a zotavuje se v nemocnici, to byl ještě pilot Zachary Russell a horští průvodci Sean McManamy a Gregory Harms.

Čtěte také: Chybělo málo a Petr Kellner přežil, prozradil vyšetřovatel. Fotografie zachytila havarovaný vrtulník

Právě posledně jmenovaný na svůj Instagram krátce před tragickým incidentem zavěsil adrenalinovou fotografii, jak jeden z účastníků sjíždí prudký svah v závěji prašanu. “Po obrovské snaze se David a jeho parta dostali zpátky na Aljašku, kde žijí sen o nekonečné zimě a zábavě s dobrými přáteli. Tenhle záběr je z North Chugach a aktuální podmínky jsou fantastické,” napsal Gregory Harms k fotografii, která byla poslední, jíž na své sociální sítě přidal.

Poslední fotografie Gregory Harmse.

Gregory Harms byl velmi zkušeným sportovcem, který se věnoval zejména lyžování a snowboardingu. V rámci resortu Tordrillo Mountain Lodge, ve kterém Petr Kellner pobýval, působil jako horský průvodce a doprovod při heliskiingu. “Patřil k nezkušenějším průvodcům v oboru a byl průkopníkem ajlašského heliskiingu,” uvedla mluvčí resortu Mary Ann Pruitt. Tento adrenalinový sport se mu nakonec stal osudným.

Čtěte také: Kde trávil Petr Kellner své poslední chvíle. Luxusní resort, ve kterém noc stojí 50 tisíc na osobu a zahrnuje i osudný heliskiing

Zajímavé je, že Gregory Harms už jednou vlastní smrti unikl. V 90. letech byl účastníkem nehody vrtulníku v Chile, kterou nepřežili dva lidé. Tentokrát bohužel tolik štěstí neměl.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments