17. 5. 2024

102 příspěvků u článku “Proč je tolik očkovaných lidí v nemocnicích, ptá se imunolog. Neslibovali jim něco jiného? Selhala vakcína?

 1. Mám podobný názor jako pan Šinkora. ,,Veleslavná tečka” se díky ,,vachcínám” konat nebude a je naprosto zbytečné šikanovat kohokoliv kdo o tuto nemá zájem. Chápu že nějaká Koza Vašáková, pomatenec Flégr, lhář Smejkal nebo Maďar co je doslova finančně propojený s ,,vaxbyznisem”, budou mít jiný názor, ale i na ty ,,dojde”. A že bude ubývat s každou další ,,dávkou” očkovaných, je víc než jisté, pokračovat v této komedii budou jen poslušní ,,králíčci”.

   1. Vždycky bude něco někomu vyhovovat a někomu nevyhovovat. Ovšem ty testy asi nebudou poškozovat zdraví, o vakcíně se to tvrdit nedá.

   2. Tak ono jde o to, že plošné testy zdravých lidí není potřeba provádět..Je to zbytečné a přináší to prospěch akorát těm výrobcům testů (a řadě lidí na ně napojených), o kterých píšete.

   3. Kde přesně píšu že podporuji testování, nebo že s tímto souhlasím? Prostě a jednoduše, přestat šikanovat, přestat se zbytečnými testy a neopruzovat s nátlakem na ,,očkování”. Raději léčit nemocné a ostatní neobtěžovat.

  1. Aniž bych dával najevo souhlas nebo neshoulas s vaším příspvěvkem, můžete nějak přiblížit napojení Maďara na očkovací byznys? Alespoň zdroj tohoto? Díky.

 2. Jak pravil Fico, jde o obrovský byznys covid-vakcinační mafie napojené na big pharma. Ta se snaží co nejvíce lidem poškodit přirozenou imunitu a udělat je doživotně závislými na pravidelném očkování od kolíbky až do hrobu.

  1. A tak se také děje. Izrael ukazuje, že po aplikaci první dávky se člověk stává odkázaný na další a další očkování. Přirozená imunita jde do hajzlu a někteří lékaři dělají, že to neví a nevidí. 4. kolo je nádherný důkaz. U nás teprve 3, ale to přijde….

    1. nesmysl. očkovat se bude jako na chřipku, každosezónně a pokud vir nebude zásadně mutovat, tak bude stačit do prvního prodělání nemoci.

     1. A jaké % lidí se nechává dobrovolně očkovat proti chřipce? Když pominu to, že jde ale o naprosto odlišný typ vakcíny, tak v tomto případě NIKDO NIKOHO NEPŘÍMO NENUTÍ si to nechat píchnout…

   1. Vidím to stejně. Častá aplikace jakési vakcíny určitě negativně ovlivní nejen imunitu, ale celý organismus. Kdyby to bylo opravdu o jedné aplikační dávce (tak o tom snad lze teoreticky přemýšlet), ale tenhle never ending story nám ukazuje pravou tvář celého kolotoče jménem kovid-business. Je to smutné jak lidská hamižnost a zájmy dokážou měnit směr společnosti.

 3. Tyhle “šokující” názory které se vždy vyloupnou po tom co se něco udělá mě nechávají absolutně v klidu…
  Nejsem epidemiolog ,ale tohle bych dnes dokázal vypotit taky..

  1. Dnes ano,on to říkal od počátku.Vlastně ani netvrdil nic převratného,pouze vycházel z toho,co platilo kdysi a zdá se,že to platí stále,žádné pálení knih se nekoná.

  2. No jasně, ale on toto tvrdí od začátku… a nejen on. Např. Prof. RNDr. Turánek, DsC., CsC. velmi dobře popisuje, jak ta vakcína, která prvoplánově nebyla vyvýjena na potlačení tohoto viru, funguje a co “dokáže”… realita se ukáže s odstupem času a já, stejně jako prof. Turánek, doufám, že to nebude v takovém rozsahu…

   1. njn, kritický komentář k názorům Dr. Turánka prezentovaným v rozhovoru pro Svědomí národa najdete na webu Manipulátoři. Zase si každý z nás, řadových občanů, vybere to své, tj. čemu a komu bude věřit více.

  3. Toto nejsou šokující závěry, to se jen pohybujete ve špatných společenských kruzích. V těch našich je to jasné od začátku.

 4. Toto snad bylo jasné od začátku, ale zkušené lékaře s praxí u lidí a průběhy nejrůznějších virových onemocnění nikdo bohužel neposlouchal, protože tady vládne covid mafie jako v mnoha dalších zemích. Je nyní už jasné, že ale naopak jsou země, kde zvítězil rozum a všechna stupidní opatření odbourali. tady budou ještě nějakou dobu hrabat až do ekonomicky zničeného státu. Potom slavný Bureš odjede neznámo kam a potopu splatí zase ty chudší. Tak je zase pěkně zvolte vy šmej…….

  1. a kde ty nesmysly odbourali? Jako v Británii, či Dánsku? Ale tam je odbourali právě proto, že mají vysokou proočkovanost.

   1. Tak už jen to ukazuje že ,,očkování” je podvod, nevědí nic jen prostě ,,věří” v mantru prodejce šmakuládky. V jakémkoliv jiném oboru se podobným prodejcům říká ,,ŠMEJDI”.

  2. Oni je odbourali protože mají mnohem vyšší proočkovanost než my. U nás to udělat zatím nejde protože je tu mnoho odpíračů. Hlavně nelze spoléhat na názory lékařů obecně, protože každý lékař má na daný problém jiný názor. Osobně se řídím svým názorem a na základě vyhodnocení pro a proti jsem se nezávisle rozhodl pro očkování a zatím nemám žádné problémy ani zdravotní ani společenské. Jako očkovaný se také ve firmě testuji společně s ostatními a ani v tomto směru nemáme žádné problémy.

  3. Ty si myslíš že kdyby byla ta slavná opozice u kormidla tzak to bude jinak.Hlavně mi nepiš že jsem kobliha,protože ja vždy fandil od forum až po ods.Ale tyhle Fialovci asi volit nebudu nazdar

 5. Jj říkám si to celou dobu. Opravdu existuje bezpečná a funkční vakcína pro eliminaci Covid 19? Zatím spíše nevěřím, a pořád mi dává smysl počkat si.

  1. Na RNA vir, který rychle mutuje je prý snaha udělat vakcínu marnost, on je vždy příliš napřed…. vakcína na NA vir jde, ten je stabilní, a to byla např. vakcína na pravé neštovice…

  2. Mám přesně ten samí názor jako máte vy. Nejsem odpůrce očkování ale odmítám se očkovat vakcínou, která mě ne ochrání před nákazou a není schopna Covid-19 vymýtit.

 6. Protože je doba předvolební, plná různých průzkumů, udělal jsem si, jen tak, jeden pro zajímavost. V okolí mých rodičů jsem si zjišťoval zájem o třetí dávku nesmrtelnosti. Kupodivu, přes všechny vládní tvrzení o obrovském zájmu, jsem našel pouhé tři lidi z 25 oslovených,kteří byli ochotni podstoupit další kolo vakcinace.

  1. Mám stejnou zkušenost. Už i senioři 80+ odmítají třetí dávku a jsou to lidi minimálně s maturitou a VŠ vzděláním. Nejvíce do sebe tohle svinstvo nachavaji píchat ” lopaty” a požírači soc.davek 😟👎

 7. plošné očkování nemá vždy za cíl vymýcení nemoci. neštovice také dostanete, jen ne pravé ale tzv. plané …

 8. Logika pana imunologa mi připomíná jeden fórek:

  Rum a led poškozují játra,
  whisky a led poškozují ledviny,
  vodka a led poškozuje mozek,
  opravdu jsem netušil, jak je ten led škodlivý.

  A je smutné, že k tomu, aby někdo vystudoval medicínu, mu stačí skvělá paměť. Logika jaksi není podmínkou a podle toho to vypadá.
  Pan Šinkora opomněl, že je je již cca 75% populace promořeno či očkováno. Pak již to nevychází 6:2 (což ani nevykrátil), ale cca 10:1 a to už je jiný šálek kávy.

  Nezapomeňte: LED ŠKODÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Pokud si dobře pamatujete, říkalo se, že jediné východisko ze situace je očkování, ale to trochu nefunguje. Určitě je k něčemu dobré, ale pořád je tam dost ale, které mohou některé lidi odradit od očkování. Jednou ze skupin jsou těhotné ženy, tam se neví vůbec nic. Očkovaní se mohou nakazit a být přenašeči? v tom případě, kde je tedy ta pomoc? v různosti průběhu nemoci, ale to je stejné jako u chřipky. Otázka je proč se stále jen řeší testování a nic jiného….proč se neřeší léky, průběh onemocnění, hladina protilátek-výsledek se udává jako vysoká nebo nízká hladina, ale ministerstvo to neuznává?proč? těch otázek je prostě mnoho, na které nejsou odpovědi a proto nechápu smysl očkování

  2. 😱😱😱 Tady naskakují jeho mínusy,když jsem vám dala plus a kamarádka pro jistotu také přivezli se to k zápornému hodnocení, je to divné.

  3. Promiňte, ale motáte tady jablka a hrušky. Zde se porovnávají čísla, která jsou k dispozici. Domnělé číslo o “promořenosti” a podílu lidí, kteří nemoc prodělali vs jsou očkovaní neznáme. Podíl hospitalizovaných známe a z něho to vychází. p.s. pochopitelně je naprostý nesmysl se očkovat, pokud jste nemoc prodělal a to i po více než 180 dnech – doporučovat těmto lidem očkování je dalším důkazem hlouposti a popíráním vědy a medicíny

 9. Tak nevím, ale 75 v 25 to je pořád 3x menší pravděpodobnost, že očkovaný skončí v nemocnici.
  Argumentovat, že očkovaní se netestují a proto je u nich menší záchyt je lichy, v nemocnici končí lidé s těžkým pruběhem a ten se projeví jak u očkovaných tak neočkovaných stejně a vuvec je netřeba je testovat.

  1. Píšete s těžkým průběhem, ale v článku se píše o počtu hospitalizovaných a ne o průběhu. Třeba nyní je 113 hospitalizovaných, ale v těžkém stavu je pouze u 17 z nich. Už i samotné nemocnice přiznávají, že u zbylých hospitalizací je covid vedlejší, jedná se o pacienty s jinými nemocemi.

  2. Podívejme se taky na to co se počtu týče – očkovaných je více než neočkovaných takže to číslo je ještě více zkreslené ta pravděpodobnost je více než 4x nižší. Ale skutečnost ukáže podzim a zima. Šinkora je jen další mlžič jen z druhé strany.

  3. realita je 9:1. ale tyhle poměry antivaxerům nic neříkají, oni vždycky budou tvrdit, že očkování je zlo. budiž jim přáno, že si pro ně smrt s covidem přijde, že 50x pravděpodobnější než u mne. pan darwin něco napsal o přežití silnějšího a já bych dodal chytřejšího.

   1. A ty seš jako nesmrtelnej nebo co?! Tyto trapný kecy, že neočkovaní zemřou, jsou neskutečná hloupost MUDRlantů, kteří si o sobě myslí, že sežrali lejno Šalamouna!

  4. Očkovat zdravé lidi pod 65 je nesmysl, zjevný a jasný. Očkovaní se netestují, což je další nesmysl. Buď testuji všechny přenašeče nebo nikoho. To, že se tolik lidí nechá očkovat látkou bez znalosti střednědobých a dlouhodobých účinků je komické a ukazuje to na jejich slabomyslnost. Není to ovšem takové překvapení, když vidíme počet voličů ANO a pana Zemana a ústavu a zákony popírající nařízení prolhané a neschopné vlády.

 10. Konečně rozumný názor. Ale ti očkovací maniaci už způsobily, že je ze mě super odpírač očkování a dokud nepřestanou, tak už žádná vakcína do mě nepůjde, ani proti tetanu… a to mám už v těle nějaké nepovinné… to se už hned tak nestane.Výcvuk na OCD také způsobil, že žádným opatřením nevěřím, asi mám opak OCD.

  1. Plošné očkování lidí, kterým de facto nic nehrozí je vrcholem hlouposti, popírání vědy a společenské dememence.

 11. Kolik očkovaných v nemocnicích zemřelo? Kolik jich má horší průběh, než by mělo bez očkování? Mám dojem, že pan autor kdysi neposlouchal a jenom si něco myslel a teď je překvapený, že ta jeho možná zbožná přání, možná až nyní chytrohonzní optimistické myšlenky, se nenaplňují. … a takovéto kecy jsou vodou na mlýn všem, kdo se bojí jehly, či mají strach z vlkodlaků… Ne nadarmo se říká, že postižená husa… a to je tu většina příspěvků… Musí si přece nějak zdůvodnit to, že se nechtěli dát očkovat.. Kdo chce, hledá způsob kdo nechce hledá důvod…

  1. Nikdy se nedám ,,očkovad na kovídek” a rozhodně to není ze strachu, jako bývalý dárce plasmy jsem těch ,,jehliček” zažil docela dost, ale jako ,,posraný” strachy mi přijdou spíš ,,waxíci”. Neboť oni uvěřili pohádce, že se zlým vlkodlakem Kovidem Devatenáctým ,,zatočí” za pomoci stříbrné jehličky s ,,vachcínou”.

   1. Pokavad se nedáte, je to vaše věc. Do těla dostáváte sice denně spoustu jiných látek, které jsou vcelku škodlivější, ale nechte to na přírodě. Ona si poradí. Že máte minim. 9x větší naději na konec mi až tolik navadí. Vadí mi, že lidé vašeho typu, kteří nevěří dnešní vědě, budou v péči lékařů za stejných podmínek, jako ti, kteří proti tomu xindlu něco dělají a v nemocnicích jich je také výrazně méně (a z většího počtu). Zase media lžou? Jsou proti vám? Určitě víte přesně, že poměry vážných případů jsou prezentovány zcela obráceně. A prosím ještě další pohádka? Být taková demokracie dřív, už by lidstvo dávno vymřelo.

  2. Tady ani nejde o nechuť k očkováni ,ale o nedůvěru k vakcinam, které nejsou dlouhodobě prověřené tak jako staré dobre TBC, tetanus atp. Kdyby to byly vakcíny prověřené před 20ti lety (SARS,MERS) budu ta první ve frontě na “vcelicku”. Dnes v našem regionu 4 úmrtí, všichni očkováni… (nežijí v ČR)

  3. nikdo nehleda duvod tak at vlada převezme zodpovednost za poškozeni zdravi diky očkovani ,to nechce jako když tady vlada naslibovala kompenzace a nahrad škod když stat zavřel prodejny služby .Když stat tady poškodil a omezil podnikani .

 12. poměr je 9:1 ve “prospěch” očkovaných, nikoliv 3:1 jak se snaží naznačit doktor. dále, je zhruba 50x větší pravděpodobnost, že zemřete na covid jako neočkovaný, než jako očkovaný.

 13. Tak na ty počty je odpověď jednoduchá – očkovaní se vystavují riziku více, ať už vědomě nenošením respirátorů, či je to jen tím, že více cestují, případně se pohybují v rizikovějších prostředích – zejména lékaři. Když vezmu, že účinnost vakcín je něco přes 90%, tak to je ve skutečnosti velmi dobrý výsledek. Jen se porovnává neporovnatelné – méně exponovaní neočkovaní co si dávají pozor a více exponovaní očkování, co na to už kašlou. A z toho už prostě nemá smysl počítat poměr.

  1. Na tomhle názoru něco je. Skutečně jen zima ukáže, co bylo lepší strategií. U nás ve firmě se testujeme všichni a sdílíme taky některé prostory bez respirátorů. To samozřejmě vystavuje stejnému riziku očkované i neočkované kterých je tak 1:1. Společně si ale zvykáme na určitou virovou zátěž a víceméně tak posilujeme naše imunitní reakce. Zatím jsme všichni negativní, ale uvidíme jak se to bude vyvíjet dál. Diskuse na internetu nás toho skutečně nezbaví.

  2. Z Vaší strany těžká spekulace. Plošné očkování zdravých lidí je nesmysl – nic jim nehrozí. Pouze jste podlehl společenské psychóze. Očkování nechrání proti nákaze ani proti přenosu a světě div se ani proti úmrtí. Případné kontraindikace nevyváží u zdravých lidí rizika. Zdravým lidem de facto nic nehrozí. Nošení roušek je nesmysl. Pokud patříte do rizikové skupiny – běžte se očkovat, vyhýbejte se těsným kontaktům a k respirátoru FFP3 si pořiďte plastový štít, ale neotravujte s tím ostatní.

  3. jsem neočkovaná a od začátku velmy nezodpovědná a stále riskuji nenosím už repsirátor,nepoižívám desinfekci,celou pandemii někde lítám 😀 a světe div se covid jsem chytla až po roce od vypuknutí toho divadla a měla jsme ho jen 4 dny jako lehčí chřipku 😀 měla jsem horší virozy než je covid, vaše úvaha o strachu neočkovaných je hloupá naopak neočkovaní se chovají více nezodpovědně očkovaní mají bůh ví proč stále panický strach 😀

 14. V nemocnici je poměr neočkovaných k očkovaným 75:25. Ale počet imunologů, kteří to říkají je 1:99

 15. Konečně někdo rozumný. Proč se lidem neřekne pravda a stále se jim lže. Zřejmě jsou ve hře velké peníze.

   1. Obrovské peníze – to si těžko umíte představit
   2. Za tyto peníze se kupují tzv. odborníci (ideálně je zainteresujete i na zisku – prof. Konvalinka a spol.)
   3. Zaplatíte si reklamu na různým platformách (seznam.cz apod.)
   4. Neschopní a prolhaní politici – celosvětový problém
   5. Hlupáci, kteří šíří bludy, protože podlehnou pocitu, že stojí na té správné straně (redakce, rozhlas, televize)
   6. Davová psychóza vyvolaná strachem a lží
 16. Dochází vám rozum a začínáte kličkovat, jak zajíci před brokovnicí. Bodejť by ne, když se toho drží lidé, kteří nemají ani základ a to je lékařské vzdělání , že Flégře, Pospíchale, Konvalinko, nebo Smejkale. To jsou zřejmě ti, kteří jsou na tomto superšvindlu finančně zainteresovaní a dělají vše možné i nemožné, aby se očkovalo, protože čím víc svinstva, tím zřejmě více peněz…

  1. Dovolím si vás poopravit – šmejdkal má medinu vystudovanou, ale dle jeho CV se jako lékař proplazil až k hlavnímu imunologovi IKEM. A to bez atestace! Jak se to asi chlapci vysmátému povedlo….

  2. Nejlepší na této světové lži je to, že někomu namluvíte, že vyrobí “očkování”, které má účinkovat na super virus a lidem namluvíte, že je to bude chránit 😀 Účinnost takové látky je v lepším případě pár měsíců – to je vše… Nechat tímto očkovat děti a mladistvé považuji již za zločin.

  1. Prosím Vás přestaňte tady šířit bludy o bezpříznakovém covidu. Co to je bezpříznakový covid? 😀 Tento blábol sleduji celou dobu a musím se tomu zcela smát 😀
   Také si myslíte, že zmizela chřipka? 😀 😀 😀
   Uvedu Vás do reality: 99% tzv. bezpříznakových covidů jsou špatně vyhodnocené testy (antigen chybovost 40%). Opakovaný covid – kombinace falešně pozitivních testů a příznaků jiné nemoci atd.

 17. Výrok “vkládali větší naděje do vakcíny” je ve skutečnosti jen slušné řečeno, že ta chemikálie,kterou dnes někteří nazývají vakcínou , stojí za “kekekel” tedy za 💩💩💩

 18. Normální je se neočkovat.Covid jsem prodělala jako statisíce dalších-no a co??Přispěla jsem tím k promořenosti populace a jako spousta dalších virů mi udělal záznam v mé imunitě.Nežijeme ve skleníku a viry i bakterie jsou všude kolem nás.Kdo má předpoklad nebo obavu,že by ho nemoc ohrozila víc než chřipka-ať se naočkuje.Ale přestaňme stím honem na čarodějnice -očkovaní,neočkovaní,přenašeči,ovce,antivaxeři a podobně!!!

 19. A my jsme očkovaní celá rodina a v létě jsme se pohybovali mezi skupinami lidí opakovaně bez ochrany kontakyt jsme měli jakoby Covid nebyl na dovolených a všude a jsme v pořádku celá rodina,tak očkování určitě k ničemu není?Je to lež co tady plodíte za kraviny,běžte se vzdělávat o imunologii na rozdím od nás studovných nevíte nic!!!!

  1. Evidentně tomu nerozumíte. Podlehla jste lžím, které jsou v této souvislosti šířeny převážně vládou, ministerstvem zdravotnictví a na “pandemii” profitujících firem.

  2. nikdo vam nebere když se chcete očkovat tak se očkujte ,ale nikdo nema pravo vyhrožovat a vas očkovany zvihodnovat .Máme taky sva prava a je tu ustava republiky ktera je pravoplatna pro všechny občany .Pokut stat bude neustale zbrojit proti neočkovanym akorat neočkovany vyhlasi vam očkovanym valku Je to rasismus vuči menšině .Až vas neočkovany budou napadat a mlatit tak se pak nedivte .Tyhle praktiky použival Hitler vuči Židum a to sami děla vlada Rozdil v tom tolik neni akorat se bude cely problem eskalovat až do doby kdy vyvrcholi v nasily

 20. to je ale drzoun takhle znevažovat tu velkou práci těch nejlepších z nejlepších v péči o naše blaho budoucnost zdraví a pochybovat o jejich vzdělání odbornosti a zkušenostech takže vzhůru pod praporem pokroku a zdraví na třetí čtvrté páté ….. očkování pod heslem – proočkujeme se k úplnému zdraví až do hrobu

 21. Uff to je blbost.. Vakcína není dokonalá a od začátku všichni výrobci avizovali, že radpidně sníží mortalitu – a tohle plní všechny na jedničku od Astry Z., přes Pfitzer až po Modernu. Autor míchá hrušky s jabkama a sám neví, co vlastně vypotil 🙂 🙂

  1. Opět lež jako věž. Uvedení neschválených očkovacích látek a jejich masové prosazování začalo Velkou LŽÍ, že očkování chrání proti nakažení/přenosu a úmrtí. Pod tlakem dat, která se začala objevovat byla tato tvrzení relativizována a měněna, aby se udržel celosvětový tlak na očkování, je dnes prohlašováno, že chrání proti těžkému průběhu, s tím bych asi na základě statistiky zatím souhlasil. Jen Vám nikdo neřekne, že je to jen na pár měsíců 😀 Smyslem je udržovat lidi ve strachu a přesvědčení, že jim to pomáhá a potřebují to – lež , lež a zase jen lež.

 22. Takže čekám omluvu od adíka – očkování je tedy v podstatě naprd. Prostě jsme si to nebo budeme prodělávat všichni a musíme se naučit s tím žít. A ten postřeh o nabourání imunity je alarmující.

 23. pan doktor bohuzel neumi pocitat… 6 neockovanych z 1.5 milionu a 2 ockovani z 6 milionu. Takze ta vakcina funguje opravdu na 90 procent 🙂 Navic je jasne ze vakcina u hodne starsich a vazne nemocnych nemuze nikdy spolehlive fungovat. Zadna vakcina tohle neumi, telo si totiz nedokaze vyrobit protilatky kdyz je hodne oslabene.

 24. však se to ukáže za krátko kdo to rozpoutal a jak se lže, ta propaganda je stále stejná, i rétorika toho charakteru tady taky už byla mnohokrát ….. však když teď lidi neumírají s covidem tak intenzivně, je potřeba najít nové způsoby jak vytěžit a vydělat na společnosti desítky bilionů v globálním měřítku….. JJ a kdosi tady vzpomenul pomatence Flégra hahahahaha, jjjjjj desetitisíce mrtvých na ulicích… Je potřeba mít hlavu na krku, pamatovat si co kdo řekl, protože jedině tak, lze utvářet vlastní úsudky…. Flégr je zoufalec, i další abych ho neočerňoval hahahahaha, fakt je to chudák

 25. “očkovaní lidé nemají motivaci k tomu, aby se testovali preventivně”
  Ale jděte už do kopru s tím testováním očkovanejch. Už je obecně známo, že očkovanej člověk se může nakazit, tak je asi na něm, jak se chrání, ne? Když poleze bez roušky do chumlu lidí, o kterej ví starou belu, co jsou zač a jak to maj s covidem, nemůže se divit, když schytá takovou nálož, že se i přes očkování dostane do špitálu. Mně stačí vidět nějakejch 15-20 lidí, co kolem mě projdou do metra, aniž by se zastavili u stojanu s dezinfekcí, kde si právě sám stříkám na ruce. Já mám uznaný plný očkování od začátku července a ještě jsem nic nechyt. Holt každý svého štěstí strůjcem, že…

 26. jo kdyby stat dal jasny přikaz že zisky s vakcin roušek desifekce na covid budou povini dat na humanitarni pomoc tak by cely byznis skončil .Ale to by politici nesměly byt napojeny na mafii .To je cely problem teto země .Neustale se tu mluvi o potirani korupce ,ale posledni roky spiš vzrusta korupce a propojenost politiku s mafianskymi firmami .Měl by byt přijat zakon kdy v dobe epidemie bude zakazano a zmraženy ceny leku roušek a podobneho materialu a jakekoliv obohacovani by mělo byt trestano 20 let až trestu smrti bez jakekoliv odpuštěni trestu a propad majetku i jejich rodin

 27. Když čtu zdejší názory, pořád čekám alespoň na jeden rozumný a logický nápad, jek se proti této epidemii postavit. Ale zatím nic.

 28. Tohle snad nemůže být napsaný článek českými médii. Napsat něco tak objektivního, nezaujatého a rozumného, snad u nás už ani nejde. Nevěřím, že se tady něco zlepší, nebo změní a už vůbec ne k lepšímu, ale i taková maličkost alespoň po ránu trochu potěší.

 29. Pan Jiří Šinkora je opravdový odborník a je smutné, že MZ a vláda jeho znalosti a odbornost nerespektuje.

 30. Vakcina opravdu neselhala.Plní přesně to,co bylo mocnými zadáno.
  Přetváří přirozený imunitní systém na systém podmíněný změnou
  genomu lidí a závislým na dalších dávkách tohoto sajrajtu.Pouze lidé
  se svoji vlastní silnou imunitou tomu odolají a ti se slabší buď hned,nebo za nějakou dobu ne.Pouze rozumní si ale tento sajrajt do sebe nikdy píchnout nenechají.Mocní se ale snaží ze všech sil to svinstrvo dostat do úplně všech za cenu různých restrikcí a někteří zaprodaní politici už to tlačí
  do zákonů jako povinnost.Planeta je přelidněna a ty mocné stačí bohatě
  uživit cca 2 miliardy tupých,poslušných ovcí bez vlastního myšlení.
  Ostatní nesmí přežít.

 31. Vám,co jste očkování !
  Četli jste co podepisujete při očkování? Nebo jste sivyslechli zapisovatele a podepsali ?
  Tak si PDF,,souhlas s očkováním” stáhněte a 10x přečtěte.
  *Podani ockov.latky MÁ ! Zabránit ABYSTE ONEMOCNELI NEMOCI COVID 19.( Ale už je tu delta)
  *Mmj.Je vám více jak 16 let( o 12/15 let ani zmínka)( pořád podepisujete že je vašemu décku 16)
  *Nedoporucuje kojicim ani těhotnym !
  *Nebo plánujete otehotnet( založit rodinu ?)
  *Osobám ,které prodělaly alerg.anafylaktickou reakci.
  *Pokud jste měli jinou alerg.reakci na jiná očkování,léky,nebo potraviny.
  *Máte ,oslab.imunit.system,i v souladu s léky,modřiny,léky na srážlivost krve,
  A netrpite :
  *Nebo jste měli aler.reakci po první dávce( konzultovat s Dr)
  *Vyvarujte se po vakcinaci 2DNY fyzické námaze !!
  *Vakcína proti kovid19,nemusí ochránit všechny ockovane.( 95%)
  *Mezi očkováním je nutné !! Se chovat podle nařízení hygi./epi.k ochraně vlast.zdravi i zdraví ostatních !!!!!!

  *Doba ochrany : Na základě věd.poznani Nelze zatím stanovit
  míru a dobu ochrany po očkování. A TED POZOR!! V PRUBEHU (DALSICH LET !!) DALSICH LET ??? OD ZAVED.OCKOVANI,BUDOU TYTO INFORM.UPRESNOVANY !!
  AHAA- No jasně ! Kovid pásy mají platnost do r.2025 !! A jelito Vojtěch tvrdil,že je to administrat.chyba. Dyt mooc dobře vědí co co goou. Hrajou na nás piskvorky- všechny vlády!

  Úředníkům v kanclu chce Babiš dat dva dny volna!! Před ockovanim to nikdo neříkal !!
  Ale v těžším průmyslu těžko dají volno aby si chránili zdraví.
  Jenom Blatný v tv ,že očkování je jen pro zdravé jedince!
  TO JE SMLOUVA O COVID 19,ALE NA MUTACE -TATO SMLOUVA NENI !!
  Už je tady Delta !
  Takže se očkuje proti…….??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *