21. 6. 2024

54 příspěvků u článku “Piráti prudce propadli. Už jsou na pouhých 15 %, hlásí nový průzkum

   1. ANI ne estebak sve chranil kamose JA bohuzel u nich nebyl ani v chatre77ci ksč dnes bych mohl krast a delat si co chci — parazit havel vzdy vedel co dela ta vychcana kurva §§§

   1. SES NA OMYLU TY HAVLOIDNI HLAVO VRAH JE HAVEL CO NECHAL ODDELAT DUBCEKA A PDTIM SPALIT SE SACHEREMA RUMLEM VESKERE SPISY NA CHATRU 77 A SPOL .– A HAVEL JE NEJVETSI NESTESTI TOHOTO NARODA MEL VISET NA PRVNIM STROMĚ §§§§§§§§§

 1. Slepence pod 15% a už se rýsuje fičák podrazáků, vlastně KVIČÁK pokryteckých slepeneckých LÍDRŮ v boji o seschnutá korýtka v PS.
  Tohleto jim zvrátí jen digitální zfalšování voleb pomocí korespondenčích hlasů z ciziny, nebo výpadky volebních serverů.
  To se ještě budeme divit, s čí slepenečtí podrazáci přijdou.
  Slepence pod 15% = národa českého další svátek.
  ANO volte.
  Hezký den.

 2. Kéž by ta Pirátská verbež + Stan opravdu nezískali více jak 15% hlasu to by byla nejlepší zprava na konci voleb !!! Snad opravdu voličum došlo že Piráti+Stan jsou stejné zlo pro ten to stát jako komouši v roce 1948 !!!

  1. A komouši jsou zločinecká chamraď se zbraněma ve znaku. Srp a kladivo nemají na práci, ale na zločinné akce.

 3. Dredáre jdou do piky?
  Tak to můžem být rádi, že nepřijdou další korytáři. Fijalka s tou neziskovkou taky dohrává, zdá se, že se to v dobré obrací.

 4. Jejich nepovedené diskuse a směšné P.R. je přiblíží k SPD a mafie z radnic pod značkou STAN je jen výsměch

 5. Fakt jo,začíná fungovat prujezdná Praha?nebo si lidi začínají uvědomovat co nás se soudruhy od pirátu čeká

 6. Pan Kulhánek by se měl jít živit nějakou poctivou prací, když už mu to psaní nejde – samé hovadiny!

 7. Tady ty průzkumy jsou k ničemu . V den voleb vypadnou na půl hodiny počítače a naši spoluobčané z Afriky změní výsledky voleb jako se stalo minule . V podstatě se volby vůbec nemusí konat a utrácet miliony . Kalousek ještě ušetří . Už je zpět ve sněmovně . Takže už si chystá výsledky .

 8. Dobrý den lidé. Předposlední průzkum u hnutí Přísaha 2,2%, nyní 8%. Nerozumím tomu. Říkám si pro sebe, třeba přinesou svěží vítr.

 9. Snad je republice hodně mladych lidi jako treba matej gregor – spolek odchod z eu ci franta kubasek – incorect.PiRATY normalni clovek s mozkem nemuze volit .

 10. Tento průzkum, ač celkem příznivý asi nebude moc relevantní, protože je u nás ještě dost zaslepenců a hlavně mezi mládeží, která by to mohla dost pozměnit. Nechme se překvapit a doufejme, že hlavně preference Pirstanu jsou přibližně správné, protože jejich úspěch by byl pohromou pro náš stát.

 11. To je velmi dobrá zpráva, do voleb je cca měsíc, takže ještě tak 10% dolů. A pak mohou vykřikovat, co chtějí…

 12. Zdá se, že lidé konečně pochopili, co je to za spolek. Spolu s Německými zelenými socialisty by byli schopni zničit Evropu. Už i Němci procitli a děsí se!

 13. A kdo se asi tak pádu Pirátů může divit ? Jejich náčelník Bartoš se veřejně chlubí, jak zmlátil českého zlatého olympionika Krpálka, navíc je známo, že se v minulosti účastnil akcí Antify, kterou řada zemí považuje za levicovou teroristickou organizaci. Navíc ty jejich nápady ohledně muslimských migrantů, které “musíme přijmout…”

  1. teda nevím co na tom je pravda, já s ním nemluvil…..ale je vidět, že lidi tady mají dobré zdroje informací……ach jo, lidská blbost je nekonečná 🙂

 14. Tyto průzkumy však zpochybnil senátor Lukáš Wagenknecht, podle kterého si v nich Andrej Babiš připlácí za navýšení preferencí. 
  ——————-
  Wagenknecht je imbecil – Piráti nikdy skutečnou podporu, jakou ukazovaly průzkumy na jaře neměli a Babiš nemusí nic připlácet… Na jaře byli lidé jedna otrávení z covidu a s tím souvisejících zákazů a jednak se v té době Piráti omezovali na kritiku všeho, co navrhla vláda v boji s covidem, aniž by se pouštěli na tenký led a vymýšleli něco vlastního (ono taky nebylo co – naše vláda zkoušela všechno, co dělali všechny okolní země bez ohledu na to kdo v nich zrovna vládne). Teď je ale situace jiná – covid je zatím jakžtakž pod kontrolou a Piráti museli začít pracující lid seznamovat se svým programem a neznám osobně nikoho, komu by se jejich plány na “budoucnost” líbily… Lidi nejsou tak hloupí, jak si Pirátští straníci myslí a já doufám, že to lidem vydrží a to i když nějak nelpím na Babišovi – byl bych raději, kdyby mělo 35% SPD a my konečně hlasovali a s boží pomocí:) vystoupili spolu s Poláky, Maďary, Bulhary atd. z EU… Třeba s rozšiřováním EU na Balkán vyloženě s Babišem nesouhlasím – Balkán je prolezlý zločinci a islámskými radikály a pokud e dostanou do EU, můžeme se připravovat na další občanskou válku… Wagenknech a je zoufalec, který navíc vůbec nerozumí České mentalitě – průzkumy jsou úplně k prdu, většina lidí něco odpoví v průzkumu a za týden to klidně hodí někomu jinému, nakonec i já se rozhodnu až teprve před urnou a nyní jen vím, že Piráty a Spolu rozhodně ne, zbytek má stále šanci:)

 15. Proč asi před volbama tahle mediální masáž?? To dělají průzkum v noci, že každý den mají jině %!!
  Odpověď je jednoduchá, všichni lžou a největší lháři navíc vlastní média….

 16. Voliči si konečně uvědomili, že Piráti je tlupa zastydlých karieristických puberťáků, kteří se maximálně hodí do průvodu na Prague pride, protože vůbec netuší co to je STÁT.

 17. doufám, že je to pravdivá zpráva a vydrží jim ten pád ještě aspoň měsíc . Jen šupem lemplové pryč s těmi vašimi nápady.

 18. Dle těch komentářů je vidět,že zlodějští tupci a lháři mají v této zemi hodně zastánců.Soudruh estébák vám nevadí i když neumí česky.Pokud vyhrožujete rokem 1948 tak ANO,SPD a KSČM vám ho předvede po volbách,vy kreténi.Zajímavé je,že Piráti všechny zakázky zveřejňují a chtějí víc zdanit pracháče a to je komunistické?Slovák Babiš vlastní v naší zemi tolik majetku,že vy jeho voliči to pocítíte velmi tvrdě.Bohužel i my,jeho nevoliči.
  PROTO VOLÍM PIRÁTY,mladé,inteligentní lidi.Zločince může volit zase jen zločinec nebo primitiv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *