17. 5. 2024

96 příspěvků u článku “Brutální náskok Andreje Babiše. Tohle nikdo nečekal

 1. Neznam ve svem okoli nikoho, kdo by mel zajem a chtel volit ANO. Tak mi to stale hlava nebere, kde se volici ANO berou?

  1. Nabídnu Vám dvě možnosti. 1) žijete v bublině stejných lidí jako Vy – tedy i s podobnými politickými postoji. 2) příznivci ANO se tím zbytečně nahlas nechlubí. Protože při doslova honu na Babiše, který se stal již delší dobou módou, nestojí příznivci ANO o to, nechat si od svého okolí dennodenně kydat hnůj na svou hlavu. Ale volit půjdou, a koho asi?

   1. vam jde jen o penize, az vas vsechny opichaji, nebudete mit čas ty prachy utracet… spis se zamerte na toho, kdo brani naše deti proti nezdravym testum a povinnemu jedovatemu ‘ockovani’ a kdo chce pozvednout ekonomiku treba tim, ze zrusi 6 ministerstev….toho budu volit ja a cele naše poschodi
    🌝

  2. Já naopak neznám nikoho kdo by volil Piráty+Stan nebo koalici Spolu ! A to bydlím v Praze ! 2 známí kteří 3× po sobě volili Ods budou volit Spd a 1 známej který dřive volil Kdu-Čsl tak to kvuli Top09 hodí raději Ano !

  3. Jsem přesvědčen že všude a to včetně ve vašem okolí. Ale to by jste nesměl chodit s klapkami přes oči.

   Možná to bude i váš soused a nebo vašich příbuzných ale určitě vám to nikdo z nich neřekne. Pravda někdy může být pro někoho i velké s klamání  

   1. Napřiklad já, můj syn, můj bratr, manžela a asi 250 známých. Tak už znáš, běž si dát rum a koblihu!!!

    1. Mluví z Vás vztek, tohle vám neuvěří ani těch Vaších 250 známých. Jdu si dát koblihu nebo raději dvě a kafe. A bacha na cévku, až to Babiš zase vyhraje..

  4. Tak se podívejte na volební průzkumy . Lepší Babiš než ty slavný koalice včele s feťáka pirátů.

  5. Z meho okoli mesta okresu kraje vsichni budeme jednotne volit naseho boha Andrejka. Uz se tesim jak ty splacane koalice pujdou do propadliste. At zije milovany Andrejko. Nikdo nikdy nebyl lepsi!!!!!!

  6. Já zase neznám vedle sebe,kdo by volil SPOLU,takže vítězí ANO-SPD-KSČM,..to je vůle občanů,přes to vlak nejede !

  7. Já také ne. Většinou neprozradí koho budou volit, ale Babiš to prý určitě nebude. Jsou to lidé ve středním věku, ale i senioři .

  8. Víš kde??? Tam kde lidé mají rozum a vědí která strana bude myslet na lidi a ne jak by sebrali peníze pro sebe takže asi tak!!!

 2. Pirstan a Spolu mají z Babiše naděláno v kalhotech.
  Tolik roků podněcování vzteku Antibabiše, u ODS obětovány hlavní cíle strany, euroskepticismus, podpora podnikání, autentická pravicovost, jen proto , aby se dostali zpět ke korytům. A místo toho pouze vytahují z bláta eurohujerskou TOP, která by se jinak nedostala do parlamentu.
  Pirstan taky podivný antigonistický slepec, na jedné straně starostové a jiní zástupci místních správ, kteří by správně měli být solidní a konzervativní lidé a na druhé straně Bruselem, Antifou a melounismem pobláznění Piráti.

  1. Přesně tak ! Piráti nevolitelní neomarxisti vítači migrošu Bruselští vlezdopr…. feťáci kámoši Antify a Německých Zelení !!! A Ods diky paktování s Top09 – zcela nevolitelní a další duvod je Fiala Stanjura Vondra Vystrčil Němcová !!

 3. Jak nikdo nečekal. Krom politologů, politických komentátorů a opozice to čekali všichni se zdravým rozumem, i když jim to třeba není po chuti.

 4. Popravdě nevím, proč se SPOLU a Pirstan nespojily do koalice už před volbami. Mají společný zájem na konečném předání naší suverenity do Bruselu, předsudečnou nenávist k Rusku a Číně a politická líbivá gesta staví před zájmy našich občanů.Jejich politika je politikou elit a popřením normálních životních hodnot. Lidé z nich mají hrůzu.
  Andrej Babiš lidem slibuje alespoň nějaké zastání, tak ho budou volit. Samozřejmě, že to nemyslí vážně a stejně do Eurožumpy spadneme i s ním. Ale stále platí, že slibem nezarmoutíš.

   1. Když umíte psát, tak asi umíte i číst. Přečtěte si ještě jednou , co jsem napsal. To není obhajoba Babiše, ale vysvětlení proč ho lidi volí.

   2. A vy se řadíte do které sorty? Já jsem ten bezcharakterní hlupák a vy budete moudrý mladý vystudovaný politolog. Promiňte pane bafuňaři, že žijeme a myslíme.

  1. Jako promiň ale nemohu s tebou souhlasit protože to co pan premiér Babiš řekl tak splnil.. zvýšil důchody přidal na výplatě, pro matky mateřské zvýšil. Tak mě řekni co nesplnil…

 5. Pokud Babíš vyhraje, což je vysoce pravděpodobné a dokonce složí vládu s SPD, tak je to konec tohoto státu jako prosperujícho a jednoho z nejméně zadlužených. Když velké časti národa stačí kobliha nebo nanuk a pět stovek duchodu, tak si to jako národ zasloužíme. Já jsem ve věku kdy už to nějak dožiju. Ale nezavidím našim dětem a vnukům až budou platit obrovské dluhy po této vládě a možná ani nebudou mít důchody, nebo pouze takové, že pokud nebudou mít naspořeno , tak budou jen tak tak přežívat. Ale každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží.

  1. Vy jste blb ! Konec toho to státu by byl s neomarxisty feťàky bonzáky vítači migrošu Piráty +Stan a s ultra darebáky z Ods + Top09 !!!

  2. Našim mladým se nechce makat raději budou studovat i nesmysli z kterých nic není a budou vyžírat a řvát že se nemůžou flákat,nenávidět své rodiče a prarodiče kteří svůj díl práce už dávno odvedly.

  3. Tomu se nemůžete divit, když vidíte ty ubohé slepence, tzv. bruselskou pětku absolutně nemožnou.

  4. ODS v minulé vládé prosadila svou dúchodovou reformu-čím větší boháč, tím větší důchod, na úkor nízkopříjmových.

  5. Už aby tento stát a hlavně tento ksindlovskej, zlodějskej a udavačskej národ zmizel v propadlišti dějin. Ani v dějepise se oněm nesmí ve světě učit, aby si pro Boha z něho nevzal někdo mustr.

  1. Právě že není ! Většina lidí zde zaplať panbu nechce vládu neomarxistického ksindlu Pirátu kteři jsou celí zalezlí v Bruselské řiti ani vládu darebaku z Ods a Top09 !!!

  2. Přidalo se učitelům a dúchodcům. Učitelé si zaslouží průměrný plat. Důchodci všude na světě mají 40% průměrné mzdy…Toto nejsou politické otázky.

 6. Logické vyústění programu antibabiš,nespolupráce s vládou v boji
  s kovidem,a volební programy Spolu a Pirstan.Mě se líbilo,jak třeba Fiala neustále poukazoval na dotace pro Agrofert a nyní,když se provalilo kolik
  měl dotací pro svoji soukromou neziskovku,tak se staví do pozice mrtvého brouka.A stejní pokrytci jsou v dalších opozičních stranách.Lidé ale nejsou absolutní hlupáci a dovedou nejen sledovat co se děje,ale i číst a vyhledávat relevantní informace a porovnávat je se zprávami našich zaprodaných,,veřejných”médií.

   1. Oficiálně ne.Ve skutečnosti je vždy založil jediný člověk a aby nefiguroval jako jediný vlastník,tak do registru uvedl několik jmen
    svých nejlepších přátel.Jinak mimo neziskovek,které pomáhají lidem jsou to pijavice státního rozpočtu a všichni obyvatelé
    se ve svých daních skládají na jejich bezpracné zisky.Všechn neziskovky z politickým podtextem bych buď zrušil,nebo by si musely zajišťovat finance od svých sponzorů.Naše země není dost bohatá na to,aby financovala soukromé škodlivé pijavice.

  1. Tak se podívejte na piráty co provádějí v Praze kolik si nahrabaly na jejich zakázkách na ajtaky.

  2. Nejde o dotace Babišovi. EU je založena na dotacích, pro soukromníky, pro státní silnice, zateplení, dešťovku, výměnu kotlů, prosazení elektroaut na úkor benzinu…

 7. “A tak je to spravne,tak to ma byť”,voliči totiž nejsou hloupé ovce,aby volili ulízaného Fialu s prostořekou Pekarovou s jejich programem “antibabiš”,který jim spíše voliče ubere.O “PiroStanu” ani nemá cenu psát.Mě stačí,že je podporuje “pseudo písničkář” J.Hutka,kterého opravdu nemusím a věřte,že nejsem sám.

   1. Jako jediný blb se tu prezentuje nějaký neznámý,bezvýznamný a
    pro lidstvo zcela zbytečný Novák.

 8. Idealní varianta ANO 32% SPD 13.5% + 5% PŘISAHA nebo TRIKOLORA ! Snad ty 2.5 % voliču idiota Volného pochopí že hlasy pro toho to idiota jsou hozené do koše a raději to hodí Trikoloře !! Hlavně nevolit Piráty+Stan a darebáckou koalici Spolu !! 😉

  1. Volný se snaží svobodně ve sněmovně říct, co si myslí, co chce. A demokratická sněmovna mu to nechce dovolit.

 9. Sranda je, že ještě před měsícem Piráti se svými přicmrndy od starostů si mezi sebou rozdávali vládní posty. Tak už si byli jisti vítězstvím ve volbách.

  1. To byla jen ukázka jejich téměř nulové inteligence.Přece víte,že každý ratlík se staví na špičky svých pacek,aby byl opticky větší,než ve skutečnosti je.

 10. Stále je klid i když Fiala zneužil dotace za dvacet milionu ve svuj prospěch že by novináři,televize nesměli vysílat zlodějinu ODS co dělá Slonková,Kubík,plátky lží,intrik proti babišovi echo,forum,respekt,atd nehodí se vám to skorumpovaný trolové. jinak kdo jiný než Babiš viděli jste tu hruzu udavaču pirátu a v neděli u Moravce jelito politiky Farskýho odstrašujicí varianta STAN piráti to samé zloději ODS TOP s kolaboranty lidovcu Herman a spol

  1. Tak tak ČT vůbec neuznává argumenty že ODS a spol kradou vyc než Babiš to čet nechce vidět poněvadž to mají koalice pod palcem

 11. Jan!!! brutální náskok dotací podívej se na předsedu Fialu ikon tunelování,zlodějin s TOP 20milionu dostal dotací na svuj plátek který nikdo nezná neviděl skrátka zlodějina Babiš má dotace ale všechny jsou v pořádku co čapí hnízdo je na bahamách,kypru,floridě jako tunelářu mafie majetky ODS TOP ODA CSSD zelených,véčkařu čapí hnízdo je doma klaptomani křiváci zjistěte si jaký majetky mají jmenovani tuneláři v cizině a hned vám spadne brada. Babiš je nejlepší jediný nekrade,dáva plat samoživitelkám,zvedl životní uroven,platy,duchody a co dělali třicet let kmotři opozice! pokud budou retardi s argumenty že nás ANO zadlužilo tak se podívejte na okolní státy,i poprvé němci jsou velmi zadluženi za vším je covid jelita a ne Babiš

  1. to teda nevím, proč si to lidé neověřujete ty jeho sliby, slibuje vám prachy, ale přidá je až za dva roky …. stačí poslouchat záznamy z PS…. jinak kolují názory, že stejně mnoho důchodců nevydrží ty opakované dávky pokusných injekcí a že mu ty důchody i s těma příplatkama stejně zůstanou ….

 12. Lidi co blbnete,vždyt nás vláda Babiše zničí. Nechápu, kde bere ty hodnoty a je stále ve vedení. Podle komentářů ho nemá nikdo rád.Asi jako všechno má pod palcem.

  1. A v čem by nás vláda pana Babiše měla zničit!!! Ten narodil od ostatních stran dělá vše pro nás… přidal na výplatu, důchodcům, maminkám na mateřské…ostatní co!!!! Ostatní nás občany viní z ekonimicke krize. Bože nechápu že vůbec někdo mohl hlasovat pro někoho jiného než pro stranu pana Babiše….

 13. JASNY VITEZ VOLEB JE NIKDO JINY NEZ ANO. A TO JE V PORADKU!!!!! ZBYTEK JSOU DARMOZROUTI VCETNE ULIZANEHO SLIZKEHO FIALY.

 14. VOLBY JSOU NA % PODPLACENE-NECESTNA HRA,Duchodcidostanou od BABISE pridano a kvuli tomu si je koupil Babis,Tyto hlasy bych vubec nezahrnovala do voleb,jen ty ,ktere bez nakupovani hlasu-duchodcu.VOLBY JSOU ZMANIPULOVANY a to je necestne,Za dalsi Babic ma tolik prusvihu-Capi hnizdo,Agrofert a jine,plno lidi mrtvych. Normalniho obcana,by uz davno zavreli a on nam tady vydejchava vzduch,a my se dusime v respiratorech.,Nam se toto vubec nelibi,pisi za nekolik obcanu.Ale hlavne vy jste velice spokojeni s takovym stavem,Vam rodinu nevyvrazdil.DEMISI–VLADU Z LIDU Chceme.BABIS I OSTATNI SI SNAD NAKRADLI DOST PENEZ-MUZOU SE V NICH KOUPAT,A DANOVI POPLATNICI STALE PLATI TY JEJICH NAKUPY,AT SI TO PLATI ZE SVEHONICITE A POMALU ZABIJITE NASE DETI.

  1. Tak ty jsi vážně zajdi na psychiatrii holka nebo do nějaké léčebný a navíc neumíš psát pořádně český nepíše se Babic ale Babiš a navíc ten z těch všech co sedí v naší vládě se snaží dělat něco pro nás lidi a jak ty píšeš pro naše děti narozdil od ostatních…. třeba co podle tebe udělali komunisté pro náš lid!!!! Asi si nechodila do školy že jinak bys věděla kdo by naše děti a nás samotný zabíjel. Rozhodně to není strana pana Babiše.

 15. Jak můžete napsat 3 týdny před volbami titulek článku:
  “A. B. to vyhraje!”
  nebo:
  “Brutální náskok A. B….”
  a ještě si už vybíráte presidentku, tak to je teda sila! Ani k jednomu nemáte důkazy a jen podsouváte lidem vaše přání a názory.
  Měli byste si zachovat nestrannost, a ne tady šířit poplašné zprávy.

  1. Nic jiného tady nevidím když otevřu seznam tak vidím jenom jednu věc Babiš Babiš Babiš já mu teda držím palce a jenom proto že všichni po něm plivete tak mu dávám hlas. Jaký program má spolu je to banda lumpů a podvodníků to samé od pirátů a stan nic dobrého čekat nemůžeme.

 16. Jediné Ano,aspoň víme na čem jsme,zloděj KLAUS by měl vidět pro výstrahu všem ,za kuponovou,a celá slavná ODS s ním,BARTOS feťák,PEKAROVA blbka,a bývalá šlapka se tam dostala přes postel,jinak jak,JURECKA blázen z OLOMUCE, ještě jim chybí alkoholik KALOUSEk a jsou pohromadě,

 17. Moc gratuluji pane Babiš moc vám to přeji aspoň něco spravedlivého v tomto státě:) . HIP HIP HURÁ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *