Prý vás platí ruská rozvědka, vpálil herec Xaverovi v přímém přenosu. Ten to nepopřel

Velmi nepříjemné okamžiky zažil moderátor Českého rozhlasu Luboš Xaver Veselý při rozhovoru s hercem Tomášem Měcháčkem, kterého si pozval k “příjemnému povídání”. Jistě však nečekal, co ho ze strany hosta čeká. Ten totiž ke konci rozhovoru moderátora velmi tvrdě napadl.

Xaver Veselý se Měcháčka zeptal, co v nejbližší době chystá. “Bude to hodinová show. Nemám rád pokrytectví a zbabělost. Vy třeba jste pokrytec a zbabělec, urážíte novináře a své kolegy v Českém rozhlase, porušujete Kodex Českého rozhlasu, tajíte, komu patří XTV, kosíte v radě Českou televizi,” spustil Měcháček na nepřipraveného moderátora.

U toho ale nezůstalo. Vzhledem k tomu, že Veselý nijak rázně nezasáhl ani se nezačal hájit, dostal další nálož, a to poměrně drsných obvinění z toho, že jeho televizi XTV platí Rusové. “Tu vaši televizi oficiálně vlastní pětadvacetiletý kluk. Já jsem slyšel, nemám to potvrzené, že XTV platí ruská rozvědka. To je přece strašné. Ti, co zabili dva lidi ve Vrběticích, platí vaši televizi. To je strašné,” řekl Měcháček.

Luboš Xaver Veselý toto nařčení v přímém přenosu nedementoval a snažil se v odlehčeném duchu odvést debatu jinam. To se však nedařilo, protože herci činnost tohoto moderátora zjevně opravdu vadí. Dále mu totiž řekl, že na Českém rozhlase nemá co dělat a že napadá kolegy novináře, a to i v rámci tohoto média. Kromě toho ho osočil z toho, že v roli člena Rady České televize tuto stanici rozkládá.

Foto: Český rozhlas

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments