18. 5. 2024

19 příspěvků u článku “Psychopat Šafr a psychiatr ze Švédska. Babiš odhalil, kdo zneužívá jeho syna v temné hře. “Mám o něj strach”

 1. Havloidi jsou ten nejvetsi odpad povl spodina tenhle ksindl k nicemu je schopen vyvolat i obcanskou válku §a jeste to podporuje čt a rozhlas §podej si zalob treba 100000 s takovejma jak jste VY si babis vzdycky vytře prdel stejne jako s tim vyfetlem od piratů §§§§jeste zapojte hrusinskyho to je taky veliky myslitel a vymastenca novotnyho VY ubozaci — ted uz ma babis 35 % diky mene chytrym jak jsi VY milion dementů ,a spol .

  1. Babise volit nebudu ale co predvadi spolu a piratstan to uz je na leceni a k zamysleni — asi tak .

   1. Je potřeba odstranit Piráty i troj koalici darebackých stran a to pujde jen tím že občané budou volit jednu z těch to stran – Ano Spd Přisaha ! Bohužel Trikolora se nespojila s Spd ( mohli mít minimalně 16%) a do Ps se 3.5-4% nedostane !

    1. kdyby se trikolora spojila s SPD tak by SPD potopila do nevolitelnosti. stejné je to spojení pirátů a starostů. starostové jsou tímto nevolitelní.

  2. Ano, příslušník té pravé spodiny promluvil, sebevědomí nebo spíše nadutost neznamená chytrost.

 2. Z Tv záběru zcela patrné že Babiš ml. to nemá v hlavě v pořadku – jeho projev mluva gesta to vše je jasně vypovídající a tem parazit ve službách Kalouska a milionu chvilek Klusák jen podtrhuje fakt že to byla cílená připravená komedie která měla premiera Babiše poškodit. Dle komentářu na ruzných serrvech a co 2 dny slyšim od známích či několika lidí na zastavce Mhd či v obchodě tak výsledek je opačný – další lidé kteří by jinak Ano nevolili tak mu dají hlas a jen proto aby nevýhráli neonarxisti feťáci vítači migrantu Piráti nebo ta darebná učelová troj koalice stran které si hrají na zachránce a velké demokraty ale opak je pravdou – jim jde jen a pouze o moc a o koryta od kterých je Babiš vypráskal !!

  1. Z posledního tv. vystoupení je patrné, že to v hlavě nemá v pořádku ani Babiš starší, to Vám kupodivu nevadí.

   1. Tak hlavne , ze to ma v poradku v hlavě hrusinsky nebo pavlik novotny a vyfetlo bartos ci profant ci ferjencik ci richterova ci michalek tam bych lekare doporucoval nebo pekarova adamova to je taky materiál ke studiu .

    1. Nemají čas podobné typy studovat, protože našli málo vídaného exota a hodlají zkoumat, jak může žít bez mozku. Vás.

    2. Jo pan je psychiatr s tzv. vysokou školou života? Doby,kdy tady rozhodovala lůza jsou naštěstí pryč…

 3. Že je Šafr obyčejné prase dnes vědí všichni, že je mezi prvními, co “půjdou” je jisté, jen se podivujií, že Babiš s tím svým blbečkem dávno neudělal pořádek…

  1. Kupodivu na podpisy pod Čapí hnízdo byl zcela zdráv. Jestli ne, jsou smlouvy neplatné, Čapák zbourat, dotace vrátit a člověka, který má dohled nad nemocným zavřít. U dětí to bývají většinou rodiče. A je to zase na tom, že Bureš čerpal neoprávněně nebo je syn v pořádku a byl to podvod.

 4. Šafr a Fórum24 je opravdu spolek naprosto nesoudných hovad – už asi 1000x jsem na Seznam.cz zaškrtl že nechci jejich vylhané články nabízet a stejně mi je pořád podsouvají – Seznam.cz je taky žumpa a má zmanipulovaný program, který články údajně s přihlédnutím k přání lidí nabízí, takže mi pořád mi ty Šafrovi lži cpou. Pokud vás Fórum24 taky štve, tak striktně na články neklikejte a nečtěte je – jen tím těm šmejdům vyděláváte peníze… Že Babiše ml. šmejdi okolo Šafra či Klusáka zneužívají je naprosto jasné. Měl jsem jednoho známého co měl schizofrenii – týdny vypadal naprosto normálně, zdravě a pak mu ruplo v bedně a přelezl plot na Nuseláku – následovaly týdny hospitalizace a pak ho vždycky pustili, pak byl měsíce klid a udělal to zase a tak to šlo pořád dokola. Když s ním člověk mluvil, tak nemohl pochopit co ho k tomu vede a vždycky jsem měl pocit, že to má pod kontrolou, než ho opět sundali z Nuseláku. No a bohužel nakonec se mu to povedlo a je mrtvý – schizofrenie je opravdu svinstvo – někdo je nebezpečný jen sám sobě, jako ten můj známý, a někdo i druhým jako řada schizofreniků, co nakonec někoho zavraždí. Je to hnusná porucha právě proto, že ti lidé mohou vypadat velmi dlouho v pořádku a pak nastane zkrat a udělají něco hrozného. Nejhorší je, že kvůli nemoci jsou tihle lidé velmi snadno manipulovatelní – já naštěstí nejsem šmejd jako Klusák, protože jedno jsem u toho mého známého pochopil, že bych ho během chvíle přesvědčil prakticky k čemukoli.

 5. Ať je Babiš jaký je ,tady někdo využívá jeho evidentně doševně slabšího syna a to není nic jináho než hyenismus a to zejména ze strany novinářů protože pro ně je divadlo připraveno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *