Psychopat Šafr a psychiatr ze Švédska. Babiš odhalil, kdo zneužívá jeho syna v temné hře. “Mám o něj strach”

Syn premiéra Andreje Babiše narušil oficiální start předvolební kampaně Hnutí ANO. Od té doby se v souvislosti s Babišem nemluví téměř o ničem jiném. Rozzuřený Andrej Babiš mladší se znenadání objevil na Větruši v Ústí nad Labem a začal svému otci vyčítat, proč ho nechal Rusem Protopopovem uklidit na Krym.

Na místě se premiér Andrej Babiš nezmohl na nic jiného než nesrozumitelné mručení. O to rázněji se však k věci vyjádřil později. “Je totálně v rukou této skupiny podvodníků včetně psychopata Šafra, který mu údajně opatřil psychiatra ze Švédska, který se tam fotí s nějakými politiky. Je mi to strašně líto a mám o syna strach,” uvedl premiér v televizi Nova. “Já jsem viděl, že můj syn se na všechno ptá: Víťo, můžeme? Tomu příběhu, že tam byli náhodou, nikdo neuvěří,” naráží také na skutečnost, že se Andrej Babiš mladší v poslední době vyskytuje velmi často ve společnosti režiséra a známého odpůrce Babiše staršího, Víta Klusáka.

V Babišových očích jde o komplot pravicové opozice, která se jeho syna zmocnila, aby mu uškodila v předvolební kampani, když toho není schopna jinými prostředky. Za nitky má v tomto případě tahat skupina lidí kolem šéfredaktora serveru Forum24.cz Pavla Šafra, který má tradičně dobré vztahy zejména se stranou TOP 09. Zmíněný psychiatr MUDr. Karel Kaufner, který měl zpracovat posudek, že premiérův syn není schizofrenní a je psychicky v pořádku, je švédským, nikoliv českým soudním znalcem. Na svých sociálních sítích má fotografie s politiky včetně předsedkyně TOP 09, Markéty Pekarové-Adamové.

Pavel Šafr už se však proti premiérovým slovům ohradil. Andrej Babiš ho totiž znovu počastoval slovním spojením “psychopat Šafr”. To však má prý soudně zakázáno. “Podám na toho ubožáka zase žalobu. Muselo mu hodně zkazit narozeniny, že má zase zdravého syna,” napsal Pavel Šafr na svůj Twitter.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments