Rekvalifikační kurz účetnictví vám dá šanci změnit povolání a vylepšit své příjmy

Přestože je dnes na trhu práce poměrně dost volných míst, zdaleka ne všichni uchazeči o zaměstnání jsou spokojeni a jsou schopni si brzy domluvit kontrakt s novým zaměstnavatelem. Často je to dané jejich nízkou odborností, potažmo se orientují na práci, která už není zrovna žádaná. Pokud některý z těchto problémů trápí i vás, pak je možná na čase přistoupit k aktivní změně a projít rekvalifikací. Jako zajímavá volba se pro mnohé z vás může jevit rekvalifikační kurz účetnictví.

Na konci kurzu získáte osvědčení

Pakliže podstoupíte rekvalifikační kurz účetnictví, máte velmi reálnou naději, že po úspěšném absolvování, kdy obdržíte oficiální osvědčení s akreditačním číslem vydaným ministerstvem školství, prakticky ihned získáte nové zaměstnání. Budete pak moci rozjet zcela jinou a snad i úspěšnou kariéru. O účetní je dnes mimořádný zájem, spousta firem totiž hlásí jejich nedostatek, takže pokud nabudete dostatek informací a projevíte potřebný zájem o studium, jistě se vám to v budoucnu vyplatí, a to i z finančního hlediska.

Kdo může rekvalifikaci podstoupit?

Rekvalifikační kurz účetnictví je přímo ideální pro lidi, kteří se nyní nacházejí v evidenci úřadu práce. Jsou-li v ní dlouhodoběji, za rekvalifikaci dokonce ani nemusejí platit. Jinak je však zmíněný rekvalifikační kurz účetnictví dostupný pro kohokoliv, cena se dnes pohybuje v rozumné míře, obvykle lehce pod 10 tisíc korun, což vzhledem k tomu, že jde o investici do vaší budoucnosti, není nijak horentní suma.

Délka kurzu

Absolvování rekvalifikačního kurzu účetnictví trvá několik týdnů, přičemž se naučíte vše potřebné, co se hodí pro řešení daní, mezd a účetnictví v menších a středně velkých společnostech. A právě ty mají se sháněním kvalitních, byť méně zkušených účetních potíže.

I v dnešní době je zapotřebí přistupovat k zaměstnání a vzdělávání aktivně. Nenechte vše jen na náhodě. Rekvalifikační kurz účetnictví pro vás může být jedinečnou příležitostí, jak si zlepšit životní standard.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments