26. 6. 2024

8 příspěvků u článku “Rozvod Dyka a Vilhelmové za dveřmi. Herec měl provést nepěknou věc. Je těžké o tom mluvit, spustila

 1. V každé rodině jsou nějaké neshody.Ani slavným se nevyhnou,jsou jen lidi, proto jim přeji aby to zvládli.A pan Dyk, řekl ohledně Ukrajinců svůj názor a mnoho občanů s ním souhlasí.Znamená to,že všichni Češi co nesouhlasí s touto zaprodanou vládou,která utrácí naše peníze půjdou taky na pranýř ?Hanba.

  1. Pan Dyk řekl jen pravdu. Už to vypadá jak za komunismu, kdo se znelíbí tak má zaracha. Věřím, že dost lidí mu za to tleská.

  2. Plně souhlasím! Pan Dyn to řekl po pravdě,ano je to už protivné jak nám vláda nutí Ukrajince,pomoc jako pomoc,ale už dost!Mě v seznamu blokli účet prý jsem dezolát! Nemohu s nikým diskutovat,jsem odřízlá od všech diskusí! Hanba,hnus! Mám dost těch Úkáček!

 2. Měl nebo provedl? Nevíte a píšete jen lži a domněnky. Ono se o tom těžko mluví..tak o tom nemluvte . Vojta Dyk je u mne správný člověk. Svůj názor na UA řekl a já s ním naprosto souhlasím.

 3. O Dykové se nedá říci, že je hezká.
  Ale dá se říci, že si to o sobě myslí.
  Vojta si najde mladou a krásnou ženu, jakou si zaslouží,
  která mu
  dá syna!
  No, zaslouží si to ! 😊

 4. Ivan drtí Ivana! Asi jako kdyby Morava napadla Slezko! Koho ty nafouklé hlavy zajímají?! Jen ty, kteří na tom vydělávají, nebo ti, kteří je vykořisťují! A to je horší, než nesouhlas nebo nevyvěšování modrožluté vlajky! Werich o tom mluvil pořád, Tučný o tom zpíval.. Blbosti je všude dost

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *