21. 7. 2024

7 příspěvků u článku “Milan Peroutka roky lítal za holkama. Pak ho zlákal syn miliardářky. Co se stalo?

 1. Mezi herci a vůbec umělci a různými kavárenskými intelektuály je to samá bukvice. V těchto vrstvách “lepšolidí” je procento úchylů daleko vyšší než je průměr (4%) v ostatních společenských vrstvách. To se nedá popřít. Oni jsou na to dokonce hrdi a považují to za přednost. Proto taky tolik adorují za přednostní práva pro LGBT, propagují gender nesmysly apod.

  1. A co jsi tím chtěl Lubo sdělit? Například, že jsi trouba a opovrhuješ těmito lidmi. Měj se rád a starej se o sebe

   1. No, napadá mně něco o potrefené huse. Že bych opovrhoval homosexuály se říct nedá. Za to co jim “Bůh” nadělil nemůžou a sexuální preference jsou každého osobní věc. Nesnaším ale, když je homosexualita aktivisty neziskovek a médii vnucována jako přednost, že homosexuálové jsou něco víc než heterosexuálové. Ještě víc je mi proti srsti, když agendu LGBT hustí ve školách do našich dětí. Ve větších městech se to už děje. Neziskovky objíždějí školy a oblbují tím děti.

   2. Ano, odpadem pohrdám! Beru to jako svou morální povinost! My plodní to musíme vyvažovat, tu vaší nebetyčnou drzost, obrácený rasismus, aroganci! Jednou to na mě takovej jako ty zkoušel! Papal asfalt!

  2. 4% to byly po 2.světové válce a počítali se čisté bukvice a nepočítali se ti, kteří měli třeba jen jednu zkušenost! Dnes je těch zvrhlých, daleko přes 20-30% a to nepočítám přešitý a úchyly! Alespoň nebude na vyhynutí blbého lidstva potřeba potopy a Starýho Noema..

 2. Peníze světem vládnou u p. Peroutka vidíme co dokážou z holek přejde rázem na kluky ale každého věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *