Rusy na dovolené v Turecku chytili u neskutečného zvěrstva. Za tohle by se jiní hanbou propadli, jim to přišlo normální

Hotelové resorty, zejména ty, které se specializují na evropské hosty v průběhu jejich letních prázdnin, to nemají jednoduché. Neustále totiž musí čelit nenechavcům a bránit tomu, aby si je lidé jednoduše nerozebrali na pomyslné cihly. Mnozí mají totiž pocit, že když si zaplatí all inclusive dovolenou u moře, patří jim doslova vše.

Sebrali, co mohli

Ještě v dobách, kdy frčely polopenze, byli například Češi nechvalně proslulí tím, že si například od snídaně odnášeli jídlo na celý den. To s masovějším zavedením programů all inclusive přeci jen vymizelo, protože jídlo je k dispozici kdykoliv.

Někteří ale ani tak nemají dost. Naštěstí v tom tentokrát Češi nefigurují. Schytali to však nenechaví Rusové, kteří teď čelí obrovské kritice. Personál jednoho hotelu v Antalyii totiž na jednom z pokojů objevil doslova neuvěřitelnou kořit.

Na sociálních sítích se objevilo video, ze kterého je jasně patrné, že tito hosté si do pokoje nanosili neskutečné množství jídla, a nejen toho, ale třeba i čajů, kávy nebo toaletních potřeb. Byla to doslova plná postel věcí, které si tito hosté v hotelu jednoduše nakradli.

Dle dostupných informací šlo hlavně o trvanlivější věci, které si mohli odvézt domů, jako jsou čajové sáčky, plechovky pití, balené sušenky, máslo, sušené fíky, ale také třeba čerstvé ovoce. Celkem toho bylo mělo být více než 35 kilogramů, což není zrovna málo.

Foto: Shutterstock

Tohle se řešit muselo

Video obsahuje také zajímavou konfrontaci hostů s personálem, který už podobnou situaci pochopitelně musel řešit. Namísto toho, aby se dotyční hanbou propadali a za svou aktivitu se omluvili, snažili se ještě přejít do protiútoku a své konání obhajovat. Jedna z turistek hlásila, že některé věci v restauraci prý dostali a také že jsou to drobnosti, kterými zaháněli chuť, když ji zrovna dostali. Mělo to být rovněž jídlo na cestu. “Jaké jídlo máme ve vlaku. Potřebujeme něco k snědku, když dnes cestujeme,” uvedla žena ve videu, kterou ani nenapadla, že by si jídlo na cestu měla třeba koupit ze svého.

Pod příspěvkem se pochopitelně snesla celá řada reakcí, které jsou povětšinou kritické. Někteří však poukazují na skutečnost, že tohle je v hotelech poměrně standardní záležitost. “Tohle ještě nic není. Někteří si domů vezmou z pokoje třeba i lampičku,” uvedl jeden z lidí se zkušeností s prací v hotelu.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments