Turistka s rodinou vyzrála na all inclusive hotel. Užívali si týden jídlo a nápoje zadarmo díky snadnému triku

K velmi odvážnému kroku se rozhodla matka s dětmi, která se o něj navíc ještě podělila s celým světem. Nutno říct, že její počínání zvedlo obrovskou vlnu zájmu, ať už pozitivního nebo negativního. Jde totiž o něco, co každý dobře zná a nad čím už dost možná nějakým způsobem přemýšlel.

Dostala skvělý nápad

A sice, jak využívat výhod all inclusive resortů zcela zdarma. V tomto případě jde o skutečně jedinečný návod, jakkoliv nelze doporučit jeho následování. Tato Britka má totiž opravdu ostré lokte a vychutnávala si s rodinou jídlo a nápoje v luxusním zařízení zcela zdarma.

Roxanna Balciunasová z Velké Británie se podělila o to, jak v květnu tohoto roku navštívila luxusní all inclusive resort Ramada Hotel & Suites v Kusadasi v Turecku. V rámci této návštěvy měla vše řádně placené a vlastně jí vůbec nenapadlo, že by to mohlo jít jinak. Když se však vrátila zpět domů, našla v tašce použité náramky, které každý hotel dává hostům, aby se poznalo, že mají nárok na stravování a pití zdarma.

Tehdy jí to trklo a rozhodla se vyzkoušet zajímavou věc. Namísto toho, aby náramky vyhodila, si je ponechala a obratem si v dané destinaci rezervovala další pobyt. Ovšem tentokrát nikoliv v luxusním resortu, ale v nedalekých apartmánech, které byly o poznání levnější a především byly bez jakéhokoliv stravování.

Foto: Shutterstock

Snědla toho mnohem více

Pak už stačilo pouze si náramky nasadit a vydat se využívat všech výhod hotelového all inclusive, a to i spolu s dětmi. “Říkejte mi klidně zlodějka, ale to nic nemění na tom, že jsem si užila týden jídla a pití zdarma,” uvedla Roxanna na svých sociálních sítích.

Ona sama to přitom zpočátku brala spíše jako test. Byla si totiž takřka jistá, že dojde ke kontrole náramků, kdy by se odhalilo, že už jsou použité. Ovšem personál hotelu to vůbec nezajímalo. Mohla si tedy naplno užívat.

Přiznala dokonce zajímavé věci, jako například, že se snažila jíst a pít více než normálně, protože byla nadšená z toho, že je to zadarmo, jakkoliv je to absurdní. “Bylo to vzrušující, protože to bylo zdarma. Myslím, že jsem toho snědla o hodně více než minule, kdy jsme si to zaplatili.

Navzdory tomu všemu oznámila, že dále už něco takového zkoušet nebude. Lidé přitom obvykle ocenili její nápad a návod, avšak mnozí s tím nesouhlasili. Někteří ji dokonce vynadali za to, že se chlubí tím, jak oklamala resort.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Šéfredaktor deníku Mix24.cz. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou a již více než dvacet let působí v médiích na redaktorských a editorských pozicích. Specializuje se na oblast ochrany spotřebitele.

Odebírat
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments