20. 6. 2024

18 příspěvků u článku “Situace se zhoršuje, Vojtěch přitvrzuje. Návštěva restaurace bude komplikovanější

 1. Tato celá vláda by měla stát před soudem za naprosto absurdní vedení pandemie. Opatření vlády a jakési divné komise se naprosto míjela účinkem a jejich lockdown jen způsobil krachy pro spoustu lidí. A tento tajtrlík v tom hodlá pokračovat! K čemu je test za 2 dny, když dotyčný může být už pozitivní? Strašíte jen lidi a na jejich úkor se jen obohacujete, místo toho, abyste se zaměřili na léčení nemocných. Vaše krédo bylo, zůstaňte doma a jezte nějaký paralen, acylpirin a podobně, místo toho, abyste udělali osvětu, co mají už nemocní nejlépe druhý den udělat, aby se nedostali do nemocnice v kritickém stavu. Normální lékaře neposloucháte, jen jakési pomatence, kteří umí jen strašit. Padejte do propadliště dějin. Nejhorší na tom celém ale je, že nevzdělanci, retardovaní a podobná individua toto ještě podporují a volí.

 2. Nechápu proč stále se snažíte lidi diskriminovat.Co je mi platné ,že za týden budu mít za sebou druhou dávku očkování když to nebudu moct nikde prokázat,protože nedisponuji chytrým telefonem.Mám pouze starý tlačítkový.A takových lidí je víc,hlavně senioři.Tak ted mi řekněte jak to chcete řešit v těchto případech.

 3. Jojo naši mladí “chytří” co si myslí že jich se to netýká a oni se očkovat nemusí + dovolenkáři trávící dovolenou za hranicemi Čr to bude do 2 měsicu pruser……. již odborníci imunologové předvídají nárust na 500 nakažených denně během srpna ☹

  1. Tohle může napsat jenom blázen je každého věc jestli se nechá očkovat nebo ne.a co se týče dovolených je to chyba vlády že otevřela hranice a lidi začli bláznit že nevydrží jeden rok bez dovolené

   1. No víte ne všichni jsou senioři kterým stačí jen doma sedět na zadku ! Ale chápu vy jste se za komunistů byli zvyklí omezovat ve všem nám už to však nenuťte děkujeme velmi !

  2. Proč bych se měl očkovat 2 x sem si tim prošel jednou strata čichu podruhe 4 dny bolest hlavy a žiju test na proti latky mam a to dostatek a co maji ti očkovani nic jen pocit že si asi pichli vakcinu moudrosti to by měl byt ten test ktery by měli mit a ne nějaky falešny pocit a to nikdo neřeší v tom nevidi byznys a je to diskriminace.

  3. No, vy jste taky “chytrej”. Oproti loňskému roku má nyní již ca 4,5milionu lidí získané protilátky přirozenou cestou + další co jsou očkovaní. Pozitivní nálezy budou vždy i u těch očkovaných, pozitivní pcr test neznamená vůbec nic. Různých virů v sobě nosíte celou zoo, ani o tom nevíte. Dejte si obklad na hlavu a buďte v klidu.

  4. ted se vraci prvni navstevnici dovolene z Chorvatska a fanousci z Fotbalu 2021 takze je jasny ze se to zase priveze a rozleze jako to bylo vloni. … Situace rostla uplne stejne uz v cervenci, ale nikdo to neresil, cekalo se az na volby v zari aby to po nich utnuli ve velkem. Bude letos neco jinak???
   Ani ne, protoze ten co to zpackal vloni tak tam zase prisel a ma snahu neco napravit, spis “napravit”

  5. Novak, jdete se utopit. Klidne v respiratoru, aspon bude od vas pokoj. Vetsina lidi na to iz kasle a vam podobne mensine reknu toto, jdete uz s covidem do prd..le

  1. Nevím k jakému národu se dutolebče počítáš, ovšem zabedněných očkovanců je zde dostatek. A pokud to chápu dobře, tak ty 3,14-čo, patříš mezi ně. Čeho se teda bojíš?

 4. Dobrý den, v podstatě můžou ti z horního údolí, narizovat co chtějí, občané si stejně najdou řešení a obejdou co jde! Denně vidím stovky lidí bavit se, popíjet po parcích, naplavkach a soukromích objektech, nějaké směšné zákazy návštěv restauraci jsou mimo realitu!!!! Zdravim😄😄😄😄😜😜😛😛🖕🤔👽

 5. Barbínka opět ,,perlí”. To že je zbytečný jako pumpa na sáňky, je snad každému s IQ nad 60 bodů, naprosto jasné. A ten ubožáček jde ve šlépějích svých ,,následovníků a předchůdců” v ,,křesle” ministra ,,nebuďte slušnej”. Tato země měla i ,,zimního krále”, potom následovala hrůza ve formě 30-ti leté války, nyní máme letního ministra zdravotnictví. A pořád nevím co je větší katastrofa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *