Slavná jasnovidka předpovídá, jaký bude rok 2021. V příštích měsících se máme na co těšit, říká

Málokdo si loni touto dobou představoval, jak špatný bude rok 2020. Dá se říct, že jsme se jím doslova protrpěli a do dalšího roku vstupujeme silně zatížení, ale přeci jen s nadějí, kterou pochopitelně představuje vakcína proti koronaviru. Jak to ale celé nakonec dopadne, to je zatím opravdu jen ve hvězdách. A koho jiného povolat k tomu, aby se to z nich pokusil vyčíst, než jasnovidce? Anna Jirschová patří mezi ty světově nejuznávanější. V minulosti předpověděla hned několik významných událostí (brexit, prvního černošského prezidenta USA, tsunami v Asii nebo útok na dvojčata). Magazín Unilad se jí proto dotázal, jak vidí rok 2021.

Další budou chtít opustit Evropskou unii

Podle Jirschové bude klíčovou vlastností pro rok 2021 přizpůsobivost. Svět se bude nadále rychlým tempem měnit a dařit se bude především těm, kdo nad tím nebudou žehrat, ale pokusí se z toho pro sebe něco vytěžit a získat. Následující rok tak bude přát zejména lidem odvážným a inovativním.

Čeká nás celá řada událostí, které mají potenciál zatřást světem politiky. Například odchod z Evropské unie začne, také vlivem koronakrize, řešit ještě více zemí, přičemž jednou z nich bude Itálie. Následovat mají i další národy, které však Anna Jirschová nejmenovala. Mělo by však jít o státy, s nimiž Velká Británie uzavře obchodní spolupráci.

Velké Británii bude nějakou dobu trvat, než se věci ustálí, ale celkově je v lepším stavu, než si lidé myslí. Mám pocit, že se připravují mnohé velké obchodní dohody, ale zatím nebyly zveřejněné,” uvedla jasnovidka. Ta se také domnívá, že nově zvolený prezident Spojených států amerických Joe Biden překvapí spíše negativně a zaplete se do různých mezinárodních potyček, jimž se jeho předchůdce Donald Trump vyhýbal. “Trumpa ještě neodepisujte. Vidím, že jeho vliv roste. Bude se účastnit mírových rozhovorů po celém světě a vytvoří nový způsob komunikace prostřednictvím sociálních médií a televizních kanálů.

Vlády se ujmou lehce hloupí lidé

Jasnovidka Jirschová je přesvědčena o tom, že rok 2021 bude rokem velkých změn v čele různých států. Přijdou totiž dramatické změny, které povedou k výměně vlád. “Covid je jen první z mnoha věcí, které nám změní život. Po světě se vyskytnou lokální problémy od požárů přes zemětřesení až po viry,” říká Jirchová. “Uznávanější budou optimisté. Do centra pozornosti se dostanou charismatičtí, ale lehce hloupí lidé. Nemyslete si, že až se virus ustálí, svět se vrátí do normálu.

Vědma předpovídá také velké změny v oblasti internetu, kam se v poslední době přesunula velká část života. Současné platformy sociálních médií se podle ní ukázaly ve své nedokonalosti a postupně začnou ztrácet přízeň lidí. Objeví se nové a lepší systémy, které přinesou kvalitnější zkušenost a budou osobnější. Spíše než na tisíce přátel se zaměří na menší skupiny tak, jak tomu bylo dříve v mezilidských vztazích. Významnější roli bude hrát umělá inteligence, jejíž vývoj se velmi urychlí a která zbaví lidi od různých typů práce.

Rok 2021 bude o mnoho lehčí, protože se ustálíme v novém normálu. Uvědomíme si, co znamenal rok 2021 a budeme vděční za věci, které pro nás byly samozřejmostí. Budeme si více vážit zdraví, práce či možnosti cestovat. Budou nás opět fascinovat běžné způsoby a věci, které znaly už naši předkové,” uzavřela svou prognózu Anna Jirschová.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments