Slevové kódy pro radost z nakupování

Nic nepotěší víc, než když se vám podaří nakoupit vybrané zboží v akci nebo s výraznou slevou. Abyste nemuseli denně pročítat letáky a sledovat slevové akce, je tu pro vás portál, který vše hlídá za vás. Sdružuje totiž všechny akční nabídky českých internetových obchodů i kamenných prodejen. Naleznete jich tu víc než 600.

Široká nabídka, ve které se neztratíte

Nemusíte mít obavy, že na www.kuponovnik.cz se na vás vyvalí neuspořádané slevy, jimiž se budete muset probírat. Veškeré akční nabídky jsou přehledně umístěny v jednotlivých tematických kategoriích, z nichž jmenujme cestování, auto-moto, elektroniku, módu a oblečení, svět zvířat, dům a nábytek atd. Rovněž si můžete velmi rychle vyfiltrovat svůj oblíbený obchod či využít nabídky doporučených eshopů a kamenných prodejen. Tyto obchody vám nabídnou jak slevové kódy, tak akční ceny či dopravu zdarma.

Jak to funguje?

Na stránkách slevového portálu si stačí vybrat obchod, u něhož se vám po rozkliknutí zobrazí všechny aktuální akční nabídky. Jako příklad uveďme prodejnu pro kutily Baumax. Pro měsíc září je tu přístup zdarma do programu Gardenphilia, jenž se zabývá navrhováním zahrad. Baumax.cz kupóny lze využít též na dopravu, která je od 35 tis. Kč zdarma. Pokud vás tyto slevové akce nezaujaly, nezoufejte. Přihlaste se k newsletteru, díky němuž vám budou chodit upozornění na nové akce přímo na váš email.

Slevu okamžitě uvidíte

V případě, že si vygenerujete slevový kód, výši slevy si jednoduše ověříte již v nákupním košíku. Tento kód si zkopírujete a vložíte do příslušného políčka s názvem „slevový kupon“ nebo „slevový kód“ a patřičná sleva se vám ihned odečte z celkové ceny objednávky. To samé platí i pro dopravu zdarma či se slevou. V každém případě je třeba hlídat platnost akce, během níž je nutné kupon uplatnit.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments