22. 5. 2024

5 příspěvků u článku “Spalovací motory nechají déle. Má to ale háček, benzin a naftu za 60 korun litr

  1. Ale klidně i 100kč za litr. Mě nenaserete ignoranti blbí. Kupuju bryčku(žádná technická, ani zelená karta 😂😂😂) a kůň se mi napase. Jeho hovna, jakožto zplodiny mi ještě podpoří rajčata třeba. Ty vaše globalčické se žrát nedají vy chátro na duchu.
    Do kostela v Neděli mi to postačí (obchod netřeba). Prostě zpátky na stromy…
    A čím dříve a čím více nás tam naskáče, tím bude na světě zase lépe a vy chamradi nenasytná utřete huby a nebudete mít nic.
    Lidi to pochopí co je pro ně ve finále dobré.

    1. Ani s tím koněm to dnes není jednoduché. Je povinná registrace chovatele koní, veterinární kontrola několikrát ročně, třeba ho okovat u kováře. Soused chová dva koně a každý ho za výdaje za veterináře a kováře vyjde na 10 až 15 tisíc ročně. A to ještě nepočítá krmení. Navíc soused už několikrát čelil návštěvám z veterinární správy na základě udání městských blbečků z paneláku, kteří ho udali, že se prý o koně špatně stará. Ti lidi z města sotva rozeznají koně od krávy, ale asi jim dělá dobře, když můžou někoho naprášit úřadům.

  2. Všechno se ještě 100x změní a upraví, protože všichni vědí, že zákaz spalovacích motorů je blbost. Je to stejné, jako když jste tu před 14 dny psali katastrofické scénáře o konci plynových kotlů v Německu a následně v celé EU a já jsem říkal, že je to blbost a že se to neschválí. No a v Německu to samozřejmě neprošlo a plynové kotle se budou normálně prodávat a instalovat dále 🙂 . Jedna věc je politika a druhá věc je realita. Zákaz spalovacích motorů se přehodnotí v roce 2027 a pokud se úplně nezruší, tak se minimálně o několik let posune. Současnou generaci¨30+ tyhle ekonesmysly nemusí vůbec zajímat, my to v pohodě dojezdíme do smrti se spalováky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *