25. 6. 2024

13 příspěvků u článku “Česká pošta se hroutí. Lidem přestaly chodit zásilky. Uvidí je ještě někdy?

 1. Snad jste si někdo opravdu nemyslel, že ta akce kolem snížení počtu poboček a propouštění Ludi může služby České pošty zlepšit? Stejně jak 5-ti koalice není schopná zabezpečit výpočet a výplaty důchodů, není ministr vnitra schopen ovlivnit co se na poště děje. To je výprodej a likvidace pošty tak jak jí známe.

 2. Česká pošta se hroutí. A proč asi? Je to státní podnik. Neobstojí tvrzení, že mají málo pracovnįků . Proč je propouštěli? Za vše může vláda, dále nejvyšší managment Pošty, který si rozděluje milionové odměny ač pošta krachuje a v neposlední řadě ministr Nebo je to příprava na předání ” naší pošty ” poště ukrajinské, která už funguje v Polsku? Asi to na té Ukrajině nebude tak vážné, když se zabývají takovými věcmi !!!

  1. Divite se ? Ukáčka se roztahujou díky zadolezectvi naší vlády . Teď se tiisknou knihy pro ně , kdyby vyhráli , budeme se ukrajinštiny učit my ? 😂

 3. Objednali jsme si na terasu zahraní nábytek. Bohužel to nešlo doručit jinak než s Českou poštou. Teď nám volali z pošty, že jestli by nám nevadilo, kdybychom si pro něj přijeli k nim do skladu”
  To je jeden příklad toho, co by pošta vůbec neměla brát.
  Od toho pošta opravdu není, divím se, že se nedrží zákona o poště, má dělat balíky do 10 kg.

 4. Poštu nevyužívám dávno, když posílám balík, tak jedině přes kurýrní služby DPD, PPL apod. Objednám a zaplatím online, přijedou si pro něj ke mně domů s už vytištěným štítkem a hotovo. A za poloviční cenu než ČP. Ale když objednávám něco z e-shopu a nejde tam jiný dopravce než ČP, tak to přijde bez problémů normálně druhý den po odeslání. Asi záleží na lokalitě…

  1. Ja využívam teměř pouze ČP, unás funguje dobře a kdy by nahodou tak si to mužu poslat do balíkovny přímo v mé vesnici, DPD,PPL,Zasilkovnu používám jenom když nemám na vyběr a to ještě dost nerad protože musím čekat doma u ČP je to jedno.

 5. O to se postarala naše neschopná vláda.Vse zničí pro svůj vlastní prospěch a po nich potopa 😢hnus Fialový

 6. Česká pošta je naprostá zoufalost. Od minuleho září se mi ztratilo 5 dopisů. Odešli spolehlivé dlouholeté doručovatelky a nahradili je brigádníci a důchodci. Od té doby to podle toho vypadá. Zrušili poštovní schránky a nechali jedinou na poště. Teď nakonec i tu poštu zrušili. Toho Rakušana a pětihnus nám byl čert dlužen. Šetří na zaměstnancích, ale management si rozděluje miliónové odměny. Je to fialový hnus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *