19. 7. 2024

4 příspěvky u článku “Stát pro důchodce náhle zavádí úsporný režim. Připravte se na to, peněz moc nebude

  1. Tato vláda má politiku antiBabiš a anti důchodci. Pro 1/2 milionů Ukrajinců se našli peníze i ubytování. V čem nám pomohla Evropská unie? Rakušan podepsal závazek brát migranty nebo platit. Za každého odmítnutého to bude 1/2 milionu každoročně. Nevadí vládě, že jsou to právě dva průměrné důchody? Na to mit budeme? Je vidět jak jsou mizerné naše důchody. Přivandrovalec bez jakýchkoliv zasluh dostane dvojnasobek !!! Tato vláda je vládou národní zkázy. Její politika je rozděl a panuj. Jejím cílem jsou důchodci, jako za každé vlády ODS TOP a KDU. Za Kalouska a Drabka taky měli strach o naše děti a vnuky. Odnesli to důchodci valorizací 40 Kč. Najedno ušetřené peníze vydali na Církevní restituce, Pandury a Casy. Nevadilo jim, že Církevní restituce budou platit naše děti a vnoučata do roku 2042 včetně valorizací. Ty miliardy najednou neschazeli?

  2. První co vlády ODS udělaly okradly důchodce. Nynější vláda zrušila EET aby ti “jejich” mohli okrádat stát na daních. Ty miliardy jim nechybí?

  3. Úsporný režim bude platit i pro ty co to vymýšlí? O kolik si naši rádoby politici uberou a k tomu někteří státní zaměstnanci? O co se jim politikům z leknutí zvýšil plat po novém roce. Co vydává stát například na církevní restituce ročně? To se bojím domyslet. Další výdaje na nemakacenka . Chtějí šetřit tak tam kde ty peníze lítají doslovně do ………🚽🚽🚽🚽🚽. To samé euro víte kam si ho strčte…..🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚿🚿🚿🚿🚿

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *