22. 7. 2024

22 příspěvků u článku “Češi s bytem nebo domem jsou v koncích. Chystají se na ně změny, že budou platit jako mourovatí

  1. Tato vláda je vladou národní zkázy likviduje průmysl, zemědělství a teď jsou na řadě i občané. Vláda je dožene k exekucím, aby je připravila o jejich majetky a celoživotní úspory.

    1. A také o střechu nad hlavou. To si opravdu nelze nechat líbit. Lidí, kterých se to týká, je hodně. Když se spojí, to bude síla, se kterou je nutné počítat.

    2. Máte pravdu. Platit za něco, co jsem vybudoval z již zdaněných peněz je prach sprosté okrádání lidí co platí daně v této zemi. Vyhnat tu pakáž třeba na UA.

      1. Ta pakáž peníze vybrané od lidí na UA posílá po miliardách. A nejen prachy a vojenskou techniku, ale i naftu po celých vlacích, léčiva a zdravotnický materiál po celých kamionech atd atd

  2. Většina lidí na vesnici žije ve svém domku. Když nebudou mít peníze na výpalné, jinak se to nazvat nedá, přijdou o střechu nad hlavou stanou se z nich bezdomovci. Možná, že jim stát nabídne bydlet v ubytovně. Pochybuji, že si to nechají líbit. Těch lidí je hodně. Nelze očekávat, že se někdo nechá připravit o střechu nad hlavou a s vděčnosti přijme bydlení na ubytovně, případně v domově důchodců.

  3. Už aby byl konec této nejhorší vlády, kterou pamatuji. Peníze daňových poplatníků rozdává kde komu, ať je to Barma, Afrika, miliardy ve zbraních pro Ukrajinu, jezdí si po celém světě a dělají si tak drahé dovolené, pořádají drahé ” žranice ” a na své občany vůbec nemyslí. Sobě si přidávají tisíce a důchodce oberou. A teď ješte zvýší daň z nemovitostį. Pan ekonom Janský a p.Jonáš to majį v hlavě trochu pomotané. Myslí si, že jsme na západě a máme západní platy. Lidé si pořídili za zdaněné peníze byt nebo domek, vzali si hypotéky, nadřeli se na nich, musí je udržovat a opravovat a stát je ještě tímto způsobem bude vydírat a okrádat. Nejsem příznivcem p.Babiše, ale přeji si, aby vyhrál další volby, když tato vláda nedělá nic pro svè občany..

    1. Co jste si zvolili to máte, běžte si brečet ke své zvolené vládě,a když vám teče do bot tak vám je p.Babiš dobrý

  4. Pan Janský nás.snahu vystehovat ná ulici, do slámu a pozve sem imigranty. Nejlépe Ukrajince, paní Nerudova zase ty z Afriky tem je zima na ulicích půjdou do našich domů a bytu, stát jim na to dá nase peníze a my budeme jak hovada na ně dřít zadarmo. Ostatně na co dan z nemovitostí? Je moje a Jansky ni neplatil a neplatí. Ať si vydává plat jinak. Sto krát oplácet něco, co už bylo vyplaceno? On.podporuje u nás ukrajinské hákové krize.

    1. Konečně někdo vyslovil nahlas,že Ukrajinci jsou nacisti,za druhé sv.valky v koncentrácích umucili k smrti tisíce lidí, byli tisíckrát horší než SS.No a my jim dnes za to darovali naši krásnou Českou zem,teď jim darujem domy,byty atd.No máme super politiky a bohužel se najdou mezi lidmi tací co by jim dali ještě více.ALE NE ZE SVÉHO!!!A TO PLATI I O POLITICÍCH!!!ROZDÁVAJÍ, ALE NE ZE SVÉHO!!!

    2. Jo ono není pravda že UK jsou nackove?Bohužel jsou a mají za druhé sv.valky z koncentráku na svědomí tisíce mrtvici lidí!

  5. Ten pán zapomíná, že v zemích s vysokou daní z nemovitosti se odečítá každý náklad vynaložený na opravy,rekonstrukce ap. Toto jsou pouze zloději danící již jednou zdaněné.

  6. Stat tedy bude mit zase ze soukromych domku nevzhledne,neudrzovane ruiny jako za socialismu.Politicti kleptomani vykradli pri privatizaci statni majetek,pak jejich potomci vykradli statni kasu a zruinovali korunu statnimi dluhy,z toho za snaha rychle prejit na euro nez to na vsechny kleptomany praskne a snaha setreni ak svedt na EU a centralni evropskou banku s tim ze co zbyva?No soukrome majetky a tak se pujde po lidech co maji nejake domky a majetek.Ale politicti kleptomani toho nenechaji protoze kradt je nemoc.A tak pokud se nestane zazrak tak bankrot muze odvratit jen to ze kleptomani budou od moci odstaveni.

  7. Nevím proč vůbec máme platit daň z nemovitosti už jsme platili daň za materiál, daň za pozemek, daň za práce na stavbě, když jsme pořizovali vybavení z každé věci DPH. Nemovitost nevyužíváme pro komerční účely, tak proč máme platit? Proto že jsme něco vybudovali? Nebo snad stát naše nemovitosti udržuje? Je to nespravedlnost a lumpárna!!!

  8. Kdybych to chtěl napsat sprostě, tak stačí jedno slovo. Takhle jich bude víc. Jsou to hampejzné a povětrnostní ženštiny.

  9. Náš stát jde po zajímavé skupině občanů.
    Když bude osoba vlastnit více nemovitostí s bude je pronajímat a přijde mu větší daň z nemovitosti on ji platit nebude zaplatí ji nájemce otazka kam až to může dojít.
    Je to jak se psalo v článku ekonoma Tomáše Havráneka o národní bance která může vydělávat velké peníze investováním a ona to nedělá pak to zaplatí občan na chvostu společnosti.
    Stár plný otazníků…

  10. A zas to odsere obycejny clovek. Zaplati majitel bytu/domu, ve kterem bydli a najemce investorovi, ktery ma nemovitosti vice. Nemelo by se sahmout spis do penezenek zbohatliku nez obycejmych lidi???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *