20. 5. 2024

31 příspěvků u článku “Stát vyhodil 50 milionů korun do kanálu. Pohlreich otevírá šampaňské, zaplatí mu to všichni

 1. V době krize, kdy stát šetří na těch nejpotřebnějších, jen ne na sobě, má vláda tu drzost souhlasit s dotací a zaplatit miliony pro luxusní restaurace. Ať si je pan Pohlreich, Punčochář, Knedla, Kašpárek a ostatní sympatizanti Michelinské hvězdy zaplatí ze svého. Stejně do nich budou chodit jen bohatí. Je to výsměch všem obyčejným lidem. S paní Dostálovou plně souhlasím.

  1. Hmmm, stát. Česko to není stát, ale kolonie či spíše protektorát, řízený skrze něco, co se ani nedá nazvat vládou, ale protektorátními správci, sloužící dokonce několika protektorům, USA, Bruselu, Berlínu. Všude v koloniích je stejný model, obyčejní lidi jsou utlačováni, okrádáni, mají horší služby, potraviny, prohnilé státní orgány, takže se nedovolají svých práv, kvete lichva atd, ale zato protektorátní správci se koupou v blahobytu,korupčí, kradou, kašlou na zákony a jsou nepostižitelní.

  2. Vy obyčejná občanko, je potřeba si uvědomit, že bohatí lidé jsou byli a budou. To, že nemáte na útratu v nóbl restauraci z Vás nedělá socku, ale Vaše názory ano. Uvědomte si, že tito bohatí lidé platí platy kuchaři, číšníkovi a mnoha jiným… A rozhodně vyšší, než v bistru na rohu u vět..e. A to, že Babiš inkasoval podvodem 100 000 000 Kč na linku na toustový chleba Ti nevidí..

   1. 👍👍👍
    “Obyčejná občanka” tohle nepochopí, nemá na to mozkovou kapacitu. A nejde jen o ty platy zaměstnancům.

 2. S článkem nesouhlasím. Jsem rád, že stát finančně podpořil Michelin. Je to dobrá propagace ČR. Jsem důchodce, ale občas si dopřeju návštěvu špičkové restaurace. Ale o mě nejde, spíš je dobré, že to sem natáhne bohaté turisty. A ta částka? Vždyť je to promile toho, co stát dává neziskovkám! A o stíhačkách předražených o 50 miliard ani nemluvím.

  1. Když vás to tak interesuje, pane Michale, zaplaťte část sám z důchodu. Osobně bbych ten balík investoval třeba do sportovišť pro děti. Říkáte, že 50 mega je kapka v moři. Mi to připadá jako v tom vtipu, jak se ptá šofér na pumpě, kolik stojí kapka benzínu. Nic, říká pokladní. Fajn, tak si nakapu plnou nádrž. Váš komentář je opravdu hloupý.

  2. Nesouhlasim s Vami. Mam take firmu, proc mne stat take nezadotuje.
   Nebo proc nenabidl arogantni “restaurater”, ze se budou na propagaci “sveho soukromeho” bussinesu podilet treba 50%.

 3. Tady jde vidět s kým Fiala a jeho pěti sebranka táhne , na normální lidi bič a chudobu, zdražit co se dá a pro pár kuchaříčků milióny. Ať si to Pohlreich a spol zaplatí sami, když usilují o zařazení do průvodce, který je všem ukradený. Jsem zvědavý kdo další se ozve, že chce miliony pro své koníčky. Není čas vypráskat tu verbeš.

 4. Známá věc _nejvetsi chudáci podporují jen bohaté, v mafiánské demokraci kmotrů zvláště. Okrádat stát, okrádat společnost je princip fungování systému.

  1. Miliony pro snoby jsou. Na vesnicích se zavírají hospody a obchody. Je to fialový hnus.

 5. To je plivanec do obličeje všem, které tato vláda úsporným balíčkem odrbala. Její voliči by měli povinně skočit hlavou do zdi aby se jim rozsvítilo.

   1. A ta tvoje taky co? Pracuješ vůbec? A ty peníze se dostanou i ke kuchaři ty si vtipný 🤣🤣. Prober se s toho snů.

 6. Stát šetří na pracujicich a důchodcich. Na druhou stranu vyhazuje miliony pro snoby. Piráti se nám taky vybarvují. Bartoš pořádá žranice za peníze státu. Je to fialový hnus ta dnešní vláda.

  1. Tato vláda dělá z lidí žebráky a podporuje snoby, to aby měli kde pořádat ž radnice.👎😭😱🤮

 7. Proč si to pan Pohlreich a jeho kamarádi nezaplatí sami? Žádat na své podnikání dotaci od státu je úplně stejná nehorázná drzost jako jsou zásahy státu do podnikání. Je příznačné, že v prvním případě tu drzost pan Pohlreich vidí a v druhém mu uniká. Nic neplatit. Foodblogerů je asi milion a takhle by mohl natáhnou ruku každý. Osobně si restaurace vybírám podle recenzí na google a ne podle nějaké bezvýznamné zaplacené brožurky.

  1. Ať prodá to luxusní auto, co mu manželka předvedla s tou mašlí k narozkam a tím přispěje bohatým,žádnou dotaci a věnovat to potřebným.

 8. Nechci se zastávat 5tikolky, ale tohle je bráno jako investice. Jsou horší věci, za co jste zaplatili. Třeba nedávno výlet Zelenskeho vládním specialem po Evropě. Za to se zaplatilo taky spoustu milionů. A máme z toho úplné hovno. Tohle by jste meli řešit a ne Pohlreicha atd. Představte si, kolik tahle kuchařská špička musela zaplatit za celou svoji kariéru na daních, v době covidu vařili pro složky IZS za pár korun atd atd. Na tohle se rychle zapomíná. Ale budete řešit že stát za někoho něco zaplatil.

 9. Neměla by se taková investice řídit zákonem o výběrových řízeních? Anebo teď stát dá každému žebrákovi co umí nahlas brečet?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *