STILL nově přináší regálové systémy

Společnost STILL je známá zejména jako přední dodavatel vysokozdvižných vozíků a poskytovatel služeb s nimi souvisejícími. Nově však začal ve svém sortimentu nabízet také regálové systémy. Chce se stát partnerem pro všechny firmy, jež potřebují řešit skladové prostory a efektivní skladování.

U STILL si tedy na jednom místě pořídíte vysokozdvižný vozík, paletový vozík i regálový systém. Prakticky si můžete nechat navrhnout celý sklad a jeho fungování.

Inteligentní intralogistika v praxi

STILL se snaží podporovat moderní technologie a inteligentní intralogistiku. Pomáhá navrhovat systémy připravené na budoucnost a dodává vybavení, které vydrží dlouhá léta. Mezi nimi i celou řadu průmyslových regálových systémů spolu se statickými prvky.

Jaké regálové systémy jsou v nabídce? Nechybí klasický paletový regál a také paletové systémy shuttle. Samozřejmostí jsou konzolové regály a zasouvací i spádové paletové regály. Do některých skladů lépe padnou policové regály, do dalších plošiny. Vhodným řešením mohou být vjezdové a průjezdové regály či regály mobilní pro maximální hustotu skladování v malých prostorách. Řešení se najde doopravdy do každého skladu nezávisle na jeho velikosti.

Nechte si poradit se skladovým řešením na míru

STILL má na svém webu jednoduchého konzultanta pro regály, který vám pomůže najít perfektní regál během 2 minut. Vyberete si, co převážně chcete skladovat (například palety), poté jestli potřebujete mimořádně kompaktní sklad, abyste využili relativně malý prostor, a zda je nutné mít neustále přístup ke všemu zboží.

Tenhle konfigurátor je samozřejmě jen předběžným řešením. Svůj výběr a nákup pak konzultujete s živým člověkem, který vám dokáže dát personalizované rady na míru. To samozřejmě platí u veškerého sortimentu, ať už si pořizujete regál, nebo vysokozdvižný vozík. STILL je nejen prodejcem, nýbrž i partnerem, na nějž je spolehnutí.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments