25. 6. 2024

8 příspěvků u článku “Strašná rána pro Čechy. Stát jim zruší velkou finanční výhodu, přijdou o spoustu peněz. To už si snad dělají srandu, ne?

  1. Konečně to někdo zrušil. Nevidím žádný důvod, proč bych měl někomu ze svých daní dotovat nějaké debilní spoření.

  2. Zajímavé je, že neziskový sektor je v klidu. Žádné návrhy na šetření v přebujelém neziskovém sektoru jsem nezaznamenal. Nemluví se nic ani o dávkách pro nepřizpůsobivé. Státní byrokracie je taky v klidu. Církve i solární baroni jsou taky v klídku. O šetření na platech a náhradách politiků nebo přehnaných výsluhách pro policajty, nic. To všechno stojí státní rozpočet těžké miliardy a ticho po pěšině. Třídním nepřítelem režimu, kterého třeba zašlapat do země se stal důchodce. Prej nejsou peníze na důchody, ale na úkor důchodců se mají nakoupit nejdražší stíhačky na světě.

  3. Ja nevim jak vyhodne to bylo. Ale kdyz jsem u stavebniho sporeni secetl veskere polozky jako zalozeni SS pak mesicni naklady na spravu uctu tak vetsi cast penez spolkly prave tyto vydaje.
    Takte vyhoda tohoto produktu je spis jen vziskani vyhodnejsiho uveru nez ve vynosu ze sporeni.

  4. Dnes už spoří jen ti lépe situovaní. V lepších rodinách má stavebko i partnerka. V ještě lepších i děti, i babička i tchán, i pes …… Ti bohatší prostě sosají 🙂 Tak frčí podpora bohatým a přes DPH stát oškube i chudinu ……

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *