25. 6. 2024

3 příspěvky u článku “Strašné dluhy Zdeňka Godly. Herec vydělává statisíce měsíčně, ale splácet se mu nechce

  1. Godla rozhodně není herec,Godla je finančně negramotný jedinec s podprůměrným IQ kterým nevědomky baví lidi. Tedy některé lidi.

    1. Předpokládám, že Vy jste gramotný. Systém na Vás zapracoval, Vy jste se nechal hníst, jako těsto a teď je z Vás systémově příkladný občan. Buďte tedy spokojen ve svém vzdělání a gramotnosti (což evidentně jste) a nechte jiné bez štiplavých poznámek, aby si odžili svůj život dle svých představ. Co Vy na to? Odpovím za Vás. Neprojde to. Budete, vždy jen přizdisráč s prstíčkem nataženým na druhé. Bez špetky velkorysosti k životům odlišným od toho vašeho. A ještě se tu najdou vlezdoprdelkové co Vám nasypou lajky. Stejná sorta, jako jste Vy. A jste si opravdu jist, že žijete ten správný život? To budete vědět, až začnete se smrtkou na jazyku jednou na fofr bilancovat. Zda Vám to za to stálo být, tak úzkostlivě spořádaný. Systém Vás okrade 10x za den. Možná jste Křesťan. Kdo po Vás kamenem Vy po něm bochníčkem. Tak, tak “iňte, ale neplivejte na druhé. To, už Křesťanské moc není. Pokud to neznáte s tou třískou a trámem, tak nastudujte.
      Žiji ve světě lidé neotroci. Co dělají co chtějí, nikoliv co musí. Ty, však otrok nepochopí nikdy. Nemá na to kapacitu.
      And by the way… Goddla mě jako herec baví. (tedy budu dle Vás zřejmě mdlého ducha Vy raketový inženýre) On to herec je. Přirozený. Na rozdíl od mnohých. A nezávidím mu. Na rozdíl od mnohých. A jak žije je jen a jen jeho věc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *