Svátek všech nákupních maniaků je tady!

Ani vy se už nemůžete dočkat, kdy přijde listopad a s ním dlouho očekávaný Black Friday? Společně s vámi na něj čekají tisíce dalších zákazníků. Na co všechno se můžete i letos těšit v tom největším výprodeji roku?

Ceny padají na minimum

Black Friday je období, kdy se obchody přímo předbíhají ve výhodných nabídkách. Lákavé slevy často až ve výši 80–90 % nejsou žádnou výjimkou. Zákazníci se proto ptají, jestli je zboží v takovéto ceně skutečně kvalitní a proč je v nabídce tak levně.

Důvodů výprodeje může být několik. Nejčastěji se zboží za nižší ceny nabízí kvůli uvolnění skladových kapacit pro novější modely, které budou k dispozici během předvánočních nákupů. Zboží v Black Friday výprodeji je ve výborném stavu a má dostatek moderních funkcí. Jestli kupujete oblečení, můžete se spolehnout na to, že je v souladu s aktuálními módními trendy. Zboží je stejně kvalitní, vztahuje se na něj zákonní záruka a nemusíte se obávat ani problémů při shánění náhradních dílů. Pokud je zboží poškozené, obchodník je povinen ho řádně označit.

Na co si dát při nákupech pozor?

V případě, že si chcete být jistí, že nakoupíte jenom kvalitní produkty, které o několik měsíců neskončí ve smetí, dodržujte následující rady:

  1. Nakupujte jenom u osvědčených prodejců. Jestli nemáte s konkrétním obchodem osobní zkušenosti, prostudujte si recenze na internetu, například na známých stránkách porovnávajících ceny. Hodnověrným zdrojem informací jsou i vaši přátelé a rodina.
  2. Udělejte si přehled o cenách. Bohužel, stává se i to, že nepoctiví prodejci zboží před Black Friday zdraží, aby potom mohli jeho cenu snížit o co nejvyšší částku. Nakupující za něj nakonec zaplatí téměř tolik jako při běžném nákupu. Před dokončením objednávky si proto zkontrolujte cenu za porovnatelný produkt v jiných obchodech.
  3. Při nákupu telefonů, televizí nebo jiné elektroniky si zkontrolujte, jestli jsou kompatibilní s jinými produkty. U některých starších modelů to může být problém, a právě to je důvod, proč jsou ve slevě. I když se jedná o nové a bezchybné zboží, jeho uživatel musí předem počítat s jistými omezeními.
  4. Udělejte si seznam. Při maximálně výhodných nabídkách se může stát, že koupíte i to, co reálně nepotřebujete. Lákavé ceny mají na nás jednoduše takový vliv. Abyste neutráceli za zbytečnosti, dopředu si povězte, o co vlastně máte zájem a soustřeďte se na konkrétní skupinu výrobků.

Náš tip: Osvědčený e-shop, ve kterém se můžete spolehnout na seriózní přístup, kvalitní zákaznicky servis, rychlé dodaní a kvalitu, je i Alza.cz. Jestli si počkáte na Alza Black Friday, budete si moct vybírat ze široké nabídky v kategoriích spotřebiče, notebooky, potřeby pro domácnost, auto-moto, outdoor, sport a v mnoha jiných.  

Na co všechno se můžete těšit?

Black Friday slevy neobejdou žádnou skupinu zboží. Zákazníci se nejčastěji soustřeďují na elektroniku a domácí spotřebiče, kde u většího nákupu můžete ušetřit i několik stovek eur. K dispozici jsou také domácí potřeby, sportovní oblečení, obuv a doplňky a nakoupíte také nové bicykle nebo snowboardy. Nechybí bohatá nabídka knih, hraček, kosmetiky a šperků. Potřebujete obléct celou rodinu? I v tom vám pomůže Black Friday slevy. V největším výprodeji roku vyberete módní kousky pro muže, ženy i děti. 

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments