Tabu o stavu Michaela Schumachera zřejmě brzy padne. Filmaři natáčeli i v jeho domě a slibují exkluzivní záběry

Celých sedm let už uplynulo od tragického pádu na lyžích šampiona formule 1 Michaela Schumachera. Brzy po této nehodě bylo jasné, že jeho stav je velmi vážný. Přesto si málokdo dokázal představit, že ani dlouhé roky po tomto incidentu nebudeme vědět, jak na tom legendární pilot vlastně je. Dosud se o jeho stavu mohlo jen spekulovat, a to na základě více či méně věrohodných vyjádření různých lidí.

Je víceméně jisté, že sedminásobný mistr formule 1 na tom není dobře a pravděpodobně už nikdy nebude schopen normálního života. Neví se však, jak moc jsou jeho následky vážné. Zda alespoň dokáže vnímat, případně nějakým způsobem komunikovat, nebo ani to ne.

V současné době je však dokončován dokument, který nese jednoduchý název Schumacher. Stojí za ním němečtí filmaři Michael Wech a Hanns-Bruno Kammertons. Právě oni přitom od rodiny dostali svolení, aby mohli natáčet v jeho domě, kde pořídili exkluzivní záběry.

Film zachycuje Michaelovu působivou kariéru i mnoho dalších aspektů, které se týkají života tohoto muže,” uvedla k filmu mluvčí Schumacherovy rodiny Sabine Kehmová. Pohled na současného Schumachera pochopitelně bude velmi kontrolovaný a jde zřejmě o snahu rodiny konečně učinit přítrž různým spekulacím a snahám o senzaci tím, že věci odhalí způsobem, který si sama přeje.

Filmaři slibují také exkluzivní záběry z archivu rodiny, které dosud nebyly zveřejněny. V nich se pochopitelně objeví také manželka Corinna, stejně jako dcera Gina-Maria a syn Mick, který jde ve stopách svého otce. Od příští sezóny bude hájit barvy týmu Haas ve formuli 1.

Uvedení snímku Schumacher zdržela koronavirová epidemie, ale je pravděpodobné, že by se měl objevit již brzy.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments