22. 5. 2024

10 příspěvků u článku “Tak to prasklo. Majitelé bytů a domů v Česku musí splnit novou povinnost. Jinak schytají 400 tisíc Kč pokutu

 1. Je to blábol, nebo je to myšleno vážně? A na co ta projektová dokumentace bude dobrá? Jen to zase vytáhne z lidí peníze a spoustu ztraceného času.

  1. ‘Je to pravda jsem autorizovaný technik a dopad je nového zákona totalně destruktivní odhadem 1 rok se stavby nebudoustavět a budou novely.
   nemáme schylené prpovaděcí vyhlášky ani metodiky k novému stavebnímu zákonu .
   Bartoš je totalní břidil, nemá připracený portal stavebníka a další věci s tím spojené je to totální katastrofa napříč stavwebnictvím za 25 praxe nepamatují takový chaos a nepřipravenost.

 2. Další blbost od pirátů, kdyby začali konečně lise starat o tuto zem a o lidi. Buď nedělají nic nebo vymyslí samé nesmysly. Prý si máme šetřit,ale dnes je tam třeba 100 000,- a za dvacet let je to pro některé jed na a výplata. Zajímalo by mě, když si celý život šetříme na soc. pojištění aby sme měli důchod, kde ty peníze jsou, kde je tato nejhorší prolhaná neodborná vláda i s premiérem prosustrovali.

 3. Pan Fiala a spol,s EU v zádech vždy něco originálního vymyslí jak vytáhnout z českých lidí peníze

 4. Super. A kde mám vzít jako stavební dokumentaci z roku 1900? Nebo lidi co maji dům z roku 1850 nebo starši? Zase hledají důvod pokutován a z lidí tahat prachy

  1. Je to obyčejný blábol, už jenom jak to budou zjišťovat? všichni půjdem na úřad z dokumenty, proč,k čemu by to bylo dobré?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *