21. 6. 2024

298 příspěvků u článku “Této zemi po volbách vážně hrozí nejhorší možná vláda. Národ bude muset vyjít do ulic. Komentář Tomáše Mrkvičky

 1. No jistě.Opět pustíme k vládě ODS,TOP 09 a další skomírající strany,
  které už v minulosti tady kralovaly a za jejich vlád se tu rozprodalo
  a rozkradlo kdeco.Naše už není téměř nic,tak už bych od nich mohl jen očekávat,že lidem budou vybírat přímo bankovní konta,pod smyšlenými
  důvody krást přes zkorumpované soudy jejich nemovitosti a rozprodávat je,
  aby opět měli své předchozí příjmy.pokud by ale došlo na vládu ANO+SPD,
  tak věřím,že SPD by ohlídalo,aby už majetek ČR nebyl dál rozkrádán
  a možná by i došlo k uzákonění obecného referenda,aby si většinová část
  obyvatel mohla rozhodnout kam budeme směřovat a co chce většina obyvatel naší země.To už by si potom nemohli politici dovolovat to,co si
  politici dovolovali od převratu až doposud.

  1. Nebojte, sice se rozkradlo kdeco, ale ještě pořád je co rozprodávat do ciziny za hubičku. Navíc se mohou vrátit majetky šlechtických rodů, prolomit Benešovy dekrety, odstoupit pohraničí… škála možností je nepřeberná a vzhledem k tomu, že na ekonomických tématech se SPOLU+PirStan neshodnou, čeká nás při jejich zvolení toto a homosexuální adopce.

  2. Babiš krade tisíckrát rychleji, ale to vám nevadí. Co za tím skutečně je? Moc by mne to zajímalo, protože kradení vy fandíte.

   1. Fiala a jeho neziskovka to je teprve zlodějna a Vašek Klausů a jeho zlodějská privatizace atd. Být ODSákem tak zalezu min. 100m pod zem.

   2. Dobře napsáno.
    Máte pravdu.
    Nikdo, ani za doby Klausismu, nekradl v takovém rozsahu, jako Babiš.
    A samozřejmě, počátek Babišova “bohatství” je v době Václava Klause staršího…
    Babiš patří mezi rychlokvašné zbohatlíky.
    Čili všichni, kteří mu fandí a říkají “ODS NIKDY”, si protiřečí!
    Babiš je přece “plodem” Velké privatizace a tvorby nové “třídy bohatých”!

    1. Uvědomte si jednu pravdu, pravidla nastavil Klaus a jeho zlodějská banda a Babiš jen toho vyžil, nebyl v politice a podnikal dle toho co bylo dovoleno, tedy jak říká Klaus dle toho co není zakázáno. Vysvětlím pro ty co toto nechápou, tak si to vemte jako pravidla na pozemních komunikacích, Klaus vytvořil pravidla kdo je větší a silnější a arogantnější ten vyhrává, jistě znáte jeho výrok, že by bylo nejlepší na chvíli zhasnout a počkat, jenže on to doopravdy provedl a zhasnul a od té doby ten vypínač stále hledají , aby mohli rozsvítit.
     Navíc Babiš je v politice krátkou dobu a dokázal nemožné, nenávidí jej skoro všichni a to je vždy podezřelé, buď má Babiš pravdu a ta ukazuje na ty ostatní že jsou neschopni či lumpové a to je drzost, nebo je tak fikaný, že je všechny očůral.

     1. Babiš sám jednou politikům ODS vlepil, že je produktem jejich privatizační politiky, takže mu nemají co vyčítat. Taky jim připomenul, že je dlouhé roky sponzoroval. Ať je Babiš jaký chce, je mnohem menším zlem než koaliční slepenec zkompromitovaných zlodějských a korupčních stran Spolu i menším zlem než progresivní Primáti, pardon Piráti s děvkami, které jdou s každým od STAN. Není co řešit.

  3. SPD by zbylý majetek státu stačilo rozkrást samo, vy političtí mudrlanti. Vždyť už rozkradlo i samo sebe. SPD je extremistická strana – stejná jako komunisti a divím se, proč nebyla založena v Japonsku – tam by ji nechtěli. Nebylo by moudré postavit do čela českého státu konečně Čecha bez estébácké minulosti, aby hájil zájmy českých občanů (a ne svoje rozkrádačky) v EU? Ale na to čeští voliči nemají – jak řekl náš pan prezident – více než 3/4 českých voličů jsou blbci.

  4. když si představím,že lidi jako vy, a že jich je… by rozhodovali kam
   se budeme ubírat, tak se snad uberu někam raději já,dřív než bude
   pozdě. Lidi s iq pod 100 by neměli mít vůbec volební právo

 2. MA” pravdu” ten chlapec – vlada piratů a party SPOLU v cele s kriminalnikama z ods , nackama z top by byla opravdu tragedie , jako by nestacil Listopad 89 .Komu jen trosku zalezi na tomto státu a budoucnosti nasich děti atd . nesmi volit piratstan a SPOLU !!!!!

  1. Ten chlapec pravdu nemá.
   Komu jen trochu záleží na budoucnosti naší země a budoucnosti našich dětí, vnoučat atd., tak naopak Babiše a jeho ANO volit nesmí!
   Babiš a SPD, KSČM…to je to nejhorší, co může být zvoleno!

   1. Ano, kdo si přeje zářnou budoucnost našich dětí musí nutně okrást jejich rodiče. To je politika opozice v praxi

   2. a mají se tedy volit šílené zelené lokajské euroslepence, co sem tlačí likvidaci autoprůmyslu, energetiky, eurokrach měnu, středověkou migraci…to snad nemslíte vážně??

 3. Když si představím vládu účelového slepence Spolu nebo Primátů, pardon Pirátů se šlapkami, které jdou s každým od STAN, tak ten Babiš s Okamurou a tichou podporou komunistů (možná i Trikolory, pokud budou mít dost hlasů) je ta nejlepší varianta. Jinak tu není z čeho vybrat. Zkompromitované stranické mafie jako ODS, KDUČSL, TOP09, STAN i ČSSD, to už fakt ne. Za ty roky jejich hrůzovlád, plných korupčních kauz a zlodějin to stačilo. A uvědomělí progresivní svazáci Piráti ústy některých jejich členů, kteří si pustili pusu na špacír už nám dostatečně naznačili, co by nás čekalo, kdyby se dostali do vlády. Ti fakt taky ne.

  1. Přesně tak je potřeba volit daleko menší zlo pro drtivou většinu občanu tak že někoho ze čtveřice – Ano Spd Přisaha Trikolora !! Voliči debila Volného by si měli uvědomit že nemá šanci se dostat do Ps a jejich hlasy by byly daleko platnější u Spd nebo Trikolory !! Nemá cenu zbytečně štěpit síly to samé platí pro voliče Dsss !!! Nemá smysl volit strany které mají dlouhodobě 3 a méně % ! Je potřeba drtivě porazit Piráty+ Stan i darebackou koalici Spolu a to mužeme jen když dostane Ano minimalně 29% Spd 14% Přisaha a Trikolora po 5% !

  2. ANO, Babiš + SPD, Okamura = krach státní pokladny nejpozději do dvou let.
   Babiš zmizí někam do Karibiku.
   Okamura se zaměří na kšeftíky s Afghánci a jinými Araby…
   Ale co bude s českou zemí?
   Nevzpamatuje se z těch Babišáckých tunelů ani za dvacet let!

  3. Naprosto přestně. Pokud má člověk mozek a pamět,tak UŽ NIKDY ! To co napáchali budou splácet generace a generace po další staletí.Bílá Hora byl slabý odvar.

 4. Ale Mrkvičko ,a ty to zaplatíš a zorganizuješ,to tady byl taky jeden,měl na to i takovou nsdap košilku,sebral pár mega a kdepak je ho konec?

  1. ne sebral ukrad,vytuneloval ovce, ted o to samé se pokouší Rol ale nemuže sehnat bohaté ovce ty které dělají jenom bé bé bé ho nezajimají

  2. Mrkvička to určitě nezaplatí.
   Ale je nejvýš potřebné, aby se dostavilo co nejvíc lidí k volbám.
   Ta třetina, která volit nechodí, by se měla konečně rozhoupat a jít volit, samozřejmě proti ANO a Babišovi, proti SPD a Okamurovi.
   Protože to, co nám od Babišáka a Okamury hrozí, je nejhorší doba naší novodobé republiky!

   1. Paní vy jste vedle jak ta jedle, kolik vám je 10?? Že vůbec nic nechápete…to fakt chcete v rámci greandealu likvidaci naší ekonomiky s těmi opozičními eurolokaji????

 5. Lépe ANO s SPD než ANO s ČSSD. Jako jeden z posledních pravicových a současně nacionálně orientovaných voličů odmítám Spolu a Pirstan, To není koalice pro naši republiku, ale pro pátou bruselskou kolonu a její voliče, kterých je jistě také dost. Takže je to opět boj, kde musí být vítěz a poražený. Řeči o sjednocení zájmů voličů jsou zavádějící, ne-li lživé.

  1. SPD chce referendum o vystoupení z EU i NATO,ptám se voliču této strany,pujdete bránit republiku v případě napadení republiky?Uskrovníte se na minimum když nebudem v unii a nebude tady práce,obchodování ,fabriky odejdou jinam nebude za co nakupovat?Tak to jsem zvědav do 10 let tu máme ty co řekli při odcghodu že se vrátěj -hezký sny

   1. Vystoupení z EU Babiš nikdy nedopustí, přišel by tím o zdroj svých příjmů, jeho firmy jsou na penězích z EU závislé.

   2. Já říkal, že vás je dost, tak se prostě utkáme v boji o budoucnost. Vaše představy jsou jiné než naše.

  2. Presne, lidska blbost nezna mezi, spousta volicu SPD neumi anglicky, protoze by si mohli precist, ze mame v EU pravo veta, neboli v dulezitych hlasovanich je nutno mit souhlas vsech statu EU. Dale pak, ze vsechny navrhy jsme sami schvalili. Blbecci, co bez EU prijdou o praci si sami vykopavaji hrob a co je horsi, ze pak budou volit, neco horsiho!! Napriklad, ze za ztratu jejich zamestani mohou zide – pojdme je pozavirat…. A smutna historie se opakuje.

   1. Nějak jsem si toho nevšiml. Běžné věci určující náš každodenní život se implementují nařízením Evropské komise bez hlasování s právem veta. Jste naivní a asi Vám to vyhovuje. Mně ne.

   2. jste úplně mimo, zjistěte si co sem tlačí eu grean deal, zavírání elektráren, likvidaci autoprůmyslu, tedy celé ekonomiky, o práci právě přijdou tisíce lidí díky šíleným plánům eu a jejich lokajům..to nemluvím o středověké migrci a přijetí kracheura..

 6. co si to dovoluje skorumpovaný novinář Mrkvičk napojený na aktivistym,piráty,neziskovky ty grázle ty neuznáváš ferové volby v demokracii vítěz vládne ty chceš vovolávat občanskou válku,nepokoje doufám že se o tebe začnou zajímat policisté to co si dovoluji novináři je tragedie demokracie už by jim měli vyprášit kožichy.

  1. Ve skutečné demokracii vládne vítěz voleb.
   U nás pověří pan prezident Babiše, i když vyhraje kdokoliv jiný…
   A Babiš nikdy neodstoupí, zapamatujte si to!
   V tom případě jsou naprosto legální občanské protesty a občanská neposlušnost!
   Protože to, co nám tu předvádí Zeman s Babišem, to je totalita!
   Nikoli demokracie!

   1. Babiše taky moc nemusím, ale řeknu to takhle. Volby zase vyhraje Babiš, průzkumy to jasně ukazují a jak říkáte prezident má správně pověřit sestavením vlády vítěze voleb, jak to bývá běžné i v jiných zemích, to taky udělá. Však to taky udělal v předešlých volbách a jistě to udělá i po těchto volbách. Nebo, měl by snad vyprdnout na ústavní zvyklosti a nerespektovat přáni většiny voličů a pověřit sestavením voleb někoho jiného? Bejt tu prezidentem Drahoš, tak věřím, že jako správná loutka demobloku by se na ústavní zvyklosti i přání většiny voličů vyprdnul a sestavením vlády by jistě pověřil až druhou ODS.Takhle byste si to představoval? A proč chcete občanské protesty, proti někomu, kdo má největší volební podporu v zemi? Jen proto, že se vám ten politik, strana nelíbí a chtěl byste tam mít ty své, bez ohledu na přání většiny voličů? Má snad u nás o tom, kdo tu bude vládnout a kdo tu bude prezidentem rozhodovat nějaká uřvaná uliční menšina a ne svobodné volby? Takhle byste to chtěl?

   2. Míla půjde do války za piráty a fialu, no tak jo… bože co to je to míla… totalita je to, co chcete vy, ..akorát to nechápete jak jste eurozmagořená..

 7. Další evidentní propaganda redaktora nejhorší strany pro naší budoucnost. Povstat by lid měl proti Evropské ss nastupující totalitě.

 8. Nejhorší vláda nám hrozí pokud nebudeme bojovat všichni dle svích možností proti neomarxistum feťakum vítačum migrantu Bruselským patolizalum kámošum špindiru z Antify a Německým ultra levičaku z Grüne Partei – Pirátum a jejich děvkám z hnutí Stan !!!

 9. ANO není vítězství, STBák který stojí v jeho čele nám to ještě vysvětlí, ale v tento okamžik to považuji za výhru menšího zla nad větším, protože Piráti a koalice Spolu je esencí čistého zla.

 10. Mrkvičko, Mrkvičko !
  Když už tady tu demokracii, co se dá holt dělat, máme, tak ještě tak mít ty demokraty.
  Na základě výsledků demokratických voleb vyjít do ulic?
  Svatá prostoto, co jsi zač?

 11. Zajímavé je jak média určují kdo je špatný a kdo ne. Kdo je extrémista a kdo ne. SPD, Trikolóra atd to jsou dle médií extrémisté. Zatímco takoví Piráti, kteří jsou zcela jasně extrémistická levicová strana jsou dle médií zcela v pořádku a záchrana demokracie v ČR.

 12. Mrkvička ty debile,takže když nebude po tvém tak se má vyjít do ulic.
  ?Víš máme svobodné volby a co si zvolíme to budeme mít.

  1. Třeba jako nacistické německo?To vzešlo ze svobodných voleb,stačí na to dost nevzdělaných lidí jako vy!

 13. Nevím proč tu dopředu štvete lidi proti sobě a posíláte je do ulic. Volit má možnost každý kdo může. Ale pak by také měl akceptovat jejich výsledky. To je demokracie. Ostatní jsou jen kecy, anarchie nebo další totalita.

  1. Štvou lidi proti sobě, nebot Češi jsou zrádcovskej, udavčskej a zlodějskej národ, který si nesmí vládnout sám. To dokázali během historie vždy, když k tomu došlo. Je to prostě grosse Tschechische gessindl.

 14. Pokud někdo opravdu sleduje zadlužení této země, tak to nejvíce zvorala vláda v čele s vašim “úžasným” Andrejem a Alenkou s říše divů… Naše děti jsou díky nim zadluženi na 22 let dopředu. Jen si je volte…

  1. Ono zadlužování už začala vláda pana Klause.Rozhovor pana Stráského v Hospodářských novinách (nedávám ho celý protože by se to sem nevešlo).
   Stráský: A pokud jde o to kradení, jak říkáte: ano, jedna cesta, jak nechat lidi zbohatnout, je nechat je krást. A cesty, jak lidi nechat zbohatnout, jsme hledali.
    
   HN: Takže to byl záměr?
   Stráský: Záměr to jistě nebyl, ale všichni to podvědomě cítili. (…) Celý spor o privatizaci, ono vytvoření fondů, které pak někam utekly, bylo vedeno myšlenkou akumulovat kapitál do rukou několika lidí tak, aby si mohli sáhnout na velké podniky. Tak, aby se Škodovka nemusela dávat Volkswagenu, proti čemuž Klaus vždycky byl.
   HN: Proč to ale v roce 1997 nakonec skončilo tak nedůstojně? Malé banky krachovaly jedna po druhé, ty velké polostátní měly obrovské ztráty, do toho rozpočtové balíčky, přiznání, že v Česku se krade…
    Stráský: Poznali jsme, že česká privatizační cesta nemůže být čistá, protože tady není nikdo, kdo vyndá dvě miliardy a něco si koupí. (…) A třetí cesta byla nechat banky půjčit úvěry, které se nesplatily. Byla to třetí cesta a vlastně jediná, když krádež nebudeme brát jako oficiální cestu.
   HN: Bankovním socialismem za český kapitalismus?
   Stráský: Musel bych vám odpovědět, že to tak bylo, a dokonce bych musel říci, že to tak bylo vědomě. My jsme si to spočítali, že není jiná cesta než do toho zatáhnout banky, aby našim lidem půjčily. I když to někdo zaplatí a jiný ne. A nezaplatilo se toho hodně, odepisovaly se stovky miliard. Asi v roce 1993 se banky poprvé oddlužily, poněvadž tam byly i staré úvěry, co vznikly za komunismu. To bylo prvních zhruba 50 miliard. Ale pak se ukázalo, že se za pět let kapitalismu udělaly desetkrát větší dluhy…..
   Všimněte si..za komunistů dluh 50 miliard, za pět let vlády Klause 500 miliard.

    1. A ony ty noviny mu patřily i devadesátých letech?Z té doby je ten rozhovor.Asi jste ještě mlád, když si nepamatujete jak to chodilo v devadesátých letech, jak se rozkrádala republika.
     On někdo v jiné demokratické zemi byl za 2-3 roky milionář?A banka mu odputila jeho dluhy, protože zkrachovala a dluhy za něj zaplatil stát?

    2. Ovšem, článek v HN odpovídá pravdě.
     Babiš je (samozřejmě) zbohatlíkem z Klausovy doby
     “vzniku novodobých bohatých”, kteří vznikali krádežemi a tunelováním…
     A tento “Spasitel” v boji proti korupci a tunelování káže vodu a loká víno po hektolitrech!
     Miliardář díky Klausismu!

    1. Mně bude 70 let, takže v devadesátých letech jsem měl asi víc rozumu než Vy, protože odhaduji, že Vám bylo mezi 20-30 lety a asi Vás nezajímalo zadlužování a rozkrádání republiky jinak byste takhle nemluvil (nepsal).Nebo Vy jste neznal pana Stráského?Myslíte, že v novinách lhal?

  2. Milý Radime, tento stát začali zadlužovat politici po roce 1989 v čele s ODS a LIdovcema. Vté době hnutí ANO neexistovalo. Misto dálnic si pan Řebíček koupil vilu v Toskánsku, kam pravidelně zval své spolustraníky v čele s předsedou vlády Topolánkem na porno párty za státní peníze.Takové zlodějny se prováděli pod vedením ODS,TOP 09 a Lidovců každý den. Dnes se chtějí nažvejknout ještě fetáci a tzv. nezávislí. Tak to tedy už dost. Je třeba s nima řádně zatočit funkční justicí

  3. Pane Radime, zadlužování začalo už dávno, jenže zpočátku to nebylo tak markantní. Proč vláda ODS v čele se šlohlpero všechno, co mělo nějakou cenu prodávala cizákům. Aby si mohli rychle nahrabat, protože to na rozdíl od bývalých funkcionářů neměli doživotně. Zadejte si do Googlu “Rozkrádání ČR”. ODS za pomoci ČSSD rozkradla téměř 6 bilionů.

   1. A kdo byli převáženě členové ODS?
    Samí převlečení komunisté. ČSSD to samé.
    Převlečení komunisté, kteří ve velké privatizaci prošli prověrkou, byl jim schválen :privatizační záměr” a už mohli “bohatnout”, čili krást a tunelovat!

  4. Ano, Váš příspěvek má logiku a těžko proti němu argumentovat. Nicméně mi to nedá a musím připomenout, které že vlastně vlády a kterých že to stran naši zemi dostaly do průšvihu, ve kterém se nachází – rozprodáno za pusinku kde co, naše země je ekonomickou kolonií (doc. Švihlíková), naši pracující občané mají trvale třetinový příjem oproti západním kolegům a přitom máme často větší ceny než třeba v Německu. Tak kdo vlastně dostal tuto zemi do hospodářsky a existenčně zoufalé situace? Nebyla to náhodou ODS, ČSSD a několik dalších tzv. “demokratických” stran? A Námořních lupičů se nebojíte? Nebo progresivistické a tudíž neakceptovatelné TOPky? Ovšem ANO rozhodně volit nebudu, ale koho? Toť otázka z čeledi zapeklitých.

 15. Poboha tak koho chcete do vlády? Zloděje z ODS, protistátní ČSSD, TOPku s přiblblou Pekarovou a Langšádlovou, tvrdící, že nejlepší je poslat na Rusa atomovku? STAN a Piráty s jejich drogovým snem, uprchlíky toužící po právu šaría na celým světě s jejich podporovanými pochody živočichů z LGBT komunity, nebo snad bolševika? KDU vždy okamžitě reagující na změnu větru? ANO se určitě nezbavíme. Řešením by snad podle nejnovějších “koaličních” trendů bylo spojit menší strany a urvat, co se dá, aby nám zase nevládla banda zlodějů, lhářů a tunelářů.

  1. Proto je potřeba v co největšim počtu volit SPD a TRIKOLORU ! I po shlednutí dnešní debaty na Primě jsem o tom 100% přesvědčen !

 16. Prosím Vás, demonstrovat proti demokratickým volbám? K čemu nás navádíte? Jaký národ taková vláda

  1. Máte naprostou pravdu, a proto ti Češi, kteří dělají národu čest, se nikdy nedočkají ve svém rodném státě slušného života. Bylo to tak za všech režimů a může za to povaha národa a jím zvolené nebo dříve ochotně tolerované vlády. Voliči jsou prodejní i za šesták.

 17. jeden moudrý muž kdysi řekl,že světu vládne strach a závist, a ta naše milá sebranka ONI,co si říká novináři,se toho očividně drží…stále se zdůrazňuje,sázeje na závist českého národa,že každý bohatý je zloděj,že premiér má miliardy,že asi krade,neoprávněn pobírá dotace,už trapné nějaké čapí hnízdo,…a ono to nakonec už ani moc nefunguje,tak hrdinní veršotepci vsadili na strašení,babiš a spd či komunisti,už dnes přesně ví,jak bude po volbách babiš řádit,populární projídání budoucnosti dětí,…a vše marno,jejich favorité,tedy zase ONI,se stále melou na nepostupovém místě…

  1. Asi jste hodně mladý.
   Babiš samozřejmě kradl, krade a krást bude i nadále, pokud mu k tomu volbami poskytneme příležitost.
   Do vlády šel jen proto, aby mohl ovládnout ministerstvo financí (o žádné jiné místo ve vládě B. Sobotky neměl zájem a okázale to vykřikoval!). Samozřejmě, že Babiš, Schillerová atd. projídají budoucnost našich dětí, vnuků atd.
   Z toho nehospodaření a tunelování státního rozpočtu se nevzpamatujeme ani za 20 let!
   Pokud bude Babiš znovu zvolen, tak nás čeká finanční krach!

  1. V podání Miloše Zemana a Babiše to tak je.
   Zeman pověří Babiše, i když nevyhraje!
   Babiš nikdy neodstoupí.
   To je “demokracie” v podání Zemana + Babiše. To je jejich totalita!

 18. Jen z principu. Pan Mrkvička zřejmě zapomněl že už nějaký pátek máme demokratické volby a lidé k nim půjdou dobrovolně a budou volit toho koho uznají za vhodného; v tuto chvíli nikdo neví jak dopadnou ale už by chtěl voliče i nevoliče znova nahnat do ulic. Možná že tuší že nebude vše dle jeho představ. To jsou ale totalitní komunistické praktiky diktátora.

  1. Pro Standis: v tomto komentáři nejde najít chybu, odhad, střízlivost-perfekt. Ohledně Mrkvičky malinkatá úprava v poslední větě: To jsou praktiky Osla!!!

 19. Neuvěřitelné, pisatel zpochybňuje demokratické volby, a kdyby demokratické volby nebyly zrovna jemu po chuti, tak žene lidi k občanské neposlušnosti, fakt neskutečné jací mrzcí pisálci zde mohou plácat své názory…volby jsou zde demokratické, a komu se to nelíbí ať si táhne své názory prezentovat třeba do Afghanistánu, schválně jak tam bude dlouho živ!!!!

  1. Copak nám už před drahným časem zvěstoval pan prezident Zeman?
   Že pověří Babiše, i když vyhraje někdo jiný!
   To je “respektování” voleb?
   Pokud zůstane Babiš předsedou vlády, krachnou finance.
   Už teď je schodek nejvyšší v historii.
   A půjdeme do dalšího schodku.
   Obyčejným lidem se přidává po stovkách, případně se jim nic nepřidá, státním úředníkům se přidají tisíce, jako držhubné!
   A Babiš a ostatní si rozdělí rovnou milionové odměny…
   Obyčejní lidé to pak budou několik generací splácet, protože vykradená kasa se bude muset postupně trochu zaplnit…Bez zvyšování daní a velkého omezení rozhazování to zaručeně nepůjde!

 20. Neni duvod ke změně. Tim spis, kdyz vudim, kdo by tu změnu k lepšímu realizoval. Pirati, Stan a pod by otevřeli Pandorinu skrinku a to naštěstí vetsina naroda vidi.

  1. O “většinu” se v žádném případě nejedná.
   Protože 25 – 30% oprávněných voličů není “většina národa”.
   Je velký problém tohoto národa, že přibližně třetině voličů je fuk, jak a kdo se dostane k vládě.
   Když půjde k volbám necelých 60% voličů, tak má samozřejmě velkou šanci ta třetina, která byla zvyklá (a rodina to předává dál) již za komoušů volit vládnoucí stranu, tedy KSČ.
   Nyní se tato třetina přimkla k Babišovi, protože Babiš rozdává ze státní kasy, bez ohledu na následky…Babišovi je fuk krach státní pokladny, hlavně, že Agrofert vzkvétá ze státních peněz a z dotací EU…
   Tito zaslepení a nepoučitelní voliči volí svého Spasitele a nepochopí, že je to cesta do pekel. Tento “spasitel” má kopyta a rohy.

 21. Souhlasím s tím, že novinář nemá politicky agitovat… A co se týče voleb, není koho volit. Agenta Stb v žádném případě… a ti další taky nejsou o moc lepší. A pro ty co tady vychvalují ANO… pracujete někdo jako makroekonom? Tak se s někým takovým pobavte.

  1. Co myslíš chlapče a ve Francii, Belgii, Itálii, Španělsku atd. nemají ty tvoje makroekonomy???? Já jen že Francii má státní dluh přes 100%HDP, Belgie asi 130%HDP, Itálie tak 140%HDP a Španělsko si nepamatuji, ale určitě kolem 100% HDP a Řecko dnes tak 180%HDP a by máme kolik – pod 40%HDP????…makroekonome. Není náhodou problém v tom, že celá ta slavná EU jede totálně na dluh a jeho růst navíc EU podpořila tím, že si vzala astronomickou půjčku a svedla to na covid i když by si jí musela vzít tak jako tak, protože Itálie a další země už byly těsně před bankrotem ještě před covidem??? Nebyly to náhodou opostrany, které za rok a půl si tak 100 000x tlachali o tom, jak vláda málo kompenzuje podnikatelům? A titíž lidé dneska řvou, že máme velký dluh – nepřipadá vám to na hlavu??? Jako že oni by víc kompenzovali, ale měli menší dluh a méně zavírali, ale měli by méně mrtvých??? Človíčku, to bych jim nezbaštil ani v 10letech… Jistě, dluh hodně poskočil, ale pravda je, že taková pandemie tu byla naposledy před 100lety a stále patříme mezi cca 5-6 zemí EU, které mají šanci někdy v budoucnu dluh splatit – většina zemí EU už státní dluh NIKDY NESPLATÍ!!!!! Takže ač nejsem makroekonom, tak víc než státní dluh ČR mi dělá starosti astronomický dluh celé EU, který navíc drtivá většina států není schopna NIKDY splatit a který bude kvůli zeleným nesmyslům dál už jen růst a za který těm hovadům, CO MAJÍ 2-3X VYŠŠÍ VÝPLATY NEŽ MY ručíme!!!!

 22. Nejstrašnější představa je Fiala a Pekarová a Bartoš ve vládě. A soc dem mimo sněmovnu. Pak by lidi poznali, zač je pravicový perníček. To by ještě rádi vzpomínali na Kalouska. Uvědomte si, že ať je soc dem jakákoli, drží tu ohled na těch 80 procent dole. Jak tam nebude, chudáci se půjdou pást, to vám garantuju. Modré neřádstvo opět rozjede kapitalismus bez přívlastků. Všechno to zaplatí ti chudáci dole, úplně všechno!

  1. Chudáci dole to zaplatí tak jako tak.
   Babiš přivede finance ke krachu.
   Pak bude muset nastoupit Prozatímní vláda. Budou se muset konzolidovat finance.
   A finance se mohou konsolidovat jedině tak, že se zvýší daně, omezí se výdaje…
   Samozřejmě, těm “malým” se omezí stovky (pro ně ovšem velmi důležité) – ale to množství přinese do státní kasy miliardy…A když se těm malým utáhne opasek pořádně, budou finance konsolidovány během 5 – 10 let.
   Je jasné, že spousta dnešních voličů, možná dokonce všichni Babišovi voliči, skončí na ulici…V budoucnu jistě!
   Protože to jsou lidé bez vzdělání, jen s povinnou školní docházkou, s velmi pochybnou kvalifikací, bez rozhledu a bez samostatného úsudku.
   Právě tito voliči náš stát dostali do té Babišovy smyčky.
   Ale právě tito voliči budou na tom opravdu nejhůř, až státní kasa krachne.

   1. Babišovi voliči jsou lidi bez vzdělání? A s pochybnou kvalifikací? Ale jo, všude je něco. Ale myslím, že zdaleka nejvíc zaslepených pitomců volí i po třiceti letech ODS a podobné echt pravicové loupežníky, a vykládají u toho tyhle klausovsko-kalousovské báchorky, které jsou dávno leda pro smích.

 23. RANDLE MC MURPHY by tedy mohl být konkrétnější, kdo je nácek V TOP 09, nebo jmenovat ty další kriminálníky… ne že by nebyli někteří opravdovými adepty na kriminál, ale ti jsou i v současné politice napříč politickým spektrem … tak proč spílat jen některým?

 24. Je to velice smutné kino pane Mrkvičko, ale omluvou je pro vás jen možná to, že vás při vašem studiu ovlivnili profesoři, kteří vystudovali za komunistů a dnes ovlivňují studenty, aby dělali vše k návratu k totalitě, a nezáleží jaké!!!!! Demokracie je vláda lidu, a menšina se podřídí většině. Nic lepšího zatím nikdo nevymyslel!

  1. oposmečka zase ukazuje co je zas, umí jen urážet…běž do prvomájového průvodu eurosvazáčku,

 25. No nevím, hnát lidí do ulic… spíš by je měl hnát k volbám. Máme demokracii a proto by měli vládnout vítězové. Jestli bude mít vítěz vhodného a jakého partnera, to rozhodnou jen a jen občané. Podřízení menšinového názoru většinovému je demokratické a od toho máme volby, ne ulice.

 26. Tak do ulic nevyjde národ, ale jen feťáci, úchyláci, ekoteroristi a lidi parazitující na soc. dávkách(vše typický voliči Pirátů).
  Ale budou mít podporu ze zahraničí a to od kruhů který berou ČR jako Klondike levný pracovní síly, neplacení daní z dividend a zájmu udělat do budoucna z ČR i odkladiště arabských migrantů.

 27. Jedni kradli, druzí kradou a když je někdo na zvážení tak je v koalici s někým nevolitelným, těžká volba.

  1. jedni kradli, druzí kradou a ti co se krást chystají volby v kapse nemají.Až je v kapse budou mít, bude sranda /legrace/ tady žít. Zdravím ODS a celý jejich slepenec!!!

 28. Tak od toho tu jsou snad volby, aby se ukázalo koho chce většina národa. Kdo dá dohromady víc křesel, za těmi stojí i většina národa, tak co tu vykřikujete o vycházení do ulic? Nejsem voličem ani ANO ani SPD, ale pokud vyhrajou, tak jen proto, že za nimi stojí většina voličů a menšina by to měla respektovat. To je demokracie o které tu křičíte.

 29. Pane Mrkvička, brečíte zde hezky, ale bohužel, na špatném hrobě.
  Nejhorší vláda by ale byla, kdyby se k tomu dostaly ty dva slepence, kteří se spojily jen proto, že by si bez spojení ani neškrtli. Bohužel ,jsou nevolitelní a musíte jít brečet jinam.

 30. Listopadová revoluce tu už byla. Nyní chystá opozice Velkou říjnovou revoluci. Volby nevolby. Akorát Lenin jim chybí. A na Vltavě neparkuje Aurora. Svatý Václave dej si bacha abys smíchem nespadl z toho koně

 31. Mě je úplně jedno kdo bude vládnout . Která strana to skutečně vyhraje . Jestli se opozice nedokáže vzpamatovat a prohraje , pak to beru , že je neschopná . Možná ani by nedokázala také dobře vládnout . Když dělá chyby v předvolební kampani asi nestojí za nic . Já beru život takto . Vždy budeme mít život jen o dvou kůrkách a takřka živořit . Nerozhoduje , kdo vládne .

 32. A kdo rozhoduje o vládě? Svobodné volby, nebo Mrkvička??? Vždycky se najde někdo, komu se to nebude líbit. Ale většina je většina a nemůže se podřizovat menšině. Nikdy….

 33. Že bude výsledek voleb nejhorší možný, je beze sporu. Ovšem burcovat proti němu ty, jejichž rozhodnutím vznikl je poněkud, ehm, dejme tomu nemoudré. Bohužel, možná až stát a voliči padnou na ústa, pak se možná něco změní. Do té doby se musíme smířit s tím, že kdyby měla domácí zvířata volební právo, nemohl by být horší, než ten budoucí. Je to jen a jen obrázek úrovně národa.

  1. Ty Mrkvo,
   když, už nabádáš k protestu a pochodu do ulic, tak taky napiš proti čemu by tam měli lidé protestovat? Asi proti demokratickým a svobodným volbám? A určitě to bude platit i kdyby hnutí Ano nevyhrálo, že?

 34. No nejhorší možná vláda by autor určitě nenapsal jestliže by seděl v horkém křesle sám ….

 35. Ale jdi ty brebto.Podle mě jsi nějaký aktivista-ale dávám tiza pravdu- byť jsem nevěřící,říkám – proboha svatého,jenom né probruselskou pětku.Jinak – pokud bys to nevěděl,volby v naší zemi jsou demokratické- pokud víš,co to znamená.

 36. Národ bude muset vyjít do ulic ? Horší demagogie než bolševici. Národ musí vyjít k volbám, kde většina rozhodne. Kdo volit nechodí, může naříkat jen sám na sebe. A tak to má být. Rozhoduje se u demokratických voleb, né řvaním chátry v ulicích. Tam by šli řvát jen voliči v demokratických volbách poražených stran, tak proč by měli cokoliv určovat ?

 37. Proč by měly mít nadcházející generace lepší život? Co by to bylo za spravedlnost? Naštěstí mládež k volbám nechodí, takže je snadno přehlasujeme!
  youtu.be/_JNOv1TXVpg

 38. Hloupý název tohoto článku k volbám, vybízí k občanským nepokojům. Pokud budou volby platné, což lze předpokládat, tak v normální demokratické společnosti se jejich výsledky vezmou na vědomí. Výsledky v Praze, která volí většinou odlišně než ostatní kraje, neznamenají názor celé republiky. Složení vlády bude takové, na jakém se po volbách politici domluví. Nechme budoucí vládu pracovat a plnit úkoly, které si v koaličním společenství programově vytyčí!

 39. No, prakticky všechny ty komentáře jenom potvrzují, že tahle země půjde do volbách definitivně dopr…..přemýšlím kam emigrovat…v téhle zemí nenávisti zaprděných Čecháčků se mi žít nechce

  1. Nás, co volíme komunisty, tak každý posílá do KLDR.Vám bych doporučil Ameriku, protože tam Vás alespoň na ulici zastřelí buď duševně vyšinutí lidé (protože tam je přece všechno dovoleno) a nebo policajti, když jim budete odporovat.

   1. Ehm tak to jste v USA nebyl .. klidně se tam dá procházet a nestříli se tam každej den . To by v USA mohli říkat že CR je nebezpečná když tam vybuchujou muničáky. Nebo to , že když vylezete z letadla tak vás na každém kroku budou chtít v čr okrást (jako v ankh morporku) 😀

  2. Takže když nedopadnou volby podle toho,jak si přeje nějaká Mrkvička,tak zbytek zhrzených,tedy menšina, má vyjít do ulic a zvrátit demokratický výsledek voleb. Tatko si představujete demokracii? Takže mají vládnout ti,které si národ nezvolí.Zvláštní myšlenkové pochody. Rrespektive preferujete totalitu.

 40. Volby jsou svobodné, jak jsme kdysi dávno chtěli, takže není důvod dupat nožičkami, když se nám nelíbí jejich výsledky. Naopak, je třeba demokraticky respektovat většinu, ať už to bude kdokoli. Ale klidně ať si pak jde pár přivandrovalých studentíků pokřikovat někam na náměstí, když se na to tak těší, že ještě neví proč, ale už to domlouvají :-D. – to nikoho moc nezajímá.

 41. Další demagog který si myslí že má právo určovat, koho by měli svobodní lidé volit a tím jim určit vládnutí v naší zemi. Kdo těmto samozvaným šmejdům dává právo aby nás masírovali svými bláboly? Měli by jít sami do ulic a něco udělat pro naši společnost co je smysluplné a nevede k rozdělení. Zřejmě pan Mrkvička dostal vyšší prémii za svůj štvavý článek za který by měl jít sedět.

 42. Mrkvičko, občanská společnost vyrazí ne do ulic, ale k volbám a demokraticky zvolí své zástupce. Pokud se ti výsledek nebude líbit, tak si dej ty demokrate každé ráno před zrcadlem přes hubu.

  1. To je jen špička ledovce a to se zatím dostali k moci jen v Praze – kdybyste věděl co se děle kolem Metra D nebo tu frašku s Libeňským mostem, nebo jak se Piráti scházeli s ředitelem JCD… a ten chaos, který udělali ve všem na co v Praze sáhli a to nemluvím o stovkách milionů vyhozených za naprosto zbytečných cyklopruhy, kde v průměru projede na kole tak 10lidí za den a nikdy to o moc víc nebude – víc jsou vytížené dětské klouzačky nebo psí záchodky:):)

 43. Na rozdíl od zeleninového autora článku jsem toho skromného soudu, že na tu bídu, jakou česká politická scéna oplývá, je právě tato varianta (ANO + SPD) ještě tou nejlepší, jakkoli má daleko do ideálu (ale o tom už nemá význam ani uvažovat).

 44. Ať to dopadne jakkoliv bude to tragedie. Od té “slavné” nerevoluce v 89 tým to jde od deseti k pěti. Každá další vláda je jen ještě horší a šílenější. A když už si člověk říká, že horší to už být nemůže, tak mu borci předvedou, že fakt ještě může. A Bureš s kýmkoliv jistě předvedou, že to jde posunout o další “levl” .

  1. Něco na tom je a proto rozhodně nebudu volit opostrany. Když vládl v Praze Bohm, tak sice kradl jako straka, ale přece jen toho hodně udělal a mělo to hlavu a patu. Pak přišel tuším Svoboda a stálo to za prd. Pak (nebo před) ten mladý tajtrdlík, ten nevím jak se jmenoval. U Krndy jsem se Stropnickým jsem si myslel, že už to nemůže být horší a z omylu mě vyvedl hříbek a spol… Babišovo Čapí hnízdo je směšná suma – asi 10x víc nám pustil žilou jen Julínek a ten jeho “výhodný” prodej stovek nemovitostí v balíčku – jen na téhle levárně stát prodělal stovky milionů a to je jedna malinká kauza.. Proti penězům, co se vytunelují pod taktovkou Pirátů na metru D je čapí hnízdo jako lízátko… Taky čekám na někoho lepšího, než Babiš a než se objeví, tak rozhodně nebudu experimentovat se střapatým týpkem, který chce řídit stát a sám bydlí ve 40letech v podnájmu a ještě oblejzá akce extremistů z Antify…

 45. Tady se někdo bojí SPD jak čert kříže ? Že by sami “studenti” genderu, humanitních oborů apod. Máte strach, že nedostanete X miliónů za nic nedělání do vašich “neziskovek” ? Neustále se straší Ruskem a EU se svým green dealem, migrací snad nikomu nevadí ? To jako vážně ? Takže raději chodit pěšky, vraždy, teroristické útoky a poklonkovat říši ve všem co řekne ? Zdražování tepla (emisní povolenky jsou výmyslem EU), energií, možné blackouty ? A někdo, kdo s tím nesouhlasí, tak je debil a neměl by mít volební právo ? Tohle je ta správná západní “demokracie” ?

 46. To je pravděpodobné a je to velmi dobře, ANO+SPD, co by jste chtěli lepšího? Když ANO dostane cca 30 % a SPD 15%, to je celkem 45% a to je ideální stav. Modré straky s Kalouskovým zlodějským výběrem TOP, ti nepřipadají v úvahu, protože už jednou nám všem, názorně ukázali, jak jde totálně rozkrást stát a jak prezident při ukončení funkce, umí podělit kamarádíčky. Tak čemu se divíte????

 47. Mame demokracii, tu jsme preci chteli. Kazdy si muze svobodne vybrat stranu. Pokud vetsina lidi vybere treba ANO a SPD, tak at vladnou. Ale prijde mi sileny nadpis tohoto clanku. “Této zemi po volbách vážně hrozí nejhorší možná vláda. Národ bude muset vyjít do ulic.” Proboha kdyz si preci vetsina nekoho demokraticky zvoli, tak to musime prijmout Co to je za blbost, jit do ulic kdyz nekdo demokraticky vyhraje? Uprime je mi jedno kdo bude vladnout. Predpokladam, ze soudy by k volbam nepustily extremisticke strany a to povazuji za mnohem dulezitejsi.Nechapu redaktora jaky by tu chtel mit rezim. Nelibil se nam komunismus, ze jsme nemeli mimo jine svobodne volby, ted mame demokracii a kdyz vetsina nekoho zvoli tak mame jit kvuli tomu do ulic?….proboha kam to lidstvo speje

 48. To vyřeší jedině zemřít. Buď já (my), nebo Bureš. Stejně se zbavil můj dědeček komunizmu: umřel.

  1. Znam jednoho ten taky umrel a zustal poněm bordel na pátou a dnes se po něm jmenuje letistě akorat byl s komunistama a s STBákama jedna ruka .

 49. Mrkvičko, Mrkvičko, měl by jsi navštívit Chocholouška, ale jinak doma jsou všichni zdrávi a tobě jíst chutná, že….???

 50. To je výzva k anarchii, popření demokracie a k občanské válce??, když si většina zvolí ANO a SPD tak jako budu volit já, vy pudete do ulic a budete dělat bordel, protože nezvítězily vaše zelenošílené eorpslepence tlačící sem greandel likvidaci ekonomiky,migraci likvidci autoprůmyslu ničení energetiky díky jejich zelenému šílenství???

 51. dyť budou volby, proč po nich chodit do ulic ? Pokud nemám koho volit tak nebudu volit, a né volit a pak remcat někde na náměstí. V těch volbách je taková síla s které mají politici strach, že tam nikdo nebude. To bych bral jako rozumný nátlak na strany. Na náměstí si vás nikdo nevšimne, hlavně, že už mají koryto

 52. Mrkvička je idiot
  Jinak to nejde napsat
  Odsak populista a ještě ty hovna napíše veřejně
  Se divím vlastně nedivím Seznam je to samé

 53. Hlavně nevolme strany co chtějí zavést euro,už takhle budeme díky zeleným v ….a s eurem se můžeme jít už jenom napást trávy,bydlet ve chlívku a umýt se 1 za čtrnáct dní,no možná ještě červy nám dají k jídlu…

 54. Pane Mrkvičko.
  O čem to to píšete,k čemu lidi nabádáte.Jsme před demokratickými volbami a vy štenkrujete lidi k občanské neposlušnosti. Nevím jak vyjádřit slušně nepřijatelnost tohoto článku.Asi slovem hovado.

 55. Bohužel svobodnými volbami se lze provolit k diktatuře.Jak si posteskl kdysi Werich:Je to sice vůl,ale vůl z vůle lidu.Uroveń vůdce odráží úroveń národa.

 56. Národ vyjde do volebních místností a tam projeví svou vůli. Říká se tomu demokracie, ty Tragéde.

 57. Pan redaktor si osobuje názor, co je pro občany nepřijatelné. občan vidí ,že nakonec ani nedostane důchodce nic navíc,protože to bude podle zákona. P.Pekarová dnes řekla-kde na to vezmem? Ale na námitku,že poslancům stoupnou platy o 6000Kč, to prý jsou zanedbatelné peníze. Jediná SPD navrhla před 3lety platy zmrazit,ale nikdo se nepřidal. SPD je přeci extremistická.
  Ty účelové koalice jsou vůbec sprosté podvody na voličích. Jak se dostanou do sněmovny společně, tak se opět rozdělí a budou mít své kluby -to jsou další peníze navíc a předsedy plat 125tisíc a další výhody a prebendy.
  Politik má sloužit lidu ,Babiše nesnáším,obral i mě,ale umí se unii i postavit, zato opozice se jen plazí ,pokud přímo nežaluje v Bruselu. O různém vycucávání rozpočtu přes neziskovky-škoda mluvit.

 58. Ještě jedna myšlenka-PANE REDAKTORE:
  Není to účelové spojení STRAN do koalic jen pro zisk procent ve volbách a následné rozdělení STRAN vlastně to samé , jako když p.Babiš převedl stavbu Čapího hnízda na rodinné příslušníky pro zisk dotace a pak to vzal zpět, protože by to zbankrotovalo?
  Každému,co jeho jest!

 59. Vážený pisálku, vy jste mi tedy “demokrat”!!! Proč by měli jít lidi do ulic, když se tam nedostanou “ti vaši”? Tedy eurobolševici Piráti a SPOLU? Už jen z představy této sebranky u koryta (z nichž mnozí nám již ukázali, jak umí rozkrádat stát) je mnoha lidem v naší zemi nevolno… A půjdeme my, komu tato sebranka vadí, také do ulic, když ti vaši vyhrají? Ne, nepůjdeme, protože jsme demokrati. Upozorňuji, že nejsem ani volič ANO – eurohujery zásadně nevolím a je jedno, z jaké stáje, ale pokud je zvolí většina, tak jde o demokratickou volbu. A SPD si do koalice nevezmou, neboť by to nevydýchala jak jejich skutečná šéfka Jourová, tak podobné koalice nepovoluje ani liberální europarlamentní frakce, v níž je ANO.
  Každopádně, NIKDO, kdo protestuje proti demokratické volbě, či k tomu burcuje, není DEMOKRAT. Nejste jím tedy ani vy…

 60. Lidi nejsou hloupí, moc dobře si pamatují, co tady “vláda rozpočtové zodpovědnosti” napáchala. Opakování tohoto scénáře nesmíme připustit.

 61. vláda aktivistů udavačů obdivovatelů bezpohlavních zmetků nemakačenků umělců vítačů ……. by byla opravdu pohřební pisen této republiky

 62. Tak lidi by hlavně neměli dát na podobné žvásty, jako v tomto článku a měli by volit strany, které opravdu chtějí něco změnit, tzn. chtějí jít do vlády a pracovat. Bohužel ty slepence SPOLU a PirSTAN se jen soustavně proti něčemu vymezují, zřejmě chtějí jen dobře placená koryta a klid v opozici. Hlas pro ně je ztraceným hlasem. Pak ať jejich voliči nechodí brečet po náměstích….

 63. Tak zas jeden s IQ houpacího koně?Volby ještě neproběhly a už zve davy na Letenskou hulákárnu.Nějak ses té demokracie lekl a začínáš mít nabubřelou chlebárnu jako duče?Tak pozor na to inkouste.Svobodné volby rozhodnou a ne nějaký okrajový písálek.

 64. Zdravím, nechápu proč by měl národ povstat a jít do ulic? Přeci volby jsou právě smyslem demokracie! Pokud bychom vyšli do ulic, pak vlastně popíráme tu svobodu voleb! To se můžeme rovnou vrátit k totalitě… Demokraté očividně neumí prohrávat!

 65. Pan Mrkvička vyzývá k “Majdanu”? Výsledek demokratických voleb se neuzná a půjde se do ulic? Takto si pan novinář Mrkvička představuje demokracii?

 66. Cokoliv bude lepší než slepenec těch bruselolezců!! Kteří mám prodají poslední pole a strom cizímu kapitálu! Dej si pohov neziskový Mrkvičko! Nikdo do ulic nepůjde, když bude vládnout ANO s SPD!!

 67. A Vy jste jako kdo,že tak haníte lidem zvolených lidmi, kteří to tady vedou? nepatřite náhodou do te pražské kavárničky, která jen mele a krade?!!! a mně to připadá, že ANO. Hňupi, jako jste Vy z různých nemocných rádoby redaktorů, by se měli hlavně pořádně dívat a v první řadě uznávat presumpci neviny, jako je to běžné v každém státě, výjma ČR nebo jim podobných postkom státech. Všichni jen řvete, ale nikdo němá žádné důkazy!!! Proč???

 68. Jake ulice na co se u nas podivate nic nefunguje vlada nema zadny vyznam je jedno kdoje u koryta podstatne je prezit jako v prirode zvirata msji starost jen o jidlo to nastane i zde

 69. Pan Mrkvička brečí nad nesprávným hrobem.Národ nikam nemusí,snad jen v případě,že by volby vyhrálo PirStan nebo trojkoalice Spolu,ale tomu nevěřím ani náhodou.

 70. Pan Mrkvička se asi zbláznil- Starosty , ODS, TOP-09 může volit jen sklerotik co si nic nepamatuje , Piráty ten co zapomněl na ,,nápady” jejich lídrů jako Ferjenčíka , jeho ženy a dalších.
  Pan Mrkvička je zřejmě příznivcem ,,Milionu chvilek”-což potvrzuje první větu.

  1. Nemyslel jste tu “chytrou” Olgu Richterovou? Tak to je jeho sestra. Zrovna dnes jsem o něm hledal rodinný stav,a jestli má děti z pohledu jeho výroků o sňatcích homo a volné lásce. Rodinný stav je taky pro mě měřítko volitelnosti . Jen klasická rodina je budoucnost státu.Jinak jednou je radní v Praze-dnes kandidát na Pardubicku, jak svého času VV-veverky.

 71. Bych řekl, že pan Mrkvička by prostě měl spíš doporučit lidem jít volit, aby výsledek voleb byl skutečně “většinový”. Pak není třeba se po volbách scházet a protestovat proti řádným demokratickým volbám, nebo jsou i o tom pochybnosti ? Co si zvolíme to ať máme, nic jinýho si nezasloužíme.

 72. A máte tu problém jako hrom . Fixlující průzkumy . ANO 33% a SPD 17 % A to je výsledek Vašeho antibabiše . Gratuluji

 73. Když čtu zdejší příspěvky, nevycházím z údivu! Kritizuje se zde ODS (a spol.), ale ani slovo o zločincích z ANO! To co trvalo ODS celá desetiletí dokázalo zločinecké ANO v pár letech! To jste chrápali v jeskyni nebo co? Ta nejhorší možná volba je pokračování největšího zloděje v dějinách ČR jménem ANO!

 74. A který národ?? Ta většina která si zvolí většinovou koaliční vladů nebo Ti kteří byli neúspěšní. Nefandím Babišovi, nemám ho rád a myslím si, že by měl skončit v kriminále (i když ne zrovna za Čapí hnízdo) ale tyhle kecy jsou popřením samotného základu demokracie – práva většiny vládnout…

 75. Myslím si, že pan Mrkvička by měl vyjít do té ulice, zabočit za roh a tam si naliskat. To k čemu zde vyzývá je v demokratické společnosti zcela nepřípustné. Vlastně vyzývá k nerespektování demokratických voleb. To znamená, že on sám není demokrat a to je velmi smutné, protože demokraticky smýšlející člověk respektuje volbu většiny, i když nevyhrál jeho kandidát. Vyzývat v takovém případě lidi k neposlušnosti a vyvolávání nepokojů jen ukazuje na pokleslou morální úroveň tohoto člověka.

 76. Je čas dát SPD šanci ve vládě, proto je budu volit. Třeba se úplně odpálí, ale ta ostrakizace hysterická ze strany aktivistů, ať už novinářů nebo těch z neziskovek, je přehnaná.

 77. Národ bude muset vyjít do ulic? A to proč? Protože nebudou zvoleny ty podivné slepence politických stran, jejichž individuální šance na zvolení, byly velmi pofidérní a jejichž politika, se u značné míry z nich projevila jako zhoubná pro lidi, případně by se zhoubnou mohla stát v případě zvolení? To ani pan Mrkvička nemůže myslet vážně, nebo ano?

 78. Na rozdíl od autora se domnívám, že konflikt s Evropskou unií s díktátorskými sklony by nebyl od věci. Jsme snad ještě suverénním státem a zasahování EU do ekonomických a zejména politických zájmů členských zemí není na místě, pokud chce EU přežít a jí organizovaná (nikoliv diktovaná!!!) spolupráce má mít perspektivu.

 79. Já si osobně myslím že nějaká větší rebelie vůči EU rozhodně není na škodu, takže pokud k ní ANO společně s SPD přistoupí nevadilo by mi to. Ten tlak na zelenou ekonomiku je neúnosný a už teď ho hodně pociťuje běžný spotřebitel. Ta inflace sem nespadla z nebe a značný podíl na ní má právě zelenání na západ od našich hranic. Přitom zbytečně. Pokud budeme o pár let déle vypouštět CO2 nic tak hrozného se nestane. Pokud přistoupíme na současný tlak povede to k obrovskému propadu životní úrovně. A já osobně už mám dost tohoto programového “antisobectví”. Žijeme jen jednou tak si určitou životní úroveň na kterou jsme zvyklí zasloužíme. A jestli tu kvůli tomu budou naši potomci za 50 let mít o stupeň nebo dva vyšší průměrnou teplotu tak si myslím že se jim kvůli tomu nic nestane a nějak to přežijou. Nemůžeme furt myslet jen na ně a sami se brát u huby

 80. Tomáši máš to ve své hlavičce srovnané, ale ne moc dobře. Spousta lidí vždy nebude souhlasit s někým koho zvolila jiná část národa, tak jim poraď něco chytřejšího než jít do ulic. Měl by si začít se živit prací a ne psaním nesmyslů. TO UŽ TU BYLO – že TOMÁŠ NEVĚŘIL !

 81. Ja jen proste chci doufat, ze lidi chteji pro sebe a sve deti lepsi a svobodnejsi zivot a dokazou rozeznat do oci bijici zlo a bezpravi jakeho se nam prave dostava pod nynejsim ANO. Chci doufat ze lide nechteji platit 4x vice za sve byty a zdecimovat sve penezenky novymi danemi PIRATU. Slepence mrtvol, ktere nejsou ani schopni kandidovat sami za sebe je ocividny podraz. Ja budu volit SPD ,ktere nemeni svuj program at ma sanci ukazat co umi.

 82. Chtěl bych je npřipomenout výrok Miloše Zemana před volbami prezidenta: všichni říkají, co by kdyby mohli, skrátky pouze sliby, já říkám, co jsem udělal!. Vážení příští voliči, prozkoumejte, co ta všechna pakáž doteď udělala, korupce, rozkrádání, podvody, praní špinavých pěněz, zdražování, a taky v neposlední řadě “úprava” vlastní “almužny”! A pak se rozhodujte, zda zlodějové jsou to pravé!

 83. jakože poražení musí pak vítěze svrhnout pučem??? :-)))))) **Této zemi po volbách vážně hrozí nejhorší možná vláda. Národ bude muset vyjít do ulic. Komentář Tomáše Mrkvičky**
  je skutečně umění najít a do voleb nominovat někoho eště horšího než je zeman, tedy knížete a akademika :-))))) a horšího než babiš, tedy kalouska :-)))))

 84. PO DEMOKRATICKÝCH VOLBÁCH A VYTVOŘENÍ VLÁDY, KTERÁ BY VZEŠLA Z TĚCHTO VOLEB PAN “REDAKTOR” PÍŠE……
  “V takové chvíli by bylo na místě, aby se občanská společnost opět sjednotila a vyrazila do ulic.”
  
  TO JE NABÁDÁNÍ K NEDEMOKRATICKÉMU PŘEVRATU. TADY TO SMDRÍ NEDEMORATICKÝM JEDNÁNÍM. ŽE VÁM NENÍ HANDA PANE PISÁLKU..
  V KOMENTÁŘI MĚLO ZAZNÍT:
  “V takové chvíli by bylo na místě, aby se občanská společnost opět sjednotila a šla volit změnu.”

 85. Do ulic: komentář Tomáše Mrkvičky-taky na hubu nebo kytičky, pro slepenec ODS laskonky nebo rakvičky.

 86. Této zemi opravdu horzí nejhorší vláda – vláda neobolševiků z Piratosanu s eurohujery ze SPOLU , tomu je potřeba zabránit za každou cenu

 87. Největší nebezpečí pro demokracii jsou lidé, jako je autor, který prosazuje, aby národ vyrazil do ulic, pokud svobodné, demokratické volby nedopadnou podle jeho představ. Už vidím Milion chvilek a podobnou lůzu, jak demonstrují, protože ve vládě není TOP 09, nebo Piráti. Pochybuji, že by voliči ANO a SPD vyrazili do ulic, pokud by volby nedopadly podle jejich představ. Holt lidé, kteří si nejméně váží svobody a demokracie mají největší zastoupení v řadách Milionu chvilek a mezi voliči TOP 09 a Pirátů….

 88. Jaképak vyjít do ulic? V listopadu 89 jsme přece chtěli svobodné volby, tak snad bychom měli ctít jejich výsledek!
  Autor článku se musel dočista zbláznit a to i přesto, že je nadevší popchybnost voličem jednoho z těch dvou děsivých slepenců.

 89. Co to ten novinářskej hajz Mrkvička tady píše. Povolává lůzu do ulic. Není to trestné – nabádání k útoku na demokratický výsledek voleb. No to je strašný čeho je ta novinářská žumpa schopná. Panpresident Zeman má o těch novinářích pravdu. Je jsou to příživnické vši, které nikdy nic nevytvořili a nic naší společnosti nepřináší jenom parazitují na práci našeho lidu.

 90. Mě na tom udivuje, s jakou lehkostí autor předjímá, že budeme brojit v ulicích proti vládě, kterou si den předem zvolíme v demokratických volbách na základě známých informací. To je totiž fakticky protest proti výsledku voleb a potažmo proti volbám samotným. Ať demokratické volby dopadnou jakkoliv, jejich výsledek demokrat respektuje, i když se mu třeba hrubě nelíbí.

 91. Koukám jako blázen na psavce tohoto článku,moc rychle zapomíná na to co tyto strany (ODS a spol) poondily a vůbec je nezajímal obyčejný pracovní lid.Kdo kdy přišel k penězům od jiných stran,normální pracující určitě ne.Lidé bděte prosím!!!

 92. Nějaký Tomáš Hrdlička taková nula, nabádá lidi aby vyšli do ulic (demokrat)Je to štváč a takoví patří někam tam …

 93. Ja nevim kolikrat musi jeste Okamura rict, ze nehce s Babisem sestavovat vladu, nez to konecne tihle pisalci pochopi. Nepochopitelne staveni SPD do vlady s ANO, ktere tady bezi nekolik let, ale absolutne neni realitou, je pokus velkych proevropskych medii poskodit zaroven ANO a zaroven SPD. Za me je vetsi sance, ze s Babisem pujde Spolu, nez SPD. Srovnejte si fakta, pane autore, a pak muzete napsat komentar, ktery bude obsahovat fakta a ne pohadky.

 94. Tady není nad čím přemýšlet, vyhraje ANO s cca 28%, druhá bude SPD s cca 15%, což celkem dává 43% volebních hlasů a vítězství ve volbách s tím, že už nebude potřeba žádných povolebních úprav. Do data voleb voliči rapidně upraví počet hlasů pro Piráty, ODS, TOP a to směrem dolů. Takže tak nějak…

 95. Autor článku pominul fakt, že demokracie je o podřízení se menšiny, rozhodnutím většiny. Tyto články vyzývající k nerespektování výsledku voleb nejsou na místě!

 96. Popravdě netuším, kdo je Mrkvička. Ale doufám, že to popsal správně. Ono je to, přes jeho vyděšenost, jediné slušné řešení. Nechápu jen, kde vzal ty řeči o Babišově kampani. Babiš nemusí dělat vůbec nic, všechno za něj dělají jeho konkurenti a vyzyvatelé. A s Čapím hnízdem už dejte pokoj. Je to skoro jako Me too, kde se vytahují 50 let staré kauzy.

 97. Okamura už žádné voliče nesežene . On už dobrovolně vyměnil program za poslanecká koryta a nemravné platy . Okamura se začal vymezovat proti ANO i Babišovi a řekl , že s ano do vlády nejde . Jemu pasuje – brát plat a nemít žádnou odpovědnost . Mě osobně zklamal snad nejvíc ze všech a v podstatě zradil své voliče . Teď může planě plkat v parlamentu a nic se neděje . Akorát , že na jeho zradu doplatí všichni .

 98. Tyto volby jsou podvodem vůdči voličům,do vlády se dostanou strany,které by se jnak do parlamentu nedostai,je to účelévé,aby se spátky dostalo ODS

 99. Tak tento článek není vůbec napsán nestranně,dýchá z něj jednostranná orientace v politickém smíření oproti lidem, kteří to myslí s naší zemickou opravdu vážně- a pobízení k případné vzpouře,tak to už je opravdu facka demokracii,co kdybyste to vážený pisalku nechal na občanech samých,jak si sami zvoli?

 100. Tak takhle si Mrkvičko představuješ demokracii – když vyhraje tvůj kandidát (strana), tak je to v pořádku, ale když někdo, kdo se ti nelíbí, tak vyjdete do ulic???? A co když vyhraje někdo, kdo se nelíbí mě – taky mám právo vyjít do ulic s dělat humbuk??? Nemyslím jen já, ale ty miliony, co pro vítěze hlasovali (teoreticky budou hlasovat). Nejsem sice odborník na politologii, ale to mi nepřipadá jako demokracie, ale jako totalitní manýry velmi podobné bolševickému únoru 48… Nebo jinak – Mrkvičkům určitě vadí režim v Číně, kde si lidé ve volbách vybírají z kandidátů pouze jedné strany, ale zásadě nám tady ten samý člověk klidně říká, že lidi mají vlastně právo volit POUZE 5 opostran a pokud zvolí někoho jiného, tak vyjít nespokojení voliči do ulic a násilně (nátlakem) změnit výsledky voleb????? Fakt jo???? Pravda, vyrostl jsem za socialismu a i když jsem za něj žádné “volby” nestihl, tak se mi představa, že mám vybírat jen z komunistů, vůbec nelíbila a to jsem byl ještě dítě. Mrkvičková demokracii kdy mi Mrkvička a jemu podobní předvyberou několik politických stran, které mám volit se mi nelíbí o nic víc než ta bolševická…. Hranice jsou otevřené – pokud se někomu nelíbí princip demokratických voleb, může se přesunout někam, kde občany s volbami neotravují vůbec jako je třeba Afganistán, nebo kde se to (nejspíš) ohne, aby zvítězil Lukašenko i když si myslím, že ten by vyhrál i kdyby se nepodvádělo, jen s menším náskokem. Buď to a nebo se člověk holt musí smířit s tím, že má většina lidí jinou představu kdo je zmetek a koho nezvolí naopak koho zvolí. Pokud jde o EU, tak to je pro mě horší totalita než bolševici a do smrti se budu snažit, abychom z toho vězení vystoupili a děti vychovávám tak, aby v tom pokračovaly… Mám na to právo, nebo v té Mrkvičkové demokracii musím tu stupidní zvrácenou EU na věčné časy milovat????

 101. Lidé mají svůj mozek, v rozhodování pomohou zkusenosti se zlodejskymi bandami ODS, TOP09 atd a hlavne pirátská nabubrelost a sebejistota prosazovat migranty, manželství pro bukvice, x pohlaví atd

 102. Kdybych já byl vítězem voleb (což nehrozí, nemám na to schopnosti), pak bych se snažil ovlivnit kulturu psaného slova. Asi by to bylo obtížné, ale takoví předjímající pisálkové, kteří všude byli 2x a od všeho mají klíče nás ukazují ve velmi zlém světle. Pane Mrkvičko, jistě se to nedozvím, ale chtěl bych číst Váš výtvor, kdyby Vám šéf nakázal napsat seriózní politickou reportáž, která ukazuje možný vývoj. Nikoli tyto na bůhví čí objednávku napsané sračky.

 103. Lidé budou volit menší zlo. Nicméně je nutno konstatovat , že nejzapornejsi roli nemají politikové a politicke strany ale hrají nejzaporneji média a neziskovky !!!!

 104. Nejdůležitější ze všeho je, aby si každý moc dpobře promyslel, jestli hodí svůj hlas těm proradným komančům.

  1. Nejdůležitější ze všeho je, aby si každý moc dobře promyslel, jestli hodí svůj hlas těm proradným ODSákům.Vy nevíte jak jsme platili Železnému 10 miliard za prohranou arbitráž?A to se tenkrát v televizi kasal, že to je jen 1000 Kč na každého občana a stát to unese.Jenže on se napakoval na Nově (zakládal ji s pomocí američanů a pak s nimi vyje…al).
   Takže proč bych měl házet svůj hlas někomu, (respektive straně, která už tenkrát podporovala okrádače státu) a která nám rozprodala tento stát jenom kvůli tomu abychom sem natáhli zahraniční investory.
   Asi jste narozen po revoluci, když takhle mluvíte (píšete), protože jenom lidi narozené po revoluci mohou mluvit takovéto nesmysly.
   Víte co se říká?…Lepší je jednou vidět než stokrát slyšet.A Vy jste příkladem, že jenom slyšíte, ALE NEVIDĚL JSTE.

 105. Samozřejmě,budeme ignorovat regulérní výsledky demokratických voleb a půjdem “veledůležitě” demonstrovat do ulic. Ještě, že žijeme ve svobodné zemi !

 106. “…a nadále by si vesele kupovali voliče rozdáváním, na které stát nemá peníze.” Což “státotvorná” ČSSD samozřejmě dnes nedělá…

  1. Ale vždyť toto dělaly všechny vlády po revoluci, akorát tenkrát se peníze přihrávaly ODS.
   Kdo myslíte, že zaplatil za Železného za prohranou arbitráž za Novu?My, daňoví poplatníci.Kdo myslíte, že zaplatil za Bémovu kampaň…Praha olympijská?Opět my, daňoví poplatníci.A tak bych mohl vyjmenovat desítky kauz kde jsme platili za ODS jejich dluhy či vytunelované podniky.
   Asi jste ještě mlád, když si nepamatujte jak se rozhazovaly peníze za ODS.
   Víte co se říká?Lepší jednou vidět než stokrát slyšet.Jenže Vy jste příkladem toho, že jenom SLYŠÍTE, ALE NEVIDÍTE.

 107. Jasně ty chytrej odeesackej apiratskej blbe .Nasta tvá koaliční mafije vobere ovse co ještě mame

 108. Takže navrhujete jakýsi hotfix demokratických voleb, pokud se Vám jejich výsledek nebude líbit.

 109. Jasně. Ať už bude vláda jaká chce, vzejde z demokratických voleb s většinovým systémem. Takže ta nespokojená menšina bude řvát a demonstrovat,a tím zpochybňovat demokratické volby? . To jako když budu jeden z deseti co bude mít jiný názor půjdu,a těch 9 zastřelím,aby mohlo být po mým? To asi ne. A ppdle toho co se děje v Praze bude jakákoliv vláda bez pirátů,top09,kdu a ods lepší,než tihle proevropští ekofašisti…

 110. Mrkvičko, nejsi náhodou fašista. Když si národ zvolí kohokoliv jaký “národ”
  by měl jít proti.

 111. Mrkvičko, vyjdi do ulic, bude ti to stejně prd platné…
  Kdo vyhraje volby, je pánem ČR (Prahy), jak již řekl Jan Žižka na Vítkově.

 112. Doufám, že se ta občanská společnost sjednotí a vyrazí. Bude to luxusní přehlídka zlodějských kravaťáků, buzerantů, lezeb a migrantů. Půjdu s tou druhou polovinou tyhle zvhlíky a degeneráty vymlátit.

 113. Že se opozice nesmíří s prohrou je jasné . A že budou dál šířit nenávist proti nové vládě je taky jasné

 114. Proč nám musí stále někdo něco podsouvat! Přece má každý své právo volit koho chce a ne ,aby nám tady dávali příklad,že bude muset někdo do ulic,když nedostanou hlasy ty opoziční strany!

 115. Kazdy ma plnu hubu kecov a demokracie, este ani nie su rozdane karty po volbach ale uz sa vyhrozuje trotlama aka to bude najhorsia vlada, a zr trsbs do ulic, NAS*AT !!! Od toho du volby kde sa rozda hra…a ostatny at drzia hu*u !!!

 116. Ve svobodných volbach si každý může volit koho chce,ale zároveň musí respektovat výsledky voleb.To jsou svobodné volby,to zřejmně spoustu lidí nechápe…a bude hnát lidi do ulic?
  Nikdo nepíše o tom,jak klasické politické strany jako ČSSD,ODS a jejich předáci,třeba pan Nečas místo zkoncování s rozkrádáním,jej ještě zdokonalili.
  Pak se nedivme,že tu vznikají nějaká podivná hnutí,která nemají ani jedno kloudné heslo,když opomenu již směšné odstranění pana Babiše,o jejich programech raději pomlčíme.
  Volte proto svobodně a naučme se přijímat výsledky voleb,ať dopadnou jak dopadnou

 117. zajímalo by mě kdo z vás půjde k volbám…. ty co ne by měly držet hubu a krok… a ne psát takovéhle hovadiny

 118. Podívejte se na ty negramoty, vyžírky a vlastně úplnou spodinu- ti půjdou volit někoho, kdo patřil k stb, která sahala na životy lidí! Jsme jedna z nejhorších zemí Evropy, a ti, kteří s tímto bolševikem nesouhlasí stejně jako v minulosti jen hledí, jak nám rozkrade úplně zem a všichni mladí, kteří by měli myslet především na svoji budoucnost jen přihlížejí, jak tlupa neschopných, podplatitelných kret…..tomuto směru dává zelenou, ačkoliv se jedná o naprostou menšinu. Stačí se ale podívat, jak pracují, jen píší ty své bolševické nesmysly! A protože chtějí neustále od tohoto rozkradače podporu, protože sami se neuživí, tak samozřejmě půjdou volit! A vy všichni ostatní to zaplatíte, to si můžete být jisti. Podívejte se už nyní, kam to vede ve financích a cenách a to je jen začátek.

 119. To je bohužel celá řada jen opravdových tupců, dal bych jim ty dluhy po tomto rozkradači zaplatit, chudákům nevzdělaným, kteří přivedou zemi na mizinu!

 120. Zdravím. Jen maličká reakce na vaše komentáře k zadlužení naší země. Budu používat aktuální prohlášení ministerstva financí, které je pod vedením ANO. NEJSOU to má slova. Je to odpověď především panu Ladislavovi, Mílovi, Jiřímu, Bohousovi…. aspol.

  Podle ministerstva financí by měl letos státní dluh stoupnout na 44,8 % HDP. V roce 2022 na 48,2 % a v roce 2024 55% HDP. Krásný plán….
  V 1. čtvrtletí tohoto roku stoupnul o 6,3 % na 44,1 v poměru k HDP, což nás řadí na 2. příčku v růstu dluhu v EU. Překonal nás jen Kypr. Tolik oficiální stanovisko ministerstva financí…
  Klidně dejte hlas proti tomuto komentáři, ale dáte ho vlastně proti prohlášení vašeho idola Andreje…
  Dluh se tedy za 8 let vládnutí ANO nesnižuje, ale přes několik let stagnace se začal opět navyšovat…

  Opakuji, to neříkám já, ale ministerstvo financí.

  1. Vážený pane, sice souhlasím, ale laskavě odečtěte 500 miliard (možná i více) za vládnutí ODS a o to jsme mohli mít menší dluh.Kolik miliard dostal pracující lidi z prohrané arbitáže za Železného za Novu (10 miliard) kde se on napakoval a pracující lid z toho měl nic (chtěl jsem to napsat sprostě, ale asi by mně smazali). A tak se vesele rozhazovaly miliony a miliardy za vládnutí ODS.
   Jenom pro názornost…Bémova aktivita PRAHA OLYMPIJSKÁ nás stála 100 milionů o které jsme se mohli mít lépe.Kdopak to zaplatil a z jakého rozpočtu?
   Takže proč bych měl nyní nadávat na Babiše, že nás zadlužuje když i VÁM bylo jedno, že jsme za Železného zaplatili 10 miliard a možná v té době jste ho podporoval.A zfanatizovaní lidé jeho osobou ho ještě zvolili senátorem a jim nevadilo, že nás okradl.
   A pokud všichni říkají (možná i včetně Vás), že se zadlužují naše vnoučata, tak proč toto neříkali lidé v devadesátých letech a ještě volili ODS?
   Proč Železnému nevytýkají, že zadlužil nás a možná i naše vnoučata?

   1. Vy zřejmě nechápete o co se tu hraje, že… pane Ladislave… Dluh …40% HDP není problém, 50% dejme tomu… 60% už je sakra problém a my musíme začít brzdit… ne rozhazovat voličům úplatky…

    Dotace jsou zlo pro Tržní ekonomiku, ale nyní nám reálně hrozí, že ta berlička ve formě dotací nám bude odebrána, protože pan Babiš krade a krade a krade… a ještě se diví… že se to někomu nelíbí…

    Jestli zůstane u moci ten ko…t Babiš a s ním se tam nedej bože dostane populista na druhou Okamura, tak to jsme to dopracovali.

    Pak by si všechna náměstí v republice zasloužila nejednu protestní akci…

    A to ani nemluvím o tom starém pánu, který sedí na hradě.
    Kterému tímto přeji brzké uzdravení a hurá do důchodu na Vysočinu.

  2. Ještě jsem se chtěl zeptat…Vám jako dvacetiletému nevadilo, že nás Železný zadlužuje a zároveň i ODS?Odpovím za vás…nevadilo, protože jste byl opojený svobodou, moci někam vycestovat a nějaké zadlužování republiky Vám bylo u zadku.
   Jenže najednou v padesáti letech Vám to vadí, že to budou muset splácet naši vnuci a nebo, že Vy nebudete mít důchod.To jste najednou otočil, co?
   Takže když Vám to nevadilo ve dvaceti, proč já bych se měl najednou starat o to co budou splácet moje vnoučata.Oni moje vnoučata mně přidají na topení, odpady, elektřinu či domovní daň? Také koukají, jestli jim na jejich svátky či narozeniny něco přidám a nezajímá je, že si musím odtrhout od úst.Že bych si také rád dal potraviny, které nejsou ošizené, jak nám neustále podsouvají ti, co podporují zdravé potraviny.Ale z těchto podsouvačů už nikdo nevidí, že důchodci na to nemají.

   1. Vážený pane, mýlíte se. Neotočil jsem, mám konstantní názor. Lumpů bylo i tehdy dost. A zadlužování mi nebylo ani tehdy u zadku. Na rozdíl od vás nikoho neobhajuji!
    Tato vláda je schopna ale udělat sekyru 400 miliard/rok – to je realita a vám to přijde obhajitelné?
    Mojí rodiče mají cca 75 let, otec je mmj. i ekonom a jako důchodce byl spokojen i před 14 lety za vlády jiných než za vlády agenta Bureše. Matka je v důchodu cca 18 let a říkají, že se měli a mají velice dobře. Babiše nevolí, jsou to pravicoví voliči, nikdy nebyli v KSČ, ani žádnými politickými prominenty… Jsou spokojeni důchodci už hooodně dlouho.
    Takže nevím, jestli si jako důchodce musíte odtrhávat od úst…? Pokud ano, je mi to líto

 121. Zapomněl jte napsat že protesty by se odehrávaly jen v Praze podle předem připraveného zcenare nevím ale proč když máme referendum

 122. Na naší politické scéně chybí osobnosti,které by voliče oslovily.Jedinou takovou osobností je pouze A.Babiš,proto také má největší důvěru u voličů.Koalice SPOLU nebo Piráti ještě zdaleka nedospěly a bez zkušeností jim nikdo neuvěří.

 123. Máte pravdu nejhorší mož ná vláda je koalice Spolu a PirStan a tohle se nikdy stát nesmí. Zlodějny ODS, KDU-ČSL a ČSSD budou splácet děti našich dětí. Díky těmto zlodějským stranám je zadlužení státu přes dva biliony. Pokud by se neroskradl Československý majetek hned po r. 89 tak dnes podniky mohou přispívat do státního rozpočtu miliardy korun a ne to vše odvádět na západ.

  1. A zlodějny ANO s ČSSD budou splácet ještě další generace po nich. Pokud by se firmy nerozprodaly, s velkou pravděpodobností by zanikly. Pokud do původně našich firem investovali zahraniční firmy, tak je jasné, že z toho chtějí zisk. Jenže to už jste nedomyslel.

   1. A nebo je to tím, že potřebovaly zničit konkurenci.Zářný příklad je cukrovar Horšovský Týn, do kterého komunisti investovali moderní technologii, pak to koupila francouzská společnost a cukrovar zavřela abychom jim nekonkurovali.A tak to bylo nejméně v 50% případů.Jakmile jsme vstoupili do EU, tak se lividovaly provozy abychom nekonkurovali jejich firmám. Jiný příklad.Švagr se švagrovou pracovali v přádelně.Tu koupil francouz a zpracovávala se tam velbloudí srst.A dělníci pracovali na tři směny za 8-9 tisíc.Když se bouřili a požadovali větší peníze, tak francouz fabriku zavřel a přestěhoval ji do Rumunska kde prý dělníci nejsou tak nenažraný a větší peníze nepožadují.
    Přemýšlel jste o tom také takhle?

 124. Přijďte k volbám a respektujte jejich výsledek! Platí pro všechny! Jinak mám názor, že podobné uliční akce by měly skončit trestním postihem a tvrdými represemi vůči stávkujícím! Protože volby jsou demokratické! To ostatní je potom anarchie!

  1. Bolševiku, ta doba je díky Bohu , Ronaldu Reaganovi a Václavu Havlovi nejtemnější stránkou naší historie. V roce 1933 v Německu taky vyhrál Hitler, v roce 1946 v ČSR Klement Gottwald a mělo to pro nás katastrofální následky. Navíc, jen hovado si může myslet, že ANO kdy volby opravdu vyhrálo. Já neznám ani jednoho voliče masového vraha Babiše, ….True story, you moron!

   1. S první části odpovědi souhlasím, s druhou již nikoli… Já jsem si dlouho myslel, že také neznám, ale znám a více než bych chtěl. Několik jsem již přesvědčil, ale někteří se o tom buď nechtějí bavit nebo se začnou hádat a to nemá cenu… Emoce pak zatemní mozek a člověk nemůže racionálně přemýšlet.

  1. Máte pravdu, ale ti kobliháři mají už zkušenosti s vládnutím všech politických stran po revoluci.A zatím největší tunely a rozkrádání majetku zapřičinila ODS v čele s panem Klausem.
   Takže můžeme srovnávat kdo byl v které době republice prospěšný (respektive pracujícímu lidu, který vyrábí nějaké výrobky) a nebo kdo podporoval tuneláře a podle toho se dělaly zákony na jejich podporu.

   1. Kobliháři jen skočili masovému vrahovi , zoději a estébakovi Babišovi na koblihy a zmrzlinu. Jak to, že ta tikama postižená zrůda už má letenky na půlku října na Karibik? Nechce před řádný soud?

    1. A vám nevadilo, že všichni tuneláři volili ODS a Topolánek si užíval dovolenou v Toskánsku v čele s dalšími lidmi z ODS? Z Wikipedie…S generálním ředitelem energetické společnosti ČEZMartinem Romanem se zde setkali tehdy již bývalý premiér a (do dubna 2010) předseda ODS Mirek Topolánek, lobbista Marek Dalík a bývalý ministr dopravy Aleš Řebíček (ODS). Bývalý náměstek ministra dopravy Jiří Hodač (ODS), šéf Spolchemie a generální ředitel Setuzy Martin Procházka i tehdejší ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) zde trávili dovolenou ve stejném čase. Současně si zde užíval odpočinek plzeňský podnikatel Roman Jurečko, správce systému exekucí Petr Šikoš[2]
     Například v roce 2008 letěl premiér Topolánek na dovolenou do Berlusconiho vily soukromým letadlem patřícím jedné z dceřiných společností J&T.
     Ano, sice nebyl stíhán, ale rozhazoval peníze daňových poplatníků.
     Za jeho vlády ministr zdravotnictví Julínek prosadil poplatky ve zdravotnictví a pracujícím lidem se tím pádem znevýhodnilo zdravotnictví a on si přitom užíval dovolené v zahraničí.
     To Vám nevadilo?

     1. Absolutně ne. Mě vadí 32 000 mrtvých díky vrahovi Babišovi a dnešní zrušení dotací od EU , kvůli jeho nevyřešeným střetu zájmů. Mám děti a vnoučata, nechci aby na tupé voliče dopláceli oni.

 125. Nechápu jak tady ti písálci ovlivňují myšlení lidí a nejraději by sami chtěli ovlivňovat celé volby, aby výsledek byl podle nich. Občané nejsou ovce a moc dobře vědí, že za vlády Babiše se mají nejlépe od revoluce. Zloději z ODS nesmějí vyhrát a znovu ožebračovat občany tohoto státu. Takže písálci neoblbujte národ.

 126. Pane Mrkvičko, moc chvály jsem se tu na Vás v diskusi nedočetl a ani se tomu nedivím. Co to tu prosím Vás píšete a radíte lidem? Jste novinář a nebo předvolební poradce? Co Vám vadí na SPD je to demokraticky zvolená strana jako každá jiná, co např. Salvini v Itálii, tam jim půjdete také radit, aby ho nikdo nevolil?

 127. Pan Mrkvička píše nesmysly. Vláda ODS, TOP, KDU ČSL nebo Pirátů a starostů by byla jen cestou k horšímu. Jejich vlády přece dobře známe právě za nich se vytunelovalo, rozkradlo a rozprodalo co se dalo, a také se právě za těchto vlád astronomicky zvyšoval státní dluh. Nejvíce za “nejlepšího ministra financí” Kalouska. Také jsme viděli co dělali celé čtyři roky, nikdy nepřišli s ničím konstruktivním, nikdy neudělali nic pro prosté občany, jen házeli klacky pod nohy Babišovi a jeho vládě.

  1. Neznáme, Piráti ani STAN nikdy ve vládě nebyli. Dluh se zvyšoval, to je pravda, ale byla finanční krize a tu jsme jako republika zvládli výborně. Ovšem za doby ekonomického blahobytu jsme dluh navyšovali stále a to ne investicemi do budoucnosti, ale úplatky voličům. Samozřejmě musíme Babišově vládě dát za pravdu, že někteří státní pracovníci byli a stále jsou špatně ohodnoceni, mám tím namysli hlavně učitele a IZS, ovšem to je tak jediné co udělali dobře. Aféry a průšvihy, které Babišova (Sobotkova) vláda měla a má jsou opravdu do nebe volající. Nemluvě o kormidlu, které stáčí Českou republiku směrem na východ, to opravdu chcete mít demokracii jako v Číně nebo v Rusku? Podívejte se svým dětem do očí a řekněte jim, budeš se mít na hovno, protože já věřím usvědčenému lháři Babišovi, který říká, že je ten hodný.
   Podívejte se jen na tu kauzu Bečva, vždyť to je hrozný, rok po havárii nevíme kdo za to může, ale víme, že vzorky které měli být odebrány od Dezy, tak jsou buď znehodnocené nebo nebyly odebrány. Pan Brabec očividně odborník se ještě přizná, že mu člen vyšetřovací komise donáší neveřejné informace.

   Já prostě nechápu, jak může být někdo tak slepý a pořád Babišovi věřit ty kecy…

   Vím, že vás nepřesvědčím aby jste nevolil někoho z osy zla (ANO, SPD, KSČM,…) Ale jen vás prosím, než jim to tam hodíte, zkuste se zamyslet, zda ten Babiš není opravdu jen prolhaný lhář, podívejte se které firmy on vlastní a které firmy dostávají státní zakázky, podívejte na složení poslanců ANO a jejich historii v Agrofertu, podívejte se na výši dotací pro Agrofert nyní a v letech před 2013… Zkuste si těchto pár indicií dát dohromady a uvidíte, že Babiš je opravdu hajzl.

   A pak asi stejně půjdete a hodíte mu to. Ale alespoň se nad tím zamyslíte.

   To dle komentářů pod článkem platí asi pro 90% diskutujících.

 128. Proč navádíte lidi aby šli do ulic,když budou volby a ukáže se co si lidé přejí. To by se mělo respektovat,jestliže mluvíme o demokracii.Vášně by měly jít stranou.Lidé v u ulicícfh po volbách je projev rozvratu a výsměch demokracii a jejim principům.

 129. Podle odborníků ze zemědělského půdního fondu ročně ubývá cca 3% organické složky půdy!Je načase,aby podobní vizionáři,jako je tento pisálek,společně s leninskými “pravičáky” z ODS,asociálními gaunery(s muslimskou matrací v čele) TOP09,všeho schopnými nácky a převlíkači kabátu lidovci.neomarxistickými Piráty,či s těmi “nezávislými” starosty si po dobu třech měsíců osvojili práci Catterpilar na dálnici a potom konečně nalnili myšlenku “pomoci” obyvatelstvu a povýšili onu organickou složku v půdě!

 130. Má PRAVDU.Této zemí hrozí opravdu nejhorší možná vláda ale pevněš věřím, že “slepenec” ODS,TOP09 a další zloději se znovu k moci nedostanou.

 131. Aspoň každý vidí,jak si ti “demokrati” představují demokracii. Oni dobře ví, že to projedou. Mrkvička tu prezentuje celkové “demokratické” myšlení těchto pseudodemokratů.

 132. Ano … ti lidé, pro které (demokratické) volby nedopadly dle jejich očekávání, musí vyjít do ulic protestovat. Jenom trošku tápu kvůli čemu, proti demokracii nebo pro demokracii? Jsem zmaten.

 133. Nejvíce se mi líbí ten transparent “Pravda vítězí” s těmi totalitními praktikami na téma buď to dopadne jak chci já, nebo to nejsou legální volby

 134. Neustálé naváženi do Babise, závist nic jiného než závist. Co Ti sašci pocmarani dokázali před nim…lidé nejsou blbý, studenti jako berlicka temných sil nepomuzou

 135. opět strašíte a rozeštváváte lidi, pokud volby vyhraje jaká koliv strana, nebo hnutí nemusí se to líbit všem, protože to bychom byli jako za komunismu taky se volilo jednohlasně, ale dnes je svoboda volby, tak je zapotřebí výsledky voleb respektovat, protože to bude svobodný názor voličů. A přece z důvodu toho, že nesouhlasím s vítěznou stranou, tak přece nepůjdu demonstrovat, nebo věšet ty co volili mého oponenta.

 136. Mrkev ty jsi ,dle tvých řečí tady, totalitník. Po volbách chceš jít do ulic? Trochu si to ujasni v tý kebuli. Já vím co chceš, nemakat a kecat.

 137. Tady se projevil 100 % Mrkvička ke komu patří anebo kdo ho platí . To co navrhuje je na přes drž.. . Kdyby to tak dopadlo jak si přeje tak potom by se muselo jít do té ulice . Rozdali republiku a taková Topka a Kdu by měli zmizet se světa . Nic horšího u nás není .

 138. Babiš a Zeman tuto zemi definitivně zničí. Ale alespoň Agrofert bude prosperovat. Poslední nechť zhasne…

 139. Prostě jste se jako novinář sám zlikvidoval.Jste ubožák když nabádáte lidi jít do ulic.Takže demokracie jak se komu hodí že.No jo to jste okoukal od opozice.Ty když spustí tak je to samá demokracie ale jak pro koho.A to nemluvím o České televizi rozhlasu novinách jak skoro 8 let jedou po Babišovi a furt jim to nevychází aby se ho zbavily.A věřte že kdyby něco měly na něj tak už dávno není premier.Ale bohužel nic konkretniho nemají.Natahaly do toho jeho syna který jestli jste to viděly není opravdu normální.Novinářské hyeny toho zneužily

 140. Všichni mají jen téma antibabiš !!! To s nepoučili,když všichni měli jenprogram antizeman? Tak se nedivte,že to dopadne stejně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *