20. 5. 2024

143 příspěvků u článku “Očkovaní lidé začínají být vážnou hrozbou pro společnost. Čeští lékaři a hygienici stále nechápou, že mohou virus roznášet

  1. bohužel a to nehájím čobola ale toto jsou pokyny z WHO a evropských ECDC EMA a v budoucnu HERA ti rozhodují co a jak a naše vláda je v podstatě nic ta může akorát kejvat hlavou

   1. CDC není evropská, ale americká a jako první vydala prohlášení, že vakcína chrání pouze před těžkým průběhem a na před přenosem nákazy. A o různých podobách nařízení si rozhodují vlády samy. Někde rozvolnily, jinde si objednávají protizákonná opatření (Vojtěch) a zkouší, co si mohou dovolit. Už se těším na Babišův povolební veletoč ve věci testování očkovaných.

 1. Mrkvička odborník na fšecko,a očkování je vlastně na hovno,teda není dělá milionáře z někoho

 2. Ti co vyvinuli ty experimentální sračky a majitelé big pharma co je masově vyrábějí o tom budou moc dobře vědět. Na to můžete vzít jed. Vsadil bych se, že jejich cílem nikdy nebylo lidi ochránit před covidem, ale udělat očkované těmi sračkami závislými na dalším nekonečném očkování od kolíbky a dostat je co nejrychleji do hrobu. Je to jistý a nekonečný kšeft snů. Moc bych se nedivil, kdyby stejní šmejdi, co vyvinuli a financovali ty experimentální očkovací koktejly, stáli i za vznikem samotného viru covidu. Moc se jim ta celosvětová epidemie hodí do krámu, až to bije do očí, že to nemůže být náhoda. https://postlmg.cc/cr030Pw7

  1. Přesně jak jste to napsal a mamonáři si mnou svoje špinavý pracky jak se jim sypou prašule a spousta blbců jim věří a ještě obhajují jejich přiblblá opatření.

  2. Ockovani nikdy nemelo a ani nemohlo chranit pred nakazenim. Nevyvolava slinicni imunitu. Zato ale spolehlive chrani pred vaznym prubehem nemoci a pred smrti. Zjevne nechapete rozdil.
   Kdyz se nechate ockovat proti klistove enefalitide, nejspis taky necekate, ze uz vas kliste nikdy nekousne. Ale mate jistotu, ze tu nemoc nedostanete. Tohle je stejny.
   Omezene vedomosti ale nijak nebrani rozvijeni konspiracnich teorii…

   1. To je zvláštní nám už zemřeli dvě známé po očkování a před týdnem jsme pohřbili strejdu se kterým to po očkování šlo velmi rychle,tak kde je ta ochrana.

    1. No a potom se divime? >>Fauci to ma naplanovane dobre. Je velkym akcionarem Moderny ktera vakciny vyrabi.Francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier prohlašuje, že očkování způsobuje vznik mutací viru a hromadné očkování pokládá za vážnou a nepřijatelnou chybu. Předpokládané problémy se podle něho potvrzují v každé zemi tím, jak křivka smrti sleduje křivku očkování. A dodavam. Nicim nezatizeny imunni system si s virem poradi. Imuni system zatizeny vakcinou neni schopen plne vykonavat svoji funkci ba naopak zda se ze vakcina pusobi jako mutacni urychlovac. Nemusite byt genius aby jste pochopil oc tu jde.

  3. Tak údajný virus, který ještě nikdo neviděl, vzniknul v laboratoři ve Wuchanu. V tom samém Wuchanu se vyrábí i ty vachcíny. Úplně náhodou, to dá rozum.

  4. Snad to byla na D-fensovi, kdosi psal, ze v roce 2022 hlavne Pfizeru vyprsi hodne paptentu na leky, tudiz je bude moc vyrabet kdokoliv…co to asi znamena.

  5. Zažalovat všechny majitele farmafirem ,Ti,co díky nekvalitním vakcinam mají zdravotní problémy!!Tak jako v USA,našem vzoru!!A vysoudit na nich miliony!Však si přišli z našich daní na miliardy zisku!! že paní Von Leynova….

 3. Jj, veleslavná bezinfekčnost díky experimentální ,,vachcíně” se nikdy nekonala. Je to pozůstatek lží z doby kdy ,,vachcína” neměla naprosto žádné vedlejší účinky, fungovala na 70% po první ,,dáfce” a na 97% po druhé a jako vrchol těchto lží byla ,,vynalezena” právě bezinfekčnost, aby ovečky uvěřily v kolektivní imunitu. Pěkně podle hesla, čím víc oveček, tím lepší bača.

 4. Kdy už konečně lidé pochopí, že označení očkovaných jako “neinfekční” je součástí plánu. Jsou tak bráni právě proto, aby se nemoc více šířila. A netestovaní jsou proto, aby bylo možné ukázat na neočkované jako na zdroj problémů. Připadá vám to šílené? Ano, celý plán na zotročení lidstva je šílený. V plánu je přinutit lidi k očkování, které žádným očkováním není, ale naopak má podlomit zdraví a má nás zlomit a podvolit se totalitě. Nevěřte mi, ale pátrejte po informacích. Nakonec se lidé probudí a otroctví odmítnou, ale je otázkou, kolik lidí ještě musí zemřít a trpět, aby to tvrdě spícím došlo. Držím nám všem pěsti, aby lidé prozřeli co nejdříve.

  1. Je to tak, jenom imbecil by si skutečně mohl myslet, že očkovaný nemůže virus šířit.

   Podobnému účelu slouží i jiná opatření, která jsou vykládána jako ochranná, ale naopak zvyšují pravděpodobnost nákazy. Například omezení prodejní doby, které zvyšovalo koncentraci lidí.

   Na školách – nošení respirátorů na chodbách, kde by byl člověk infekci vystaven jen chvíli, ale ne ve třídách, kde jsou žáci nebo studenti i učitel s nakaženým člověkem po několik hodin v jedné místnosti.

   Dále, nošení roušek a respirátorů na prázdných ulicích – místo aby respirátor vysychal, když není potřeba a fungoval když potřeba je, zvlhne a ztratí účinnost.

   1. Je to tak, jenom imbecil by si skutečně mohl myslet, že očkovaný nemůže virus šířit.

    Aha, takže všichni ti epidemiologové, vakcinologové a mikrobiologové, kteří právě tohle uplynulých 25 let tvrdili, byli všichni imbecilové nebo lháři? Fakt?

    Víte, čistě teoreticky, ano, může. Ne každému očkování funguje naplno, a čistě teoreticky i očkovaný tam může mít po setkání s nákazou krátké časové okénko, kdy vylučuje nepatrné množství živého infekčního viru do okolí. V praxi ovšem je to riziko pro okolí nízké až zanedbatelné. A hlavně časově krátké.

    1. Řekl bych to jinak. Tito vzdělaní tzv. odborníci to samozřejmě velmi dobře věděli a dnes už je k dispozici obrovské množství dat, které potvrzuje, že očkovaní mohou Covid šířit. Zejména proto, že slizniční imunita je tímto druhem očkování ovivněna jen minimálně.

     Takže v tomto případě nejde o imbecily, jde o úmyslné a vědomé šíření nepravdy, lhaní a klamání veřejnosti. O motivech nebudu spekulovat.

     1. Ten dementní Martin ani neví,že kovid před 25-ti lety nebyl.
      A vakciny ,kterýma jsme byli očkováni byly dlouhé roky prověřovány a testovány.Ne jako tyto rychlokvašené
      a prolobované.tomu nevzdělanci to ale nevysvětlíte.
      Ono se to totiž v pomocných školách nevyučovalo.

    2. A ti vsichni odbornici, epidemiologove, vakcinologove a microbiologove jsou ockovani? A placeni kym? Nejlepsi slovo ktere je velice malo pouzivane v teto dobe je “Naivni”. Fauci to ma naplanovane dobre. Je velkym akcionarem Moderny ktera vakciny vyrabi.Francouzský virolog a laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier prohlašuje, že očkování způsobuje vznik mutací viru a hromadné očkování pokládá za vážnou a nepřijatelnou chybu. Předpokládané problémy se podle něho potvrzují v každé zemi tím, jak křivka smrti sleduje křivku očkování. A dodavam. Nicim nezatizeny imunni system si s virem poradi. Imuni system zatizeny vakcinou neni schopen plne vykonavat svoji funkci ba naopak zda se ze vakcina pusobi jako mutacni urychlovac A.z se probudite ze snu o tom jak jsou vakciny vyvinute behem dvou let ucinne mozna pochopite jak jste vsichni ockovani byli naivni.

 5. to samé je v TV, kdykoliv něco zaslechnu tak jedině propagandu typu udělejme tečku, a prostor dostane jen tlučhuba který tuto lež neustále opakuje.

 6. Už snad jen největší negramoti nemohou nevidět, že země jde k bankrotu a pár lidí – tzv. covid mafie si z celé této nafouklé bubliny dělá výnosný byznys. A počkejte, tyto osoby tu za malou chvíli nebudou, ale prchnou s nakradenými penězi někam daleko. Nevidíte např. případ Bakala? A všichni mladí mohou už jen zbytek života splácet, protože ti vygumovaní dědci a báby půjdou Bureše volit znovu. Pro ně rodina není, jen jejich vyčůranost a hamižnost. Pro ně to nic neznamená, protože za chvíli zemřou a po nich potopa!

  1. A koho jako měli a mají volit?! Koukají na ČT, dezinformační weby nečtou, to ostatně dělá 99% ovcí. Osobně vopravdu ve svém okolí neznám nikoho, kdo by věděl něco o Apollu 11, 11. září, či covid Plandemii. Neví totiž, jakej je rozdíl mezi konspirací a odhalením konspirace a nemají ani za mák logického myšlení. Myslet totiž dá práci a pravda je hnusná, tu nikdo slyšet nechce. “A už mě s tím neotravuj”, řekla mi bejvalá spolužačka, co už je v důchodu a celej život nic nedělala. Podle mě se nechala vopíchat a styděla se mi to přiznat. 😏

  2. Ty mrkvo, já budu volit Babiše a ne nějakého Bureše. Buď jsi hloupý jak necky, nebo neumíš číst. Žádný Bureš nebude kandidovat ve volbách. Tak se soudruhu vzdělávejte, než něco napíšete. A to co píšete může napsat jen závistivá socka. Tak si kup za stravenky jemné párky, jsou levné a nakrm se.

  3. Myslím, že byste se těm vygumovaným dědkům a bábám měl omluvit. Ať už ti vygumovaní volí kohokoli, fakt je ten, že kdyby byla u vlády ODS, tak by důchodci měli min. O 5 tis. Kč méně. Vy také jednou budete v důchodu, pokud se ho dožijete,
   tak se laskavě chovejte slušně.

 7. Jenže nejhorší na tom všem je,že 99%očkovaných věří těm blábolům co do nich meldujou ve všech médiích,že se nemůžou nakazit a při tom hned ze začátku očkování všichni ti naši zasraní politici hlásali,že lidi po očkování budou mít popřípadě lehčí průběh.
  Nikdy ze sebe nenechám dělat pokusnou krysu a doufám že všem těm napíchaným lidem to moc neuškodí,ale kdo chce kam,pomozme mu tam,jsme prostě jen ovce,které se velmi jednoduše nechají ovládat.

  1. Promiňte,ale kdo posluchal trošku tiskovky,tak ví že při očkování nejde o to být bezinfekční ale mělo to zabránit tomu aby se tolik lidí nedostávalo do nemocnic.Chce to poslouchat opravdový zdroj a nečíst to co někdo sesmolí a hodí na internet.

 8. No, chtějí ušetřit na testech. Ted před volbami je nechali hrazené pojišťovnami. Po volbách si je budou lidé hradit sami. Pak teprve nastane anarchie. Testovat se nebude nikdo. Spousts lidí na testování nebudou mít penize. 😎

 9. Ti co se neočkovali, tak je to jejich blbost a jde to za nimi. Proč by se kvůli nim měli ostatní omezovat?

   1. Není. Zatím je to tak, že vláda drží basu s neočkovanými a očkovaní, navzdory loňským slibům, stále musí nosit náhubky. A ještě kdejaký nedovzdělaný mamlas navrhuje zpřísnění pro očkované, jako třeba karantény a podobně. Je to k zlosti.

    1. musí???to je sprosté slovo pro mě:-)kdo to rozhodl???já to po nikom nežádám a vopíchat se ani kdyby mi to nařídil sám nejvyšší nenechám!zkus se zamyslet vlastním rozumem jinak se staneš bezvýznamnou ovcí.hezký večer!

    2. Bohužel tato vakcína nefunguje jako jiné vakcíny a těch nakažených očkovaných je více. Takže opatření by měla být pro všechny stejná. vác by to mělo chránit před těžkým průběhem.

     1. Ty jsi hoax. Takový idiot jako jsi Ty nemůže ve skutečnosti snad ani existovat.

  1. A proč by se nevakcinovaní měli omezovat kvůli blbosti vakcinovaných. My máme pořád na výběr, i když jsme si už vlastně vybrali, jako ti opíchaní, akorát ne ukvapeně a hlavně s rozumem v hrsti.

 10. No ty vole…. Ockovani = nesmrtelnost! Ma bezna praxe. Lide chodi a hlasi do sveta, jak jsou ockovani a tak je vse v poradku. Nejvetsi prenaseci mezi nami. Ale ja, ktera premyslim a porad hledam tu pravdu, proc se ockovat ve svete takovych dezinformaci, jsem popirac ockovani. Kam jsme se to dostali? Proc kazdy tvrdi neco jineho? Za chvili nas budou na hranicich zase strilet? Budu na ruce nosit znameni, ze nejsem ockovana? Nikdo mi jeste nerekl, ze se sel ockovat, protoze ockovani veri. Kazdy sel bud proto, ze se boji nebo proto, ze potreboval na dovolenou, ale NEJ duvod je “donutili me”. 😀 vzbudme se!

 11. Autor článku píše bludy. Všichni víme s jistotou, že my očkovaní jsme bezinfekční. Říkalo se to tady velmi důrazně dlouhé roky před covidem, když se řešilo povinné očkování dětí. Takže milý autore, drž už sakra hubu a nešiř dezinformace.

   1. Samozřejmě že vím, co jsem napsal, a stojím si za tím. Do organismu očkovaného virus může proniknout a dokonce se může i krátce množit, než ho imunitní systém rychle zlikviduje. Jenže to neznamená, že očkovaný je nebezpečně infekční. PCR testy totiž neumí rozlišit živý a mrtvý virus. U očkovaných detekují ten mrtvý virus, a právě z toho vznikl ten hoax, co tu hlásá Mrkvička.

    1. Co to melete? PCR neumí rozlišit mrtvý a živý virus, takže to je jediná pravda z toho všeho, co píšete. Čili buď budou testovaní jen ti s příznaky, nebo nikdo, nebo všichni. Jinak to je totální blbost. Očkovaný se může nakazit stejně snadno jako neočko. Takže pokud má příznaky, může virus roznášet.

     1. Očkovaný se může nakazit stejně snadno jako neočko.

      Blbost.

    2. vy jste génius-mrtvý a živý virus-nikdo nikdy ještě virus neizoloval-dodnes je vypsaná odměna pro toho kdo izoluje vůbec nějaký virus izoluje,a vy jste adept na tuto odměnu ve výši statisíců euro-do konce života nebudete muset pracovat-tak se honem přihlaste

  1. Vážený hlupáku.Daleko před kovidem se jednalo o vakcinace léty prověřovanými vakcinami.Vakciny na kovid jsou ale pouze podmínečně schváleny a všichni,kdo tyto vakciny nakupují od výrobců podepisují,
   že výrobci nenesou zodpovědnost za případné vedlejší účinky a účinnost vakciny.A že vakcinovaní proti kovidu roznášejí nákazu naprosto stejně,
   jako neočkovaní se také prokázalo,Takže jediný,kdo by tady měl držet hubu jsi ty.Ale stydět se za to nemusíš.Nevědomost a neznalost tě omlouvá.

  2. Bože to vypadá, že očkování zasahuje a likviduje mozkové buňky. Pokud to postupuje takto rychle, tak z vás po 5 dávce bude slintající lidská troska. Jděte se podívat do nemocnic, kolik lidí tam leží po ukončeném očkování s covidem. Ale to je asi zbytečné, vy bude pořád kvičet: není to tak, oni nám slíbili, že budeme nesmrtelní. Vy ostatní lžete 😫😫😫

  3. Buď jsi lhář nebo pitomec, ale v tvém případě to bude nejspíš ta nejhorší varianta. Prolhaný pitomec.

  1. Nechte se očkovat a nebudete šířit covid. Nebo se chraňte a pravidelně se testujte. Nebo se promořte. Ale především: nežvaňte pitomosti.

 12. Je třeba očkované rozdělit na několik kategorií. Na ty, kteří věří, že je ochrání před nemocí. A těm se nelze divit a jsou to slušní lidé. Potom je zde ovšem mnohem větší skupina lidí, kteří v tom vidí snažší život, nebo se bojí vládních restrikcí. To jsou sice slaboši, ale lze je pochopit.
  Nade všemi však stojí ta nejhorší skupina těch, pro které je očkování super byznys. A to jsou ti, které nám denně ukazují v televizi a v tisku. Ti si zaslouží nejvyšší opovržení.
  Jinak u tohoto typu onemocnění je nejlepší obranou vlastní imunitní systém a co nečastější kontakt s virem. Doslova lze říci, že izolace od něj je to nejhorší. Prostě platí staré heslo ” čistota půl zdraví, špína celé”.

 13. Boháči tohto sveta sa začali obávať o planétu a tým pádom aj o seba a svoje miliardy.Koho to bol zámer vyrobiť a rozprášiť nákazu koronavírusu.Prvý pokus nevyšiel,málo nakazených tak zapredané média aj so zodpovednými si zahrali s obyvateľmi tejto planéty hru na mutácie korony.Vakcíny ktoré sa mali stáť súčasťou tohto bordelu samozrejme rýchlo vyrobili a bez predchádzajúcich testovaní rýchlo a samozrejme že bez zodpovednosti vyrobiť miliardy fliaš s týmto jedom.Teraz zostáva len prehovoriť čo najviac sprostákov aby sa dali raz,potom druhý a aj tretí a iba oni vedia koľko krát budú očkovať kým len nepomrie čo najviac ľudí!Nakoniec to môžeme sledovať každý deň,mladý,športovci v strednom veku.starý ľudia zomierajú na infarkt!!!Tak toto je cieľom?

 14. To je zase blbost, však oni i neočkovaní jsou hrozba.
  Odpurci očkování a testování protestují proti všemu, musite si vybrat.
  Vadí vám testování, ale ještě víc vám vadí že se netestují očkovaní.
  Tak co testovat všechny?
  Pracuju v nemocnici a vim kolik tu mame očkovaných a neočkovaných pacošu.
  Očkovaní co tu leží s covidem jsou samí starší 60.
  Neočkovaní no mame i 40.
  Tak si vyberte.

 15. Znám spousty lidí co se nachali naočkovat jenom proto aby mohli to a ono a aby měli klid a né kvůli svému zdraví….ale to mít nebudou…bohužel….já jsem pro to že pokud je člověk přesvědčený že to dělá pro zdraví tak ať se očkuje, v opačném případě nikoliv a ať to těm nenaočkovaným nikdo nevnucuje….ale jak tak po očku sleduji zbláznil se celý svět a nucení lidí do očkování formou restrikcí a vyhazovů z práce zřejmě se stává realitou…..viz Itálie,izrael dokonce už i německo…..tohle nedopadne dobře, bohužel pro nás všechny

 16. Covid-19 navzdory očkování: kteří lidé jsou ohroženi?
  Průlomy v očkování mohou mít různé důvody, například velmi slabý imunitní systém, jako je tomu u pacientů s rakovinou během chemoterapie nebo u lidí s autoimunitními chorobami. Postiženi mohou být také starší lidé, jejichž imunitní systém již nereaguje dobře na očkování.

  Kdy musí být plně očkovaní lidé v karanténě?
  Plně očkované osoby zpravidla nemusí být po kontaktu s nakaženou osobou v karanténě, ale pouze proto, aby zjistily, zda mají příznaky typické pro Covid-19, a izolovaly se, pokud k nim dojde. Rozhodnutí, zda někdo musí být navzdory očkování v karanténě, nakonec spočívá na odpovědném zdravotním oddělení. Předpisy se liší stát od státu. Bez ohledu na stav očkování platí: Každý, kdo je prokazatelně infikován koronavirem a má pozitivní test PCR, musí jít do karantény. https://www.ndr.de/ratgeber/gesundheit/Covid-19-trotz-Impfung-Wie-haeufig-kommen-Impfdurchbrueche-vor,impfdurchbrueche100.html

 17. Všichni přece ví, že očkování covid dostat můžou a přenášet také. To že, se očkování nesledují je dáno jen z politických a ekonomických důvodů. Kdyby očkované nutili se testovat, tak by přiznali, že očkování není tak učinné jak hlásají a klesl by o něho zájem, neboť by postrádalo smysl celé očkování. Toto je samozřejmě nežádoucí a i za cenu obrovského rizika rozšíření covidu to nikdo oficiálně nepřizná.

 18. Jelikož se jedná o experimentální očkování nelze přece na 100%tvrdit,že očkovaný člověk to nemůže dostat ani roznášet.Ani mě nepřekvapuje,že očkovaný to dostal,či roznesl.Ockovany člověk se netestuje což je špatně.Ale to by přeci ztrácelo smysl kdyby se očkovaný musely testovat.To by ty maneluci příznaky svou vlastní chybu a blbost

 19. Ano, s Covidem to nebude nikdy jednoduché. Ale jisté je, očkování ochrání od fatálních následků, teda podstatnou většinu obyvatel.
  Musíme se s ním naučit žít.
  To chcete jako do konce života nosit roušky, mít zavřené školy, obchody, restaurace, kina, divadla …… ?
  Ať se vám to líbí nebo ne, pouze očkování všech, co můžou, nám dovolí zase volně dýchat. Nikdo se nebude muset obávat těžkých průběhu nemoci, ano né všichni ale drtivá většina.
  A co by jste navrhovali vy, z dlouhodobého hlediska, co očkování odmítáte?
  Já jsem naočkovaný a již takovou obavu nemám, žije se mi volněji, ale to neustálé napadání a osočování očkovaných je již opravné.

  1. Na tu ,,agitku” o souvislosti mezi nošení ,,hadroksichtokrytů” a očkováním už ,,naskakují” jen opravdoví idioti. Je to dávno vyvrácený hoax, který zde šíříl jistý Smejkal a dodnes ho šíří Ministerstvo zdravotnictví. Již déle než 6 měsíců je známo že vir můžou přenášet očkovaní úplně STEJNĚ jako neočkovaní.

  2. Očkování umožní pouze volně zemřít, ne dýchat. Samotné toto očkování je ta nemoc před kterou by jako mělo chránit. Byla pouze využita sezónní chřipka k zahájení vraždění lidí.

 20. Tady je jasně vidět ,že epidemie ,za mě neepidemie ,která počítá i bezpříznakové ,nechává nakažené lidi s očkováním šířit virus ,je záměrně chtěná a není to o žádném zdraví ,politici a hygienici nás nechrání,vakcíny ,které se vnucují jsou pouze experimentální a nejsou schválené .
  Co to je toto ????

 21. Už jsem měl obavy,že do článku zapomene zatáhnout Babiše,nestalo se!Mrkvičko,ty jsi “šikulka”!

 22. O to jde ve Francii? Aby se virus nekontrolovaně dostal do nemocnic s naočkovaným personálem, který nebude muset mít testy a nic? Aha, tak už to konečně dává smysl.

 23. Asi je pro očkované pohodlnější jen poslouchat příkazy a nemyslet vlastní hlavou,jestli chcete vědět jak funguje ta super vakcína tak si pusťte MUDr.Turánka,je to profesor,doktor,je v oboru 30 let,tak tomu urřitě rozumí víc než ty blábolové v televizi…

 24. Covid je nakažlivý. To neznamená, že pokud je kdokoliv i očkovaný nakažen, nemůže nakazit ostatní, kteří jsou v jeho blízkosti.

 25. Opravdu by mě zajímalo kolikrát tady objeví Ameriku. Tohle už bylo publikováno tolikrát, že si opravdu připadám jak ve cvokhauzu.

 26. Ne že nechápou, ale nechtějí pochopit, to je rozdíl. Je to látka prvních 3 ročníků fakulty, měli by všichni vrátit diplomy. Jako pochopím to u hygieniků a jiných kancelářských profesí, kteří od školy na pacienta (naštěstí) nesáhli, ale u toho zbytku nutně vyvstává otázka, co za takovouto hrubou neznalostí vlastně stojí a zda-li je to jen neznalost, nebo něco zcela jiného.

 27. Očkovaní lidé začínají být vážnou hrozbou pro společnost. Čeští lékaři a hygienici stále nechápou, že mohou virus roznášetJinými slovy zabíjení v přímém přenosu

  1. To jsem ležela v době, kdy žádný cov nebyl.. a co je a užívám pravidelně vhodnou medikaci na svůj problém, což jsem po mnoho let neměla (páč byla nevhodně odborníkem zvolena), žádný problém nemám.. Vskutku zajímavé! A jestli se někdo chce nebo nechce očkovat, je to jeho rozhodnutí! Třeba jsou i lidé, co mají určitý problém a v těle by to mohlo udělat fatální paseku.. Jen se lidi dělí na dva tábory a zbytečně se hádají! A určité společnosti ze všeho jen těží. Je to hnus! Je po volbách a uvidíme, co se dále bude dít a co se bude měnit! Možná budeme koukat!

 28. “Masívnu podzimní vlnu” naštartovali testy, z ktorých je určité percento otrávené oxidom grafenu, aby vyrobili umelo chorých.  Všetky chrípky, nachladnutia, angíny a ďalšie respiračné ochorenia premenovali na Cov id. Klamárske testy vyrábajú “prípady”. Navyše určité percento testov obsahuje oxid grafénu a tak vyrábajú chorých na respiračné choroby. Tých potom “liečia” aby vyrobili obete, naládajú ich jedovatými chemikáliami a dorazia na covid gilotínach – ventilátoroch, ktoré neprežije ani najzdravší človek, roztrhajú mu pľúca. Počet hospitalizovaných ešte cez klamárske štatistiky nafúkli – slovenský hygienik Mikas priznal, že sa “pomýlil” iba 7 násobne, Nemci sa “pomýlili” v počtoch hospitalizovaných len 10 násobne, riešila to cez médiá aj Merkelová. Cieľ je cez fašistické totalitné opatrenia dotlačiť ľudí k eutanázii pomalým jedom, eutanázii falošne označenej za “očkovanie” – s očkovaním to nemá nič spoločné. Chcú len zabrániť preľudneniu, vyhubiť tých najblbších a naivných. A to sa im podarilo. Už v zime autoimunitné kolapsy u tých, čo nedostali placebo – podľa zásad klinickej štúdie, ktorá prebieha polovica dostala placebo a vysmiaty “chránení” lákajú ďalšie obete. Ak ste dostali Gatesovu depopulačnú mňamku pripravovanú 30 rokov, tak za 2 – 3 roky podľa kondície postupné ochrnutie, demencia, strašná smrť na priónové ochorenie. Dostanete placebo aj v 3., 4., 5.,… dávke? Ak nie: tik tak, čas sa kráti, upracte si životy, nakúpte plienky pre dospelých, potom budú vypredané.

  1. No podla toho kvanta dristov, co si vypotil, musis byt prave ty v poslednej faze demencie 😀 Ludia, co su schopni takymto nezmyslom uverit, by mali byt automaticky zavreti na psychine a zbaveni volebneho prava 🙂

  1. očkovaní jsou hrozbou sami sobě, je vidět že je to slabší lehce zmanipulovatelná část populace.

 29. Kdo se chce ockovat tak ať se očkuje,ale nám ostatnim dejte laskavě pokoj,hlavně s covid pasy,stejně je to k ničemu,hlavně že mate plnou hubu ekologie,ale kolik materialu se vydá zbytecne na covid pasy a další blbosti,to vam nevadí..

  1. Souhlasím. Blížíme se do stavu, že úplně každý, kdo chtěl, je očkovaný, kdo nechtěl, není. Zrušme tedy opatření, odložme povinné náhubky, a odteď každý sám za sebe. Pouze jedna maličkost: vážení neočkovaní, až se naplní nemocnice, s covidem si stonejte a umírejte laskavě doma a nevztekejte se.

 30. Napřed jste je podpláceli výhodami, a teď budete nakonec šikanovat je, když je po všem. …. Nechci být prorok, ale řekla bych, že tady se jednou bude věšet – ta sebranka už překročila všechny hranice,

 31. Takže znovu. Po očkování do svalu nevzniká slizniční imunita. Patogen proniká do organismu přes sliznice. Sliznice nemáme po očkování chráněné… Tudíž virus se na sliznicích může množit. Teprve po prodělané infekci se vytvoří sliznicni imunita včetně neutralizacnich protilátek. Ale toto vysvětlovat je marná snaha.

 32. Zajímavé je, že to svádějí na premiéra. Vždyť za tohle je odpovědný velebený ministr přes zdraví co na to má celé ministerstvo, doktory a hyenu. Premiér se může řídit jen tím co mu odborníci řeknou. Nemůže přece jejich odbornost suplovat

 33. To muselo být jasné každému kdo je trochu normální,jen lžou, přece neřeknou že roušky a očko je navždy.Jo odborníci.

 34. Aha.Pan Mrkvička bude zrejme zeleny stváč a součást hlasité nespokojené menšiny. Stejně jako v jiném článku psal že pokud vyhraje Babiš,národ musí vyjít do ulic. Ví ten člověk vůbec co znamená většinový systém? Kdyby byli očkovaní všichni kterým v tom nebrání zdravotní důvody,,tak se z covidu opravdu stane jen rýmicka a je po pandemii. Takhle se zase budou brát ohledy na neočkovanou teď už naštěstí menšinu,a jsme tam kde jsme byli. Díky takovým konspirátorům zas nebudou děti chodit do školy…

 35. Tvrdit, že očkovaní jsou hrozbou pro společnost, může fakt jedině debil. Jasně, očkovaný není bezinfekční, ale za to, že to neví, nemůže ten očkovaný. Pan Mrkvička je zjevně schopen pro čtenost svých blábolů udělat cokoliv… I očkovaní by se měli chovat obezřetně, ale to neznamená, že jsou hrozbou pro společnost, to je zjevně jedině ten vůl Mrkvička.

 36. Jistě si na to všichni vzpomínáte. Před časem plácnul jeden z našich mnohých ministrů zdravotnictví (Blatný), že po očkování již nemůžete Covid dostat a přenášet dál. Strhlo se okolo toho mnoho povyku, protože to není pravda. Reálně opravdu může i očkovaný člověk nemoc dostat a dokonce i šířit. Vše záleží na mnoha faktorech (velikost infekční dávky, výše protilátek atd., atd.). Co se však stalo v českém mediálním prostředí? Celá kauza nakonec vyústila v pravý opak a dnes každý chytrák ví, že očkováním se vlastně neuchráníte a že budete v podstatě legitimizovaným roznašečem Covidu. Prosím začněte již myslet hlavou. I přes to, že i po očkování můžete nemoc dostat a přenášet, zásadní je míra takového rizika. A ta je u očkovaného člověka v řádech maximálně jednotek procent. Tak už se proberte a nenaskakujte na všechny ty bláboly z obou stran (odpůrců i příznivců). Chce to jen být racionální, informace od Davidů Vávrů brát jako hlášku člověka, co sice poslední dobou rozumí všemu, ale v podstatě nerozumí ničemu (krom PC her a marketinku v této oblasti, to mu nechci upírat).
  Prostě se stačí chovat trošku rozumně a pokud nemáte nějakou zdravotní kontraindikaci, přemýšlejte o tom očkování v klidu a bez všech těchto “odborných” výroků. Stavět na několika málo případech (opravdu jsou jich bagatelně malá množství) přenosu nemoci či jejím prodělání i přes očkování (v porovnání s tím obrovským počtem lidí, kteří po očkování již nic z tohoto neprodělali) svůj odmítavý postoj k celému tématu je přece minimálně hloupé.
  Dovedu pochopit jisté obavy z vakcíny, která je vyvinutá jen cca rok, ale v situaci světové pandemie prostě asi ještě jinou obranu nedokážeme vymyslet. Takže neříkám, že je vakcína zázrak, ale zcela jistě je lepší, než nic. Tedy pokud nepatříte k těm lidem, kteří jsou přesvědčeni o tom, že nás mocní prostřednictvím vakcíny čipují, ovládají, nebo rovnou zabíjejí. Pokud do této skupiny patříte, pak vám asi není pomoci 😉 Nicméně i váš názor respektuji a neberu vám ho. Jen si pak ale nestěžujte na restrikce, které budou jistě do budoucna pro neočkovanou část populace přicházet.

 37. Poprosila bych ozdrojovat tvrzení “to už je ale zcela vyvrácená hypotéza”. Bez zdrojů má tento článek hodnotu komentáře od Volného na Facebooku. Jo pardon, vy vlastně celý svůj názor stavíte na tom, co napsal nějaký herní vývojář Daniel Vávra na Facebooku. Tak to potom jo. XD

  Živá mrtvá očkovaná

 38. Covid byl stvořen pro prořídnutí (vymření) obyvatelstva na zeměkouli a také proto, že USA byly před covidem ekonomicky naprosto v krachu a podívejte po roce, jak ekonomika USA najednou ožila. Proč asi????

  1. Já říkal celou dobu že Covid vyřeší důchodovou reformu a nikdo mi nevěřil a ejhle už jsou hospitalizovaný i ty s tečkou 😈

 39. Píšu to tady furt dokola už co očkování začlo. Ale že by to někoho zajímalo…? Tak o čem je “pandemie”? Je to kšeft tisícíletí a oni z nás budou dělat pitomce do alelujá. Když si to necháme líbit. Bohužel většina lidí jim to baští.

 40. Co je to za hloupost.To by jakékoliv očkování bylo hrozbou pro společnost.Hrozbou jsou dezinformace a terorizování obyvatel vládami a nadnárodními spolky.

 41. Tohle normálně uvažující lidé ví již dávno,ale za podobné výroky byli odsuzování společností. Show must go on

 42. Tenhle článek je na 100% hoax.Vždyť přece podle našich odborníků
  vakcina způsobuje téměř nesmrtelnost.Žádné vedlejší účinky,vhodná pro
  všechny věkové kategorie i kojence,plně účinná.Definitivně se po ní uzdraví
  i astmatici,kardiakové a dokonce i pacienti s rakovinou.Nikoho totiž v naší době kovidové lékaři na tyto choroby neléčili.Prostě je to hotový zázrak
  a spása lidstva.

 43. To je jasný očkoványm dali virus do oběhu a teď ho postupně aktivují.Ockovani nikdy!Dobře vám tak!

 44. Mě se líbí, že do Covidu kecá každý trouba co má do prdele díru, ale skuteční odborníci na virologii, mikrobiologové, specialisté na infekční onemocnění a farmaceuti podezřele mlčí nebo je nepustí v médiích ke slovu, těžko říci … tedy mimo toho plašana Flegra, co předpovídá zkázu lidského rodu :-D…..dost možná asi vědí, proč se v té hře moc neangažují a do médií se tedy nehrnou.

 45. Tak a co ti naockovani, kdyz uz jsou takova hrozba? Chcete je snad utratit, tady do toho keca kde kdo. Pockejte zajdu za pani na verejne zachodky, ona bude vedet co a jak!!!

 46. Vy jste si tohke vsechno vymysleli, celosvětoví podvod a teď budete odsuzovat, lidi aby mohli trochu žít podstoupili tý vaší genocide a ještě budou špatný, no co z tohohle vymyslu vyleze? Bůh s námi.

 47. …ani snad nemá cenu něco psát. Tady pomůže jen defenestrace a zkonfiskováni majetku jako za časů inkvizice….

 48. Chci se podělit o zkušenost ohledně očkování proti chřipce. Moje maminka v 62 letech měla rakovinu prsu.
  Kdysi byla reportáž jak se rakovina dá léčit i bez chemoterapie. Jeden lékař prostě při jedné operaci (banální) našel nádor. Jednoduše ho podvázal. Za pomocí redaktora se našel jeden lékař, kde mamince nádor podvázal. Vše bylo na dobré cestě, až na to, že matčina lékařka nechala “pro jistotu” maminku naočkovat proti chřipce. Maminka se nakazila jiným typem chřipky a bohužel po měsíci zemřela.

 49. Jediné správné řešení by bylo, kdo chce, ať se nechá očkovat a kdo se bojí, nebo se cítí ohrožen, ať nosí roušku. Všechny omezení zrušit. Jen by také mělo být jasně řečeno, že až půjde do tuhého a nebude místo na JIP doktoři dají přednost očkovaným pacientům s protilátkami po vakcinaci jako pacientům s větší šancí na záchranu a nebudou se muset bát zbytečných a neopodstatněných žalob od pozůstalých.

 50. Očkovačkovia sú hrozbou predovšetkým preto, že šíria svoju blbosť a zbabelosť medzi ľuďmi. Fakt, že roznášajú aj koronu, je oproti tomu celkom nepodstatný.

 51. Také vím ze svého okolí o několika případech plně očko lidí, kteří velmi “překvapivě” onemocněli tím, proti čemu byli zachráněni.

 52. Zřejmě slušný oddíl! Věřte jen svému pocitu a nespoléhejte na tyto rádoby odborniky teoretiky kteří tlachají jen hordy nesmyslů.

 53. Řekl bych, že lékaři se nediví, neboť o této skutečnosti věděli předem. MZd bylo přeci dávno prezentováno, že toto “očkování” má pouze bránit těžkému průběhu, což ani toto nebyla pravda. Smysl této akce je někde úplně jinde. Dnes si zůčastnění zdravotníci pouze hrají na to, že o ničem nevěděli, aby si zachránili vlastní kůži.

 54. lockdown,pro očkované a čísla poletí dolů,jednoduché,raději je netestují,bo vyšla by pravda najevo,jak to šíří ve velkém,ano bude hůř.neinfekčnost neexistuje,očkování,jen pro tu osobu,možná,nikdo netuší co to udělá s tělem,za pár roků

 55. Ono je zřejmě pro vic lidí těžko pochopitelne, že když očkovaní nikam bez testu nesmí,tak nakazu musi logicky přenášet OČKOVANÝ.Neockovani jsou jedina skupina pod stalym lekarskym dohledem.!!!

 56. Já jsem plně očkovaná a stejně jsem byla pozitivní a v karanténě a bylo mi hůř než synovi 9 let neockovanemu který to chytl od spolužáků. Očkování mají pocit že jsou nezničitelní. Starší děti jeden očkovaný druhá neockovana 21 let a 20 let negativní. Očkování neznamená neznicitelnost jen to má vypravit do těla protilátky a zvýšit odolnost proti tomu stejně jako ostatní očkování jako tetanu, atd…

 57. Autor tohoto článku asi není moc bystrý. Normální člověk nebude polemizovat nad zmíněným problémem. Všichni dávno vědí, že očkování nejsou bezinfekční. A nechápu proč se všichni diví, že to prostě zapírají a nemedializují. Myslíte, že by přesvědčily chybějící procenta lidí, aby se šly očkovat, kdyby to veřejně a oficiálně přiznali? Nebuďte naivní!🤔

 58. V okolí hodně lidí,mají dvě dávky a mají covid znovu,tady něco nesedí,proč se netestují očkovaní jedinci a můžou všude bez testu?

 59. Je zajímavé že další konspirace je pravdivá. Jak to je možné. Ti všichni chytřejší očkovaní co by nejraději střílely neočko jsou hlupáci. Opět zvítězil zdravý selský rozum. Kdy lidem dojde, že to uměle vyvolaný strach od bohaté elity. Zatím se všechny konspirace ukázaly jako pravda. Začíná doba temna. A je na lidech kdo zvítězí. A je vidět, že i někteří měně složí lékaři podlehli vládní reklamě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *