19. 7. 2024

58 příspěvků u článku “Vyšlo najevo, že vláda si v době covidu z práv občanů udělala trhací kalendář. Někdo by za to měl pykat

 1. Nejhorší vláda od listopadu 1989 bude brzy skládat účty. Masový vrah Babiš-Bureš-Kudry už má koupené letenky do Karibiku!! Nesmí nám pláchnout!!

  1. BABISAK dal alespon trošku dohromady od 89 to co tu provedli kriminalnici z ods náckové top 09 kdu us oda lidem us cssd a hlavně OF a to co zacalo to strašidlo z hrradečku se svou chátrou 77 predem domluvenym divadlem nazvanym sametové rrrrevoluce .

   1. Mysleno divadlem doma jinak se rozhodovalo jinde viz .reggan a gorbacov . Jinak vlada tu pres 30 let nevladne at uz jakkakoliv vse podle povelu eu uSS a nam uz diky pravde a lasce zbyla jen hymna a vlajka jinak vse rozkradeny zdevastovany a na co havloidi hrabli to zk….li §od skolstvi po zemedelství atd .TY hezky fasady za kterejma je jem bahno a spina to nezachrani ale mame banany to je fajn ale , ze uz jsme cizinci ve vlastni zemi s méně právy nez kdejakej n..r z pr…e to je jedno – jeste piraty jako wagenknecta profanta michalka richterou a antifu bartose apod vymastence to tu NAM jeste schazelo k RÁJI v havlofasismu .

    1. Bolševiku, Reagan se píše takhle. You are the big piece of shit who is for nothing, you are jeüst an ashole, that all. Comminst killed over 25 000 000 people in the whole world and 5 500 innosent people in Czechoslovakia you moron! Long Live the United States of America !!

     1. Jen absolutní blbec píše na česakém serveru jiným jazykem,aby se ukazoval jak je ,,vzdělaný”.Nám,co tento jazyk ovládáme to sice tolik nevadí,ale o tobě to podává obraz,jaký jsi ubožák.

     2. So why do not at lease to try annser in the same language you ashole?

     3. Protože já jsem Čech a budu svůj jazyk psát všude,kde
      se česky píše a hovoří.Jen blbečci nemající v lásce svoji zem a řeč používají jiné jazyky,aby byli IN,nebo
      aby se zavděčili svým chlebodárcům se kterými kolaborují.

     4. Vždyt´ ty neumíš ani česky, jelito internetový. Máš alespon maturitu?

     5. Pure… So what about thate I ama not Czech but American? What is your anwer now? Bytheway English is the nimber ONE language in the whole world! We hope, that you agree!!

     6. No,jestli ty jsi američan,tak já chodím pěšky na Mars a zpět.A angličtina opradu není na planetě jazykem č.1.
      A v mé znalosti našeho jazyka s tebou můžu soupeřit
      i v případě,že bych v sobě měl 5 litrů slivovice.(i když vůbec nepiju,jsem totiž abstinent).

     7. Proč by nemohl být Američan? Dle jeho angličtiny jím asi bude.

     8. Vždyť má v každém odstavci mnoho chyb a vy mu to žerete? 🙂 Normální čecháček a idiot, který si hraje na Američana 🙂

     9. Kdyby tam nebyly chyby, blbečku, tak je to z překladače. Čím se mám vytahovat? Že mě komunisti vyhnali z Československa? Bože ty asi budeš rudá kobliha, co? Nebo dítě?

     10. Jsou tam překlepy ale ne chyby v AJ, blbečku! Jaký jazyk ovládáš ty?

     11. Takhle mu to upraví každý překladač.O ničem to nesvědčí.

     12. This is not transletor you moron. But somithing as you can not see the reason, right?God, what an ashole!! –DD—

     13. Ovládáte český jazyk a v příspěvku máte pět chyb.

   2. Ten jen dává jen pozor,aby se to nezvrklo v neprospěch všech těch privatizérů a spekulantů !

  2. Zapomenul jste NAM napsat stbák babis – no jo ale co ti stbáci z OF ods cssd kdu oda ?! hmm, a to jeste sacher s rumlem zachranili co se dalo – to by kult havel by se od p……e§ zato trapná opozice strasně pomahala leda svejma debilnima zvastama a hostinama po mostech – porad dokola capi hnizdo masovy vrah babis estebak babis apod VY fakt nedokazete vymyslet něco jineho ??????!!§popr. rusko putin lukasenko jak vinylová deska porad dokola .

 2. Hmmm, vláda. Otázkou je, jestli se tomu dá říct vláda. Jedině tak vláda Aspen institutu, podle toho kolik členů vlády (hned sedm) je zároveň členy této nadnárodní chobotnice, podporované největšími korporátními kapitalisty světa. Jinak to jsou nepochybně jen dočasní protektorátní správci, které si sice máme (zatím) dovoleno zvolit my češi ve volbách, ale co je to platné, když stejně vykonávající cizí instrukce, jak je v koloniích běžné. Třeba Maďaři můžou říct, že mají svou vládu, která se přednostně stará o zemi a národ a slepě nevykonává instrukce ani z Bruselu ani odnikud jinud, jak to vidíme u nás. Tu vlády (a nezáleží na složení) už drahně let dávají přednost zájmům Bruselu, US ambasády, Aspen institutu, nadnárodních korporací, Německa atd. a až někde úplně vzadu na okraji zájmu je český člověk a to ještě jen těsně před volbami.

  1. Máte naprostou pravdu tak to je a kdo tvrdi opak je hluchý a slepý anebo vlastizradce ci kolaborant .HAVLOIDNI sebranka je vetsi neštěstí nez komouši pred 89§

   1. To je dobře, jak ti vadí Češi, rudá swině!! Kráása! At´ žije odkaz pana Václava Havla , největšího Čecha všech dob!

    1. Havla? Té nezaprodanější svině v naší historii?Od těch špatných komunistů se nechal zvolit prezidentem,jako první zlikvidoval náš zbrojní průmysl,který do země přinášel každým rokem 60% valut a jako první prolomil Benešovy dekrety,aby si sám sobě vrátil oprávněně zabavený majetek,po svých kolaborantských rodičích.To máš opravdu hezký ,,životní vzor”!

     1. TAK tak a to jen málo z jeho zločinů § jeste dnes by měl být souzen §§§§

     2. V parlamentu tehdy nikdo jiný neseděl, rudý kolaborante.Tleskal mu ve stoje celý kongres USA jeho hry se hráli, hrají a budou hrát po celém světě!! To je facka, co , rudý svináku? Smrt všem bolševikům, Pravda vítězí!

    2. Češi mě rozhodne nevadí jen mě vadíT takovy bezcharakterni kolaboranti a vlastizradci jako byl havel .Tenhle “bojovnik proti komunismu ” je nejtragičtejsi figurka dejin republiky – dokonce kradl opravdovym disidentům penize a praskal na ně , to víte a kolik prochlastal penez ze zapadu za svou kolaboraci bude tezke spocitat , vsak se zapadu odmenil prodal a zaprodal republiku a nemcum vse predal na zlatem podnose a USSA ho maji radi to je jasne takovou loutku by tezko hledali – jeste , ze ho pomohli STBaci vytahnout z potoka jinak by se ani ty komedie v 89 nedozil .

     1. Od rudého krypla jako ty, je to jako pochvala! Děkuji!!

 3. Kolektivní trest smrti pro celou vládu, by mohl být malým zadostiučiněním. Následné zabavení VEŠKERÉHO majetku dotyčných, včetně různě ,,převedeného” a teprve potom bych možná začal ,,věřit ve spravedlnost”.

 4. Vyšlo najevo? Co se tady děje, vidí normální člověk už dávno. Jenom dementní koblihy k tomu tleskají.

 5. Kre teni, když v roce 2020 sem lyžníci to svinstvo dotáhli a začali chcípat lidi po stovkách a nemocnice byly přeplněné, tak jste všichni drželi tlamy a byli jste strachy zalezlí doma pod peřinou.Vešketé kroky, které Babiš dělal, dělal proto, aby uchránil vaše havloidní hnusný životy. Teď, když jsme se z toho jakštak dostali, tak všichni šmejdi kvičíte, jako prasata před prázdným korytm, misto toho, aby jsme byli vděční, že na tom nejsme jako v ussácku nebo ve skopčácku. Chce se mě z vás blejt. A to jsem nikdy nebyl u komoušů, ani v žádné jiné svinské politické straně.

  1. To, že jsi to přežil ty , nás Čechy nepřestane mrzet. Smrt Babišovi a všem jeho tupým voličům!!!True Story!! –DDDD—-

  2. To jsem debil, vždycky když jsem zhulenej, otravuju ostatní , napadám účty se stejným nikem a píšu hovadiny. Ale už to nebude dlouho trvat, mám objednanou léčbu v Bohnicích.

 6. Česká vláda porušuje nařízení ÚSTAVNÍHO SOUDU. Tak to pomalu uzavřeme a je více než jasné ,že většinu rádoby odborníků tvoří byznysmeni s vakcínami, rouškami ,respirátory a jiným zdravotnickým materiálem a za vším jsou jen a jen finance . Lžou nám ve dne lžou nám v noci ,lžou nám pořád .PŘIZNEJTE nám PROTILÁTKY Bude mi příští rok 70 jsem po dvou operacích v roce 2020 břišní kýly , bederní páteře a diabet 2 .Na to ještě na ÁRU covid-chřipku 2020 . Kecy tam at přizná naše protilátky . Právě teď Nám bude stačit uznání protilátek které máme .COVID -CHŘIPKA pobyt na ÁRU 24.12.2020 Protilátky změřeny 06.09.2021 výsledek S CoV2 IgG(SP) Li z 50 až 400 celých 400 . ps covid mi ale zjistili 19.12.2020 a potíže jsem měl už týden předtím. Takže kolik je to měsíců : Říkali že po 8 měsících nemůžeme mít žádné protilátky .Zde vidíme jak nám lžou . je to skoro 9 měsíců po prodělání covidu a pak se nedivte ,že nechceme vakcínu. Nemáme odborníky jen kšeftaře s vakcínami .Skuteční odborníci nedostanou prostor. Ta neschopnost české vlády mne přivádí k zoufání
  Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

 7. Jak “vyšlo na jevo”? Je to podvod století a do dnešního dne se snaží tato vláda protiprávně šikanovat, omezovat lidi v jejich svobodném pohybu! Snaží se nezákonně co nejvíce přinutit lidi k ládování svinstvem, zákazem vstupu do služeb, restaurací, kin a podobně. To vše je protiprávní, tím vším tato samovláda porušuje zákony této země. Tak to naznal NSS ve svém právoplatném rozhodnutí. Jak to, že za porušování zákona, není nikdo odpovědný a potrestaný??? Nebo pro jejich veličenstvo papaláše zákony neplatí?????

 8. To co jste si zvolily,tak to máte…A souhlas že tahle vláda je tou nejhorší co kdy byla..To je saméj zloděj a vrah a udavač…

 9. Rád bych věděl, do které advokátní kanceláře nastoupí “právník” Adam Vojtěch poté, až skončí ve vládě. Nedovedu si představit, že by se jej někdo odvážil jako právníka zaměstnat… 🙁

 10. A kdo je požene k zodpovědnosti?Tady už neexistuje demokratická a nezkorumpovaná instituce,všichni jdou tomu přivandrovalýmu praseti na ruku,každej ministr,politik mu leze do prdele.Dokud bude tahle špína na živu,bude to pořád stejný.Nemáme dostatečně oblíbenou a mediálně známou osobnost,která by sjednotila lid k demonstracím.Ne pokojným,těm se prašivci z vlády chechtají,pokud se nad tím vůbec pozastaví.Demonstrace provázející násilí,nejlépe na těch zodpovědných špínách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *