25. 6. 2024

40 příspěvků u článku “Potvrzeno. Očkovaní lidé šíří mutaci delta stejně jako neočkovaní, zjistila CDC. Měli by ztratit veškerá privilegia

 1. Aháááá! Tak vida! Řekl by nivní čecháček!
  Ale je to jen udička a na ní špekáček…

  Takže vakcína nechrání a můžu šířit Deltu?
  Jenže co dělat? Mezi stromy natáhnou si celtu?

  Ale kdepak občane! Nestávej se naivkou!
  Příští rok tě naládujem zase jinou nádivkou!

  Máme v plánu mraky vakcín, co zahřejou tě na duši!
  Proti Deltě, Thétě, Kazi a dokonce i Libuši….!

  1. Jasně, že to je příprava na novou propagandu jménem nová vakcína proti deltě a tak to bude furt dokola než se lidé probudí a nebudou si to dobrovolně píchat a nebo budou ?

 2. Ne fakt? To jste objevily Ameriku tvl.

  Očkování chrání jen před těžkým průběhem nemoci.

  Pořád můžete Covid dostat a šířit ho.

  1. Tak aspoň že už se to občas v médiích objeví, ještě aby si to přečetlo dost zmatených oveček co žijí seznamzprávami a idnesem a možná se i naše politická scéna bude donucena pohnout směrem k realitě a smysluplnosti…

 3. Tohle už je do nebo volající!!!!Je vidět,že to je všechno neotestovaná rychlokvaška ,ne které co nejvíce vydělat neuvěřitelnou hromadu peněz!!!nejde o lidi ale o busines!Takže ted znovu dali najevo se neočkovat a nenechat sem mediálně oblbovat!!!!Kdyby nebyl internet tak nikdo nic neví a doted by se normálně žilo a hlavně bez těch protivných slintáků!!!!A jestli někdo z těch podplacených chytráků poukazuje na čínu nebo vietnam,že tam nosí ty slintáky už preventivně proti chřípce dlouhou dobu tak lže!!!!!Ty to nosí uplně z jiného důvodu!!!KVŮLI ZNEČIŠTĚNÉMU OVZDUŠÍ Z AUTOMOBILŮ,MOTOCYKLŮ,TOVÁREN!!!!tam na té ulici není ani vidět jaký tam je smog!!!Tak at ty chytráci laskavě nežvaní!

  1. Rychlokavška vyvíjená od roku 2003 původně na sars1 nemůže být rychlovakša zvláště, když jsou daleko eefktivnější metody než před lety… Další absolvent tzv. vysoké školy života zdě dělá “chytrého”….

 4. nejsem odborník ale jak je to tedy s tou šmakuládou z východu sputnikem ta je taky neúčinná a nebo je to v cajku podle toho jaké je ticho po pěšině bych řekl že tam je vše v pořádku obřezaní zminují pouze americkou šmakuládu že tou se to s…. že je na kulový

 5. Je to genocida,po židovském injekčním jedu budou lidi na podzim,při skutečné chřipkové epidemmi padat jako mouchy. Protektorátní pseudovláda zlodějských lichvářů a vrahů za tohle skončí u zdi.

  1. Neskonci. Jen si koupi ostrov, tucet otroku z Afriky (protoze tam je stale tvrde otrkokarstvi), a prestehuji se tam, zaroven s par tunama zlatych cihel, diamantu a ostatnich drahych kovu.

 6. Staré pravidlo politiků říká: “Nikdo vám nemůže dát tolik, kolik vám já mohu slíbit.”

  Podle tohoto pravidla vakcinátoři spolu s prodejnými politiky oblbují lidi a slibují jim život, jaký byl před Covidem, pokud se dají naočkovat. Už teď je vidět, jak velká je to lež. Nic proti lidem, kteří se očkovat chtějí, na to má každý právo. V určitých případech to může být i rozumné.

  Je ale nezodpovědné k očkování lidi nutit, když možné vedlejší účinky vakcín nejsou známy a ani nemohou být, ještě po několik dalších let.

  Proklamovaná účinnost vakcín se z dřívějších skoro 100 procent propadla na třetinu, pokud jde o možnost onemocnět, a to už teď v létě. Uvidíme, jaké to bude na podzim a pak především na přelomu zimy a jara, kdy obsah vitamínu D v krvi lidí bude nejnižší. Možná, či spíše velmi pravděpodobně, se pak propadne i účinnost vakcín v ochraně proti těžkému průběhu.

  Přínos vakcín bude, proti mutujícímu viru, blízký nule a proti tomu budou stát záhadná úmrtí a škody na zdraví, ke kterým se nikdo nebude chtít hlásit: trombózy, embolie, záněty srdečního svalu, slinivky, sleziny, Guillain-Barréův syndrom. Nedej Bože poruchy plodnosti a narozené děti s genetickými vadami. Ale samozřejmě vakcínami to určitě nebude, jak budou všichni shodně tvrdit. Politici spolu s experty z MeSES a Sněhu si umyjí ruce a postiženým lidem už zbude jediná možnost: trpět.

 7. Jsem zvědavá kdy dojde naší společnosti že probíhají změny v oblasti desocializaci společnosti??? Kromě pravidla 3R v regionálním měřitku osobně se značnou izolovat.

 8. Ještě někdo chce tvrdit, že je vakcína prověřená? Gratuluju všem očkovaným k účasti na třetím kole testování vakcín a děkuji jim za to, že se účastní zdarma. Jinak by totiž farmalobby musela dobrovolníkům zaplatit.

 9. Je to nesmysl, prostě vakcína rapidně snižuje pravděpodobnost nákazy. Už s tím nestrašte, ano?

  1. Aha,snižuje pravděpodobnost.Hmmm.Píšou to v novinách,že ? No,to bysme jim měli věřit.Přeci by nám nelhali,že ? Doufám,že jste se také naočkoval.Mám o vás obavy.Jen mě trochu znepokojuje,že každá vláda v historii lidem lhala,okrádala je a posílala umírat do války.No,tentokrát to,ale určitě myslí dobře.

  2. Móhandás Karamčand Ghándí: „Víra je určitý druh šestého smyslu, který začne působit tehdy, když selže rozum.“

 10. Celý seznam by se měl přejmenovat na kýbl sraček nic jiného neprodukuje a jen ti s inteligencí debility tomu věří. Jediné pravdivé informace jsou sport a porno

 11. To tvrdim porad, ze ockovany ma jen tu vyhodu ze nebude mit tezky prubeh nemoci. A o to je to horsi, ze bude jen prenasec nemoci.

 12. Studie z USA o virové náloži dle očkování, na základě které CDC začíná zase omezovat očkované.
  Co mě zaujalo
  69% proočkovanost
  74% případů nákaz se vyskytlo u očkovaných
  4 z 5 hospitalizovaných byli očkováni
  Pohádka o bezinfekčnosti očkovaných se blíží svému konci.
  Konec je ale stále pohádkový, vakcína chrání proti vážnému onemocnění, ale zdá se, že s časem klesá. Bude tedy potřeba přeočkování nebo třeba bude stačit, když se očkovaný s virem potká a ochranu si dobuduje.
  “V červenci 2021 bylo mezi obyvateli státu Massachusetts zjištěno 469 případů COVID-19 spojených s četnými letními akcemi a velkými veřejnými shromážděními ve městě v okrese Barnstable ve státě Massachusetts; proočkovanost způsobilých obyvatel státu Massachusetts byla 69 %. Přibližně tři čtvrtiny případů (346; 74 %) se vyskytly u plně očkovaných osob (těch, které absolvovaly dvoudávkovou kúru mRNA vakcíny [Pfizer-BioNTech nebo Moderna] nebo dostaly jednu dávku vakcíny Janssen [Johnson & Johnson] ≥14 dní před expozicí).
  Genomické sekvenování vzorků od 133 pacientů identifikovalo variantu B.1.617.2 (Delta) viru SARS-CoV-2, který způsobuje COVID-19, u 119 (89 %) a sublinie Delta AY.3 u jednoho (1 %).
  Celkem 274 (79 %) očkovaných pacientů s průlomovou infekcí bylo symptomatických. Z pěti pacientů s COVID-19, kteří byli hospitalizováni, byli čtyři plně očkováni; nebylo hlášeno žádné úmrtí. Hodnoty cyklu prahové hodnoty (Ct) reverzní transkripce-polymerázové řetězové reakce (RT-PCR) v reálném čase u vzorků od 127 očkovaných osob s průlomovými případy byly podobné jako u 84 osob, které nebyly očkovány, nebyly plně očkovány nebo jejichž očkovací status nebyl znám (medián = 22,77, resp. 21,54). Delta varianta SARS-CoV-2 je vysoce přenosná (1); očkování je nejdůležitější strategií prevence závažného onemocnění a úmrtí.”
  Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)
  https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/70/wr/mm7031e2.htm

 13. Samozřejmě, protože testování přinese zainteresovaným daleko větší peníze, než očkování. Logicky, očkovat se může dvakrát a šmytec, ale testovat a tím neuvěřitelně vydělávat se bude do nekonečna, několikrát za měsíc. Udělali z těch, kteří se naočkovali svinstvem, aby mohli svobodně chodit po zábavě, naprosté idioty. Mají to dobře spočítané a pokud se jim to neutne okamžitě, za nějakou dobu si tady bude ta zlodějská banda dělat, co bude chtít…

  1. Obávám se, že to se už děje. Není to tak dávno, co nás otestovali zavřením škol, zákazem nočním vycházením, omezením nákupů. A teď, když se ohlédnu zpětně, mělo to vůbec nějaký efekt? Když nás následně nechali promořit?

 14. to říkali již začátkem roku nic nového. Začíná se to opravdu jevit jako podvod století ta pandemie. Dělají vše proto aby vydělali na vakcnách a zároven aby umřelo co nejvíce lidí těm číslům co předkládá stát jsou lži umřelo pár tisíc tro ano, ale ted vidíte, že když vás otestujou máte všichni covid. Když umřete logicky udělají vám test na covid a tudíž jste ve statistice.
  Tohle to je globální terorismus, šířit strach a nejistoty a politicky motivované.

 15. CDC zkoumala 127 vakcinovaných osob, opravdu reprezentativní vzorek.
  Za takovou zprávu by měl být někdo trestně odpovědný!!!!

  1. Přesně tak, to není žádny repre vzorek…A je otázkou, zda ta společnost vůbec existuje. Za pár dní se to dozvíme…

 16. já se nechám očkovat ( i přes prodělaný covid a prokázanými protilátkami), myslím na ostatní. A teď, kvůli těm sobcům, co se očkovat nedají, mám postupovat testy? Proč? Je to přece jen! kvůli neočkovaným.

  1. Tenhle článek spíše říká, že kvůli sobcům kteří se nechali očkovat ne ze strachu o zdraví, ale o strach z pohodlné dovolené budeme v tomhle kole napořád. .)

 17. Soudruzi v ČÍNĚ by nám měli být vzorem! A pokud se tak nestane,tak se toho korona nezbavíme !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *