Tohle mi přišlo SMSkou, představil Babiš vtipné video, na kterém zpívá spolu s prezidentem Zemanem

Premiér Andrej Babiš na své sociální sítě umístil vtipné video, které měl obdržet SMSkou od neznámého autora. Tomu zároveň pogratuloval, protože se u vtipného videa náramně pobavil.

Na videu jsou k vidění právě Babiš spolu s prezidentem Milošem Zemanem, kteří interpretují slavný hit hudební skupiny The Buggles z roku 1979. Jde o píseň Video Killed the Radio Star.

Ani jeden z nejvyšších ústavních činitelů pochopitelně tento song nikdy nezpíval, tedy alespoň na veřejnosti. To, zda si ho pobrukují například ve sprše, pochopitelně nevíme, ale se znalostí obou pánů si troufneme tvrdit, že nikoliv. Jde však o velmi podařenou videomontáž s rozpohybovanými fotkami do slov písně a rytmu.

Tohle mi přišlo SMSkou. Autora neznám, ale gratuluju mu, výborně jsem se pobavil,” napsal k videu Babiš na svém Facebooku.

Video se okamžitě stalo velmi virálním a s humorem ho zřejmě vnímá i prezident Miloš Zeman, protože jeho mluvčí Jiří Ovčáček se rovněž zařadil mezi vlnu lidí, která ho za několik málo hodin po zveřejnění sdílela.

Obdobná videa se v posledních dnech šíří internetem i s dalšími interprety. Mezi ty nejoblíbenější patří americký prezident Donald Trump v duetu se svým ruským protějškem Vladimirem Putinem.

Foto: vlada.cz

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
20 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments