V 52 letech zemřela slavná herečka Helen McCrory. O smrti informoval manžel Damian Lewis

Slavná herečka Helen McCrory ztvárnila nezapomenutelné role ve filmech o Harry Potterovi nebo seriálu Gangy z Birminghamu (Peaky Blinders). V 52 letech zemřela na rakovinu, jak informoval její manžel, rovněž známý herec Damian Lewis.

Mám zlomené srdce z toho, že musím oznámit smrt krásné a mocné ženy Helen McCrory. Po heroické bitvě s rakovinou zemřela v klidu doma, obklopena vlnou lásky své rodiny a přátel,” napsal Damian Lewis na svůj twitterový profil. “Zemřela stejně jako žila. Bez obav. Bože, milovali jsme ji a věděli jsme, jaké máme štěstí, že jsme ji měli ve svých životech.

V poslední době se Helen McCrory zapsala do srdcí diváků především velkou rolí tety Polly v seriálu Gangy z Birminghamu, který produkuje BBC a Netflix. Objevila se ve všech pěti sériích od roku 2013.

Ztělesnila také Narcissu Malfoy, manželku Luciuse Malfoye a matku Draca ve filmech na motivy ságy Harry Potter. Kromě kariéry televizní a filmové herečky se často a ráda objevovala také na divadelních prknech.

V roce 2007 se provdala za Damiana Lewise, který proslul především rolemi v seriálech Homeland a Billions. Spolu mají dvě děti.

V loňském roce tento pár dokázal vybrat více než milion liber na podporu zdravotníků bojujících s epidemií koronaviru. Z těchto prostředků jim bylo zajištěno kvalitní stravování.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments