21. 6. 2024

9 příspěvků u článku “V České televizi se děly hrozné věci. Za 30 let jsem něco takového neviděl, oznámil nový ředitel

  1. Tak nám přišel nový ředitel do staré zprofanovane televize. Prozatím se nám zvýší poplatky a plat pana ředitele. Už mu nestačí 240 000 Kč, bude brát 290 000 Kč. Zvýší se z cenou také kvalita a objektivita?

    1. 290 000 kč měsíčně + přįplatky dělá za rok 6,5 milionů. To mu přijde málo a poukazoval, że jiní mají až 15 milionů korun za rok. Tomu se řįká nenažranost z peněz daňových poplatníků. A Fiala tomu pacinkama tleská.

      1. Tomu se nedivte, fiala tleská každému ožebračování těch, kteří pracují a přispívání těm, kteří vysávají.

  2. Že Fridrichová zůstane, že si ji nedovolí nikdo vyhodit jsem psal už pod některým dřívějším článkem o ČT. Bylo to předem jasné. Fridrichová je totiž absolventkou politické stáže americké vlády International visitor leadership a tudíž hájený kádr amerického protektora. Ta může provést cokoliv a žádnej ředitelskej šmudla si ji nedovolí vyhodit aby tím americkému protektorovi nešlápl na kuří oko.

  3. Tak,a teď ještě do té SÍ-EN-EN, která se sice pyšní názvem velké americké zpravodajské televize,ale žádných CNN zpráv se tam nedočkáte, páč tam pořád dokola slyšíte Fiala,Ukrajína, penicilin,co tam jenom čte šmudla, co právě přišla z logopedie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *