25. 6. 2024

19 příspěvků u článku “V Česku náhle končí velký výrobce potravin. Zaměstnanci letí na dlažbu, zákazníkům podstrčí něco jiného

 1. Muzeme podekovat Klausovi i nasim skvelym politikum, kteri vymenili nase podniky vydrene nasimi rodici za mamon do sve srajtofle. Tzv. po nas potopa.

 2. Jak myslíte, že by dopadl náš Budvar, kdyby ho ti Fialovi šmejdi prodali americkému koncernu Anheuser-Busch? Ten má už roky eminentní zájem náš Budvar koupit a hned ho zavřít aby tím vyřešil dlouholeté spory o ochrannou známku s Budvarem. Poslední vláda ODS ho chtěla Američanům dohodit, ale naštěstí to nestihla. Bohužel máme tu opět zločineckou vládu pod taktovkou ODS a už by zase Budvar chtěli prodat a ani se tím netají. Zatím ti tuneláři mají plné ruce práce s porcováním posledního tučného kousku státního majetku, České pošty.

 3. To je hodně smutný 😔 vždyť naše znojemské okurky jsou úžasné a nejlepší co máme bude to vše cizinců a my už ani nebudeme český stát jak jsme hloupý co se to děje 😪 🙄 🤭 bože to je moc😇

  1. Bohužel už jsme měli tyto okurky možnost ochutnat,nejen že jich plavalo ve sklenici méně, takže tam přebývalo o dost více chuťově velmi slabého nálevu.Cenově vyšponované přes 40kč ,ale výroba téhle sklenice byla z Turecka.Tyhle okurky už nikdy více.

  2. A přečetl si z Vás někdo za poslední dva roky etiketu? Země původu..Turecko. Tak tu neklejte…protože se tu drží už pouze ochranná známka .. už se to léta produkuje jinde…

  1. Dá se dělat!Ve volbách jim, těm zrádcum u moci, vzít mandat na vládu!Jinak naše vlast zemře díky hlupákům..

 4. My nebudeme zvyšovat životní úroveň občanů České Republiky,ale pouze svou v domovině Matky firmy. Vy makejte a neptejte se co s Vámi bude od toho tu máte stát co Vás může podpořit. (Vyjádření nejmenované zahraniční firmy)

  1. Typický příklad chování kapitalistů vůči své kořisti!Nesmíme dopustit aby naše děti a vnuci se stali otroky kapitálu!Musíme se bohačů zbavit!

 5. No tak zrovna znojmia okurky mám nejraději, mají jedinečnou chuť nálevu.
  Samozřejmě na ochutnání koupím i pak, Ale pokud ta chuť nebude ta samá, Tak s nima končím a okurky můžou házet třeba do kanálu.

  1. Znojmia okurky nemají se Znojmem už několik let nic společného. Ani ty okurky co pod značkou Znojmia jíte, Znojmo neviděly ani z rychlíku.

   1. Bohužel tradice českých výrobků byla zabita západními kamarádíčky,kdyby to byly jenom okurky.. je z nás nesvéprávný státní útvar odsouzený k zániku ..budeme jen otroky bez vlastenectví.Jedine,když se vzchopí mladá generace…ovšem,té je cíleně vymýván rozum meistreamem a politiky u moci 33 let…

 6. Podvod od Západu na Československu,nic více ,nic méně…stali jsme se pokusnými králíky v jejich planech-jsou to farizeji,co zde nalezli lháře a podvodníky u moci!Jsme cizinci ve vlastní domovině

 7. No jo oni potřebují tady u nás všechny zruinovat,aby měli volné pole působností.Tady se nemělo nic prodávat.Ted už je pozdě.

 8. Těch případů kdy naše firmy byli koupený z důvodu odstranění konkurence bylo mnoho.Prikladem Děčínská Diana,Diu Jevíčko a mnoho dalších.

 9. Dobre nám tak, když jsme národ idiotů, nic jinýho si nezasloužíme, můžeme si za to jen sami tím co si sami volíme do čela tohoto státu, nás národ bohuzel není připraven na demokracii a dlouho ještě nebude

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *