V Česku se začaly záhadně ztrácet mladé ženy a dívky. Nikdo si s tím neví rady

Objevila se skutečně znepokojivá zpráva o tom, že se v České republice v poslední době ve větší míře ztrácejí mladé ženy a dívky. Jak informoval server TN.cz, policie je doslova v koncích a o spolupráci žádá veřejnost.

Pátrání bývá úspěšné

Pravdou je, že pátrání po pohřešovaných osobách je denním chlebem ochránců pořádku, protože k němu dochází velmi často. Naštěstí jde ale většinou o nejrůznější nedorozumění, a tak k vypátrání dochází za krátkou dobu. V některých případech je to ale o poznání složitější a někdy se bohužel osoba najít nepodaří.

Každopádně, teď se pátrá hned po několika ženách a dívkách nízkého věku. Nelze předpokládat, že by případy měly nějaké další spojitosti, protože jsou ze všech koutů republiky.

Foto: Shutterstock

Pohřešované dívky

Server TN uvádí hned pět žen a dívek, po kterých se aktuálně pátrá. Například Aneta Zatloukalová zmizela 25. dubna. Je jí pouhých čtrnáct let, ale působí o dva až tři roky starší. Má dlouhé blonďaté vlasy a modré oči. Její postava je hubená a měří 160 centimetrů.

Další pohřešovanou, a to už od 20. dubna je Daniela Pálčiková z Králova Dvora. Ta naposledy komunikovala přes SMS 20. dubna. Přespat měla u kamarádky, ale domů se nevrátila. Nemá dostupný telefon a nedala o sobě nikomu vědět.

Ztratila se rovněž Žaneta Homolová, po které bylo vyhlášeno pátrání 18. dubna. Dívka má přibližně 170 centimetrů a hnědé vlasy a oči.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments