V Itálii se ztratila dvojice Čechů. Z moře vytáhli těla ženy a muže

Italská policie vyhlásila pátrání po dvojici Čechů, která trávila dovolenou v italském San Benedetto Del Tronto. Na italské úřady se obrátila rodina sedmnáctileté dívky, která o sobě dlouho nedala vědět. Na dovolenou vyrazila se svým čtyřicetiletým přítelem.

Celý případ bohužel nemusí mít šťastný konec. Moře v San Benedetto Del Tronto totiž vyplavilo nejprve tělo mladé ženy a následně bylo o kus dále nalezeno také vyplavené tělo muže. Podle deníku Rivieraoggi by se v prvním případě skutečně mohlo jednat o pohřešovanou sedmnáctiletou dívku.

Řezné rány na těle ženy

Na těle ženy bylo nalezeno mnoho řezných ran. Vyšetřovatelé to přisuzují nejspíš nárazu do lodního šroubu nebo skalnatých útesů. Italská média informova o tom, že dívka byla vysoká s dlouhými tmavými vlasy a měla na sobě černé plavky a černé náušnice.

Italské úřady zatím totožnost obětí nepotvrdila, ale podle agentury Ansa už matka sedmnáctileté dívky měla příležitost prohlédnout si fotografie vyplaveného těla a potvrdila, že náušnice patřily její dceři.

V případě těla muže byla náměstkem prokurátora Andreou De Feisem nařízena pitva. Jeho tělo bylo totiž v pokročilém stádiu rozkladu a identifikace je proto obtížná.

Na vině jsou zřejmě velké vlny

České ministerstvo zahraničí potvrdilo, že v Itálii jsou pohřešovaní dva čeští občané. Bližší podrobnosti ale zatím nechce sdělovat.

Poté, co dívčina rodina nahlásila úřadům zmizení dvojice, která se jim neozývala, prohledala italská policie jejich apartmán, kde pobývala. Byly tu nalezeny pouze osobní věci a doklady, ale po obou Češích nebylo ani památky.

Vyšetřovatelé pracují s verzí, že si dvojice chtěla užít nočního koupání v moři, ale kvůli zrádným vlnám se utopila.

Foto: Freepik

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments