Vášně mužů, kterým ženy nerozumí. Nebo nechtějí rozumět

Muži a ženy se liší komunikací i zájmy. Ženy nechápou, proč muži tráví hodiny u něčeho, co vlastně nemá žádný smysl. Jaké jsou mužské posedlosti, které ženám nejčastěji pijí krev? Podívejme se na to.

Muži pokukují po jiných ženách

Muži jsou vizuální tvorové a vzrušují se tím, co vidí. Proto rádi sledují porno, vzrušuje je mazlení lesbiček, i když se nemohou přidat a mohou to jen pozorovat. Dělá jim dobře přítomnost jejich partnerek u masturbace. Informace muži přijímají víc očima, zatímco ženy vnímají spíše dotykem.

Posedlost ženským tělem

Každá žena chce, aby muž miloval její duši. Jenže muže fascinují ženské křivky, které jsou pro ně sexuálně přitažlivé. Jsou posedlí ženskými prsy a bradavkami, klenutými boky, smyslným pozadím či štíhlým pasem a fyzično staví na zcela jinou úroveň. To, že pro muže je ženské tělo důležitější než duše, je příčinou tisíce hádek i ženských zklamání.

Extravagantní sexuální touhy

Sexuální úchylky, deviace, fixace na části těla, sexuální pomůcky a předměty se častěji objevují u mužů. Je to způsobeno vyšší hladinou testosteronu, který podněcuje chtivost, dravost i agresivitu. Jenže žena není při milování závislá na partnerově penisu a z vlastní vůle nevyžaduje hrubé zacházení, aby sama sebe vzrušila. To je další z věčných rozkolů mezi ženou a mužem.

Ztrácí čas u videoher či v dílně

Posedlost videohrami je častější u mužů. Muži tak často odpočívají. Ztrácí kontrolu nad časem stráveným hraním a upřednostňují počítačové hry před vším ostatním v životě. Ženy to vidí jako ztrátu času. Muž zanedbává je i rodinu. Muži také hodiny tráví zavření v dílně, kde opravují auto, které už nikdy nepojede. Pro ženy zbytečná ztráta času, pro muže nezbytnost, bez které nemůže žít.

Upřednostňují koníčky

Ženy milují seriály, muži fotbalový či hokejový zápas. O něco lepší je, když si jdou zakopat na hřiště. Pokud ovšem žena kvůli tomu neobětuje své koníčky a nezůstává na rodinu a děti sama. U většiny sportů jde o soutěživost, vítězství, posouvání limitů a úspěšné splnění úkolů. To muži potřebují.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments