21. 6. 2024

3 příspěvky u článku “Velká banka začala Čechům rušit účty. Najednou vás vyhodí, a to doživotně. Už si tam nikdy nic nezaložíte

 1. Kdyby jste si ověřili všechny informace, tak banka ruší účty Rusákům, Bělorusákům a dalším rizikovým lidem.Strašíte jen lidi, vy jelita!

 2. Zatím jen ruší účty nepohodlným Rusům, ale pokud dopustíme zrušení fyzických peněz a lidem zůstane jen placení elektronickou cestou, tak si můžete být jisti, že to bude mocnými zneužíváno proti lidem, jakýmkoliv způsobem rebelujícím proti neoliberálnímu režimu. Mocní se o zrušení peněz snaží jen proto aby vás měli pod absolutní kontrolou a v hrsti. Je to jejich vlhký sen. Budete mít nepohodlné názory? Banka vám na popud režimní mašinérie zruší, zablokuje nebo prostě zabaví vaše elektronické peníze a vy si nebudete moci koupit ani rohlík. Nezaplatíte ani za bydlení, za elektřinu atd a následně vám systém zabaví všechno. Velice nebezpečné. Proto musíme všichni tlačit na zákonodárce aby právo platby fyzickými penězi zakotvili přímo do ústavy, jako to nedávno udělali Slováci.

 3. Naštěstí žádný půjčky nemám a ani mít nebudu.
  Kdybych měl cokoliv a banka mi zrušila účet, tak se asi hned tak ke svým penězům nedostane a já bych jim to splácel klidně 100 let.
  Banka by na to mohla akorát tak koukat.
  Jejich mínus.
  A taková banka by měl následně být vykázána z České republiky, můžou jít třeba do SSSR 😖

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *